Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

před 22 hodinami, geometr napsal:

Na to jsem se neptal. Já měl třeba LG made in korea, žena made in China.

Ty naše starý mrazky jsou všechny Made in čajna, X5 uvízla na poště, klasika, tak dám vědět. Tipuji Thajsko, jak jsem psal včera, našel jsem i nějaké články, že to v Číně zapíchli. 

https://www.gizmochina.com/2019/03/28/sony-closing-smartphone-plant-in-china-moving-production-to-thailand/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, DaveSty napsal:

Ahoj všem, dost silně přemýšlím o Pixel 4a 5G.  Staričký iPhone 7 32GB už musím 2x za den dobíjet a pamět také nestačí.

O 5G mi vůbec nejde, ale širokoúhlý objektiv bych ocenil. Nevíte ale prosím někdo, jako je to s objednáním z německého Google Store?

Za sluchátka Bose QC 35 II, které k němu Google dává, bych byl také moc vděčný, ale nevím jestli by to prošlo a jak by to šlo udělat.

A jestli už někdo 4a nebo 4a 5G máte, jak s ním jste spokojení?

 

Ty sluchatka davaji i ke klasicke 4a, bez 5g ne? Pokud je dostanu i kdyz to objednam do CR tak neni co resit a prechazim na pixel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Pepino777 napsal:

Ty sluchatka davaji i ke klasicke 4a, bez 5g ne? Pokud je dostanu i kdyz to objednam do CR tak neni co resit a prechazim na pixel.

https://www.svetandroida.cz/google-store-pixel-5-nemecko-jak-usetrit/ tady právě píší, že google ruší i objednávky přes mailboxde apod. Není tu někdo s Německou adresou? S těmi sluchátky také nemám co řešit a bral bych ho hned.

Akci jsem tam právě viděl i na 5 ale ta už proběhla, na 4a nevím a myslím, že jestli ano, tak už to také proběhlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 4a asi týden a jsem spokojen. Kupoval jsem z UK přes ebay. Instalace a nastavení proběhlo v pořádku ze zálohy, asi půl dne jsem si s tím hrál a zkoumal, co umí. Pomohlo pár videjí na Youtube. Telefon mi vydrží dva dny, asi s 2,5 hodinami provozu. Má to na to apku, takže ke konci dne přesně vidíš, jak telefon používáš. Před tím jsem měl Sony a kupodivu ovládal se úplně stejně (takže měl skoro čistý android).

Co mi na 4a vadí je omezené možnosti nastavení foťáku (ale fotí fakt dobře), no a to, že neumí přehrát WMA soubory, v kterých mám tisíce písniček. No a pak že nemá v horní liště NFC ikonku, pro zapnutí je potřeba jít do nastaven. 

Co se mi naopak líbí, je možnost dvou oken na displeji, výdrž a velikost mobilu. Žádné pádlo. No a pak hlasový asistent. Ten šel sice i na minulém mobilu, ale tento mi přijde takový "chytřejší". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 11. 2020 v 20:06, geometr napsal:

Na to jsem se neptal. Já měl třeba LG made in korea, žena made in China.

A ta Xperia 5 je tedy vyráběna v Thajsku, takže Sony s Číny výrobu stáhla přesně jak psali. A Samsung tedy asi také. A ta Česká pošta, ta teda letos zase jede...rovný týden od převzetí, kryt zítra snad a to po deseti dnech od převzetí. A ta cena patnáct kil za originál taky masakr, auuuu :wacko: Budu Ježíška muset začít trochu krotit :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nějak stále vrtá hlavou ten pixel 4a. Jediný co mi chybí ke štěstí je, aby whatsapp konečně zavedl možnost migrace a přesunu historie mezi platformami ios a android. 

 

Viděl jsem na ten pixel soustu recenzí a zatím se to jeví jako ideální kompaktní telefon se slušnou cenovkou. Jak to fotí v reálu při běžném použití? Má někdo porovnání s jiným telefonem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Pepino777 napsal:

Když jsi naklepl ten samsung, dnes přišel do mailu odkaz na docela zajímavou akci. 
https://www.samsung.com/cz/colorfriday/

Proč omyl? Osobně s pixely nemám žádnou zkušenost, ale budu rád za jakékoli info, hlavně to negativní. 

Já si myslím, že software je skvělý, hardware taky, pokud jde o foťák nebo repráky, ale jinak mi to vždy přišlo jako hrozný nedodělek, co se funkcí týče. Malá ramka, malé úložiště, žádné paměťovky, mizerná QC, přemrštěná cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenu "vlajkových lodí" pixelu jsem si nikdy obhájit nedokázal. Ale co začali s těmi nižšími řadami a upravili cenu, líbí se mi to víc a víc. Pixel 5 bych si za 20 tis taky pořád nekoupil, ale když 4a 5G má stejný procesor jako 5, ramky že to na 2 roky taky vydží a OLED display jako má Samsung radši ho vezmu za 13 tis namísto Samsungu S20 FE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O samsungu přestávám uvažovat, viděl jsem porovnání fotek od s20FE s exynosem a snapdragonem..... Ty rozdíly jsou fakt velké a není to jen u fotek, jsou rozdíly ve spotřebě a x dalších věcech. nechápu proč do jedné řady necpou jeden procesor aby člověk měl jistotu co si kupuje....

 

Já se furt snažím obhájit to 4a při porovnání s ip SE 2020. Prostě se mi líbí víc než to SE i když je to plastová krabička vs sklo/hliník, ale ten velký ledkový display je prostě oproti 4,7 ips jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...