Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

 

Pouzivam Parallels a pod W7 mam office. Ty wokna mam kvuli jinym firemnim aplikacim, ale zjistil sem, ze ze setrvacnosti pouzivam Office spise pod Woknama nez ten pod Mac...

Taky tak, ted uz i ty Parallelsy pracujou jak maji, takze jedu na MacBook Pro simultanne oba systemy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze rano uz to bude vsechno v cajku, ale rekl jsem si, at se o me pise, ze jsem tam s ostatnimi exoty stal uz od odpoledne, abych ho mohl fotografum zdvihnout nad hlavu... 8-))))))

 

 

Nikdy jsem nepochipil blázny, co dokžou i několik dní stát na nějaký IT krám :-) U toho jídla bych to ještě pochopil a nebo nějakého kulturního zážitku, ale kvůli takové p..o..ně? :-)

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Nikdy jsem nepochipil blázny, co dokžou i několik dní stát na nějaký IT krám :-) U toho jídla bych to ještě pochopil a nebo nějakého kulturního zážitku, ale kvůli takové p..o..ně? :-)

Jj, to nezapalenej nedokaze pochopit a tezko se to vysvetluje. Kram vydavanej jednou za dva roky. A nikdo nestekne, kdyz Samsung vyda osm telefonu od unora do zari...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by stekali, vzdyt jde jenom o blbej telefon....

To bych asi uz nechal stranou, tuhle debatu. To je jako by tady nekdo psal, ze jde jen o blby hodinky a fandovi fotbalu pomlouvali merunu a dlouhy metrosexualni meliry... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...