Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Dobré ránko kluci, mám tady první stresík :D Xperia5 od Ježíška udělala radost, ale nějak nám blbne aktualizace softwaru. Aktualizuje, zdaří se, chce resetovat, ale po pěti minutách když je zapnutý telefon to chce dělat znovu. Udělali jsme ji pětkrát a je to stále dokola..... HELP :cheers:

DSC_0339.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, African napsal:

Dobré ránko kluci, mám tady první stresík :D Xperia5 od Ježíška udělala radost, ale nějak nám blbne aktualizace softwaru. Aktualizuje, zdaří se, chce resetovat, ale po pěti minutách když je zapnutý telefon to chce dělat znovu. Udělali jsme ji pětkrát a je to stále dokola..... HELP :cheers:

Ahoj,

máš 2 možnosti, ta 1 je dát obnovit do továrního nastavení (doporučuje se vždy dělat po aktualizaci) a ta 2 je reklamovat :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, rolas napsal:

Ahoj,

máš 2 možnosti, ta 1 je dát obnovit do továrního nastavení (doporučuje se vždy dělat po aktualizaci) a ta 2 je reklamovat :).

Díky za radu. Volal jsem na podporu Sony a prý to máme zkusit za dvě hodiny, tak snad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Prochy68 napsal:

Normalne factory reset, nic jinyho ti stejne asi nereknou, na novem telefonu nejspis zadna data nemas takze o nic nejde.

Tak se povedlo jak řekli, uf, už mě prolétla hlavou ta reklamace :cheers: Asi Ježíšek rozdal moc Soňáků a server nestíhá, odpo přijdu na řadu já, Kriste pane. Na rozdíl od manželky si totiž nepamatuji snad jediné heslo :weird: Ale ten neobvyklý podlouhlý displej zdá se na pohodu, telefon se pěkně drží a na prohlížení fotek, videí, internetu taky dobré... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, Xperie parádní, radost veliká a ten podlouhlý displej na prohlížení fotek nebo videí úplně super 👍 Pro mě s šest let starým otloukánkem změna tedy obrovská. Google mi tam všechno pěkně nacpal, včetně všech aplikací, ale to by nebyl stejně Afri, aby nebyl stres :D No, nezavolám si, protože mi nepřečte Sim kartu, taková maličkost a u telefonu docela nepodstatná věc :lol2: Máme tady asi šest Sim karet a všechny makaj, ale ta moje praletá, asi pětkrát u holiče, aby do těch stále menších slotů pasovala, prostě nejde. Takže zpět u compactu a musím ji někde nechat vyměnit... 

DSC01121.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, aaaa napsal:

Prosím, máte někdo S20 FE 5 G? Trochu mě zaskočila kvalita fotografií a výdrž na jedno nabití. Mám všechny nejnovější aktualizace. Rád bych to zkonzultoval.

Já jsem si koupil před vánoci S20 a taky mě trošku zklamala kvalita fotografií. Měl jsem předtím Huawei Nova 3 a ta snad fotila lépe. Výdrž i především rychlost nabíjení mi přijde OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



My zůstáváme věrni, Ježíšek bude ve znamení souny  Já svůj chtěl až příští rok, ale jelikož jsem si uvědomil, že mi dá manželka čouda, tak jsem to musel něják doladit 2:



klasicka Xperia5, nie Xperia5 II, ze?
Xperia 10 II je v pohode?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, jovani napsal:

 


klasicka Xperia5, nie Xperia5 II, ze?
Xperia 10 II je v pohode?

