Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Návštěvník ?po

A co tě nejvíc s..e?Já co mám přes rok iphone a vezmu do ruky třeba kámošův samsung galaxy,tak bych to rozkopal

 

nesere mě nic , v zásadě všechno co nutně potřebuji funguje, ale to funguje i u telefonu za litr x na druhou stranu se cítím být tak nějak spoutaný = těžko popisovat :D = možná si na tu buzeraci zvyknu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ypo-třeba taková drobnost:mým dvěma kámošům se stalo,že si mysleli,že jedou přes wifi a nejeli-prostě to nestačilo zapnout.U iphonu prostě zapneš wifi a už tam není dalších pět řádků,kde se to musí donastavit.Možná prkotina,ale takhle to funguje se vším.Chápu,že někoho může štvát hudba jen přes itunes a tak no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Ypo-třeba taková drobnost:mým dvěma kámošům se stalo,že si mysleli,že jedou přes wifi a nejeli-prostě to nestačilo zapnout.U iphonu prostě zapneš wifi a už tam není dalších pět řádků,kde se to musí donastavit.Možná prkotina,ale takhle to funguje se vším.Chápu,že někoho může štvát hudba jen přes itunes a tak no.

ježíš, říkám, že všechno funguje = je to dělané pro prostý lid, v zásadě se divím, že se to ujalo i jinde než v americe :D , ale nějak mě to s..e, možná ta W výchova nebo co - fakt nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před pěti lety jsem přišel ke známýmu, prodejci, a řikám : potřebuju jabko... on na to : takovej s..č, to nesahá nokii n.82 ani po kotníky.. tak sem ho koupil u týmobajlu... do měsíce si ho známej pořídil.. 

.. a tak je to pořád.. i5-tka, i přes kritiku, zaboduje,... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi ma nekdo zkusenost s prechodem z androidu na iphone ? Mam treti android v rade ( galaxy S3 ) a z nudy bych chtel vyzkouset novou 5ku. Vubec nemam paru jak to funguje. S3 mne supluje pc, prace s fotkama, vkladani na web, net, mail, pdfka, atd. Proste vse ok, pouzitelnych programu zdarma na marketu hromada, jsem s tim spokojeny, aale nudim se a chci si to vyzkouset, at mam na co nadavat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Hosi ma nekdo zkusenost s prechodem z androidu na iphone ? Mam treti android v rade ( galaxy S3 ) a z nudy bych chtel vyzkouset novou 5ku. Vubec nemam paru jak to funguje. S3 mne supluje pc, prace s fotkama, vkladani na web, net, mail, pdfka, atd. Proste vse ok, pouzitelnych programu zdarma na marketu hromada, jsem s tim spokojeny, aale nudim se a chci si to vyzkouset, at mam na co nadavat :)

 

tak buď štastnej - teď sem byl se šampusem a iPhone je zdechlej = nereaguje na nic, ani na dobré slovo x po třech nedělích v provozu to je dobrej výkon :suicide_anim: = zřejmě si půjdu koupit S3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gasi, mám taky S3 a srovnávat mužu pouze s iPhone první generace. iPhone mimo pětky znám z okolí a hlavní problém co já vnímám je, že se neda přistupovat do souborového systému. Takže nic mimo fotek a mp3 do telefonu neuložíš a tím ani žádnou přílohu nepošleš. Myslím teď tebou zmíněny pdf atd. Jinak ale mail, internet, galerie fotek a podobně ok. Jestli se ale pletu a na pětce je možno neomezeně pracovat se soubory jako na pc, nebo právě třeba S3, tak se omlouvám za dezinformaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Ale ... prej to maj vyladeny a skvele to funguje :D

 

jo jo asi funguje i když ...................... = příběh je trochu jiný a úsměvný

 

..... večer baterie na 100% .... ráno v 5 telefon mrtvej ..... žádné běžící aplikace na pozadí, vypnuté wifi i BT = strčil sem to do zásuvky a h...o = doskákal sem teda do vodafonu ať si to strčej do konečníku, a bylo mi sděleno, že je telefon jenom vybitý a neumím správně strčit konektor do telefonu = 1:0 pro ně, bylo to tak

 

...... nabil jsem ho opět na 100% a sleduji co bude dělat ........ a ejhle najednou se sám rozsvítí a že prej není dostupná žádná síť ..... nechám ho bejt, ale on sám síť nehledá, protože ho mám chráněný heslem x když odkóduji, tak síť sama naběhne ===== když se to stane v noci, tak telefon hledá síť do zblbnutí až se vybije x tak teď nevím jestli má jít do p....e apple, vodafon nebo já :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

gasi, mám taky S3 a srovnávat mužu pouze s iPhone první generace. iPhone mimo pětky znám z okolí a hlavní problém co já vnímám je, že se neda přistupovat do souborového systému. Takže nic mimo fotek a mp3 do telefonu neuložíš a tím ani žádnou přílohu nepošleš. Myslím teď tebou zmíněny pdf atd. Jinak ale mail, internet, galerie fotek a podobně ok. Jestli se ale pletu a na pětce je možno neomezeně pracovat se soubory jako na pc, nebo právě třeba S3, tak se omlouvám za dezinformaci.