Klasická 5 a manželka je very happy. 10II mám krátce, ale zatím paráda. Líbí se mi ten prodlouhlý displey, telefon se pěkně drží v jedné ruce a dá se i docela slušně jednou rukou ovládat, myslím volání a tak, datlování už moc nejde, ale já jsem krátkoprsťák. Videa mají samozřejmě tak úplně jiný rozměr, řekl bych že mají šmrnc. Fotí to dle mého názoru velmi slušně, je to rychlý a pro mě zásadní, že baterka když jsem s telefonem blbnul v pohodě dva dny, teď co jsem se zklidnil už jedu třetí den a mám třicet procent. Na druhou stranu nabito velmi rychle. Ale musíš mě brát s rezervou, telefony mě nijak moc neberou, měl jsem starou mrazku, tak jsem z toho trochu paf, mě ti i rozbilo odemykání otiskem prstu :D Upřímně mě nejvíc zajímá co vydrží konstrukčně, protože se mnou zažívají telefony peklo, na cesty si asi stejně budu brát starou xperii compact, tohle je na můj vkus docela velký a tím pádem mnohem zranitelnější....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premyslim o nejakym mobilu. Urcite android, chci dobry fotak (ne nutne 10 objektivu a 500 Mpix, proste jen aby to dobre fotilo, i ve svetelne slozitejsich podminkach) a zakladni konektivitu (3,5mm jack, nejake USB (+ aby soubory sly normalne pretahovat do kompu pres Pruzkumnika) a slusny zvuk do sluchatek.

Velikost je mi jedno, klidne i mensi. Budu rad za slusnou vydrz a odolnost (nejaky outdoor kryt budu davat).

Krome foceni uzivam mobil hodne jako navigaci (Waze, Mapy.cz), dobry kdyby umel rozumne pracovat s Android auto. Hry hraju jinde, takze nejaky vykon na ne neni must have.

Ad cena, absolutne nevim, kolik dat. Telefon jsem vzdy fasoval (ted mam opravdu letity samsung galaxy s4 s androidem 4), i ted mam moznost, ale asi tak s rozpoctem 5kkc, takze zadna hitparada, hlavne s ohledem na y fotky, rekl bych. Rikam si, ze tak cca 10kkc bych mohl dat. Pripadne jestli ma smysl jit do nejakeho pouziteho...

Prefernci znacky nemam, samsung me trochu nastval, ze neumoznuje moc upgrade OS, takze telefon furt slape, ale dojede na stary OS...

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš možnost kolem 5k nafasovat třeba Redmi Note 8 Pro, tak bych neváhal...

Z odolných sem si u kamaráda osahal blackview 9600 a poměrně dobré, svižný, fotky taky dobré, ale přece jen ty viceprvkove foťáky jsou jinde...

 

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premyslim o nejakym mobilu. Urcite android, chci dobry fotak (ne nutne 10 objektivu a 500 Mpix, proste jen aby to dobre fotilo, i ve svetelne slozitejsich podminkach) a zakladni konektivitu (3,5mm jack, nejake USB (+ aby soubory sly normalne pretahovat do kompu pres Pruzkumnika) a slusny zvuk do sluchatek.
Velikost je mi jedno, klidne i mensi. Budu rad za slusnou vydrz a odolnost (nejaky outdoor kryt budu davat).
Krome foceni uzivam mobil hodne jako navigaci (Waze, Mapy.cz), dobry kdyby umel rozumne pracovat s Android auto. Hry hraju jinde, takze nejaky vykon na ne neni must have.
Ad cena, absolutne nevim, kolik dat. Telefon jsem vzdy fasoval (ted mam opravdu letity samsung galaxy s4 s androidem 4), i ted mam moznost, ale asi tak s rozpoctem 5kkc, takze zadna hitparada, hlavne s ohledem na y fotky, rekl bych. Rikam si, ze tak cca 10kkc bych mohl dat. Pripadne jestli ma smysl jit do nejakeho pouziteho...
Prefernci znacky nemam, samsung me trochu nastval, ze neumoznuje moc upgrade OS, takze telefon furt slape, ale dojede na stary OS...

Řešil jsem před vánoci pro manželku a vybíral z Poco f2 pro a oneplus nord. Redmi co psal kolega bude tak v pohodě v rámci možností. Bohužel mobily okolo desítky většinou nemají foťáky s OIS, zoomem a podobně.

Edit: ještě možná nějaký Realme, třeba X3. Teď koukám že chceš jack, to myslím Oneplus nord nemá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...