 

já myslím, že pošleš, sice krkolomně, ale jde to přes email - možná i jinak, ale to nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gasi, mám taky S3 a srovnávat mužu pouze s iPhone první generace. iPhone mimo pětky znám z okolí a hlavní problém co já vnímám je, že se neda přistupovat do souborového systému. Takže nic mimo fotek a mp3 do telefonu neuložíš a tím ani žádnou přílohu nepošleš. Myslím teď tebou zmíněny pdf atd. Jinak ale mail, internet, galerie fotek a podobně ok. Jestli se ale pletu a na pětce je možno neomezeně pracovat se soubory jako na pc, nebo právě třeba S3, tak se omlouvám za dezinformaci.

ak Ti pride v emaili .pdf priloha, ulozis ju, resp. nechas otvorit napr. v Files Pro, potom je ulozena a k dispozicii na citanie a odoslanie prave cez Files Pro. tak isto Quickoffice, iFiles ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Jasne že mužeš, nabidne ti to v cem chces prilohu otevřít, ja sem si na tyhle blbosti pořídil ty jejich origo applácký aplikace - pages, numbers, keynote a iphoto, za 40$ a jedu jen na tom

 

 

Ale aplikacie na upravu sa daju kupit aj podstatne lacnejsie (cca 0,79? za aplikaciu ). Aj ked je pravda, ze original od Apple ( tiez ich pouzivam) su asi najlepsie.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

 

to jsou rozhodně povzbuzující informace pro někoho kdo chce přejít z androidu, kde je skoro vše grátis nebo již v systému :D

 

...........gasi jestli po tom toužíš, tak si to kup a kdyžtak to budeš používat jako klín pod kolo he he - dnes jsem přemýšlel, co si koupím místo toho darovaného jablka, které se tvářilo jako nefunkční a na nic jsem nepřišel x fakt na nic !!! - Nokie jsou pro mě mrtvý díky Win, S3 je velká jako snowboard a dál už nic není, kromě Huawei, který umí skoro to samé jako Samsung za poloviční peníze a opravdu funguje (má ho syn) ...... a co teď ? ---- nic............ jablko nakonec funguje a budu čekat kam se to bude vyvíjet ......... v zásadě jsem šťastnej - ha ha

Upraveno uživatelem ?po
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby som uviedol na pravu mieru to kupovanie zakladnych aplikacii - v podstate nic kupovat nemusis. Fotky upravis uz v zakladnej aplikacii fotoaparat - orez, otozenie, redukcia cervenych oci, ci zakladna automaticka uprava. Poslat ju mozes mailom, ako MMS, na twitter, FB, alebo na Fotostream. Za 4.99? je iPhoto aj iMovie, ktore toho dokazu uz pekne vela. Dokumenty, tabulky, PDF mailova aplikacia otvori automaticky, vratan tych uzamknutych. Daju sa preposlat, no nie upravovat. Na upravu mas na vyber mnozstvo app, od bezplatnych, az po platene. Tie platene uz su OK. Tie od Apple su sice najdrahsie, ale aj najlepsie a kupit si mozes len tie, ktore potrebujes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz jsem se tu jednou ptal asi pred rokem, tak me zajima jestli se neco zmenilo.

 

Jabko se mi hodne libi designove a vubec ta cela hysterie okolo me fakt vzrusuje :D ale jsem podprumerny uzivatel co hlavne telefonuje, SMS tak jednu tydne, forum jedu pres tapatalk (nebo jak se to jmenuje), emaily (jenom ctu), c:geo a doprovodne geocaching aplikace, pak tam mam app na sportku, budika, s fotakem jsem hodne spojojenej, kalendar funguje dobre, jo, taky baterku obcas pouziju (jako svetlo, kdyz lezu nekam do kanalu), pak si ctu obcas pres kindle app, obcas radio pres WLAN.

 

To vse na Samsung Galaxy Ace za ca. 180E. Vse funguje perfektne, jasne, rychle (relativne), obcas neco zatuhne nebo spadne ale nic co by neslo rozlestit. Co je tak uzasneho na tom jabku, ze bych si ho mel za tu palku poridit? Co to umi vic nebo lip? Android u me funguje a jsem spokojenej. Fakt nerypu, jsem obycejny uzivatel a jako gas bych ze zvedavosti vyzkousel neco jineho. Mam? Proc?

Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...