Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

před 17 minutami, zerrou napsal:

😄 Ultra nemá chybu,toto je 10x optický zoom...mam tuto fotku približenu aj viac,ale asi nepublikovatelné....dufam,že som nikoho nepohoršil.... a vlastne vdaka tebe som si vsimol az teraz ten nápis a to že ten chlap sa vlastne vznáša😅 on je nad zemou?!

pohorsilo by nas, kdybys sem tu fotku nedal 😏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, AKUC said:

Ahoj páni, zaujímal by ma Váš názor na :

bolo by to náhrada za Xiaomi X11T. Vďaka za vaše postrehy ...

Ten Nord 3CE ma len IPS displej, svietivost dost slaba. Storage iba UFS 2.2, bez wifi6, ziadna ochrana proti vode. Vykon procaku tiez nic moc. Taky low-end no...
Celkovo by som povedal ze oproti 11T je to posun nizsie ak myslis tento model -> https://www.gsmarena.com/xiaomi_11t-11099.php

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, shaggy napsal:

Ten Nord 3CE ma len IPS displej, svietivost dost slaba. Storage iba UFS 2.2, bez wifi6, ziadna ochrana proti vode. Vykon procaku tiez nic moc. Taky low-end no...
Celkovo by som povedal ze oproti 11T je to posun nizsie ak myslis tento model -> https://www.gsmarena.com/xiaomi_11t-11099.php

 

ďakujem tak Xiaomi poslúži dalej 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 9. 2023 v 12:33, zerrou napsal:

Samsung S23 Ultra kôli foťáku..fotim Nikonom Z, ale z mobilu lezú dobré momentky

20230909_134917.jpg

Díky, zatím se také přikláním k S23 Ultra, i když asi ne v nejvyšší verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je na stole, Samsung Galaxy S23 Ultra, 512 GB. Ze starého Huawei P30 Pro snad vše přehráno, ještě musím zprovoznit připojení k firemnímu serveru a synchronizaci se služebním Outlook. A samozřejmě vše nastavit a uspořádat aby mi to vyhovovalo. Díky za doporučení, možná se vás ještě občas na něco zeptám.

IMG_20230927_083756.jpg

IMG_20230927_154403~01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Ivan Lelák napsal:

Tak je na stole, Samsung Galaxy S23 Ultra, 512 GB. Ze starého Huawei P30 Pro snad vše přehráno, ještě musím zprovoznit připojení k firemnímu serveru a synchronizaci se služebním Outlook. A samozřejmě vše nastavit a uspořádat aby mi to vyhovovalo. Díky za doporučení, možná se vás ještě občas na něco zeptám.

IMG_20230927_083756.jpg

IMG_20230927_154403~01.jpg

budeš spokojný.... tiež mam 512GB👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím vypadá S23 Ultra opravdu velmi dobře. Výdrž je lepší než u dosavadního Huawei P30 PRO, ale těžko porovnávat se 4 roky starým mobilem. Trochu jsem pobavil některé členy FB skupiny o Samsungu pár laickými dotazy, ale fakt mi screenshot dvojklikem kloubu prstu na displej přišel u Huawei skvělý, tady to jde sice několika způsoby ale ani jeden mi nepřijde tak komfortní. Ale zvyknu si a třeba screenshot výběrem části obrazovky pomocí stylusu je prima, navíc lze ve výběru udělat poznámku, šipku či něco zakroužkovat. S-pen funguje dobře, nevím, jak moc ho budu využívat na psaní s převodem na text (možná zkusím nějaké záznamy z jednání, abych je pak nemusel přepisovat), ale na poznámky, malůvky atd. se občas bude hodit a třeba funkce dálkové spoušti foťáku je také bezva. A prý toho umí víc. Huawei P30 PRO měl skvělý foťák, tady bude určitě také dobrý, jen si musím zvyknout a naučit se používat různá nastavení. Podařilo se mi zprovoznit synchronizaci s Outlook v pracovním PC (kontakty, mail, kalendář, poznámky), ještě musím zjistit další možnosti pro práci s firemní agendou, doladit soukromé maily atd.

Jsem úchyl na pouzdra, kromě origo zeleného flipu koupím ještě nějaké odolné a nejspíš i pár dalších..:-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned ve středu jsem šel koupit kryt na S23 Ultra. Vyrazil jsem do Samsungu, ale dát za flipové pouzdro 1299,- se mi nechtělo, tak jsem v noname stánku koupil neoprenový futrál na zip, ten se bude hodit na motorku, lyže a tak., telefon se do něj vejde i s krytem. Pak jsem popojel do stánku v Intersparu a koupil tam tuhle HRŮZU. Nejde o barvy, ale zpracování je strašné, na plastu otřepy, lezou z toho nitě, nesedí, okraje jsou zvlněné. Vlastně kvůli tomu to píšu, jako varování. Bohužel, v průhledném obalu vypadalo slušně. Tak jsem jel zpátky do Samsungu a koupil to drahé zelené flipové, které se dá na eshopu koupit až o 400,- levněji, ale já ho chtěl HNED😄. To je naopak perfektně zpracované, aktivní (uspává a probouzí telefon atd.), vypadá fakt dobře, povrch je hluboce matný, jakoby sametový, s dokonalým "antireflexem", jen mám obavy o jeho životnost, ale uvidíme. A také bych  přivítal, kdyby okénko nebyla díra ale okno z průhledného materiálu chránící i tuto část displeje. 

A protože jsem na pouzdra úchyl, objednal jsem 2 další, jedno na outdoor, druhé pro formálnější příležitosti.

K telefonu zatím nemám výtku. S foťákem se učím, na automat mi fotky přijdou zatím srovnatelné s Huawei P30 Pro, který měl vynikající foťák. Možná že Samsung je někdy trochu ostřejší a za dobrého světla dělá příjemně malou hloubku ostrosti, což zdůrazní hlavní objekt. Zkusil jsem ostřit i manuálně, je to taková finta, kde se v náhledu ostré hrany zbarví, což je prima pomůcka, ale na výsledné fotce byla ostrost jinde🤔. Budu zkoumat dál. Super je stylus, umí různé věci, pochválím aspoň software, převádějící perfektně načmáraný text do běžného fontu. Možnosti telefonu se díky peru rozšiřují a určitě ho občas použiju. Jen ten příšerný zvuk, jako když diamantem řežete sklo, musím vypnout, naštěstí se line z jinak skvělého repráku..😆

Nemáte někdo zkušenost s bezdrátovou, případně virtuální klávesnicí?

Kabura-Telone-Fancy-do-Samsung-Galaxy-S23-Ultra-gr.jpg

51ln0o090hL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

29267025_1920-1920.jpg

1000-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, taky už několik let používám pouze Spigen. Za mě jsou zkrátka nej. Navíc dělají i skla, která jsou s pouzdry kompatibilní. Zrovna o víkendu jsem kupoval pro ženu sklo i pouzdro od Spigenu na S23+ 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presiel som na S23+ a kedze obaly a folie od cinana mali prijst neskor, tak som objednal sklo aj puzdro Spigen. Sklo sedi presne a vdaka vymakanemu systemu bolo nalepenie bezproblemove. Dokonca sa mi to podarilo snad prvykrat bez zrnka prachu a bez bublinky! Obal je tiez fajny, len mi chyba vzadu taky ten dzindzik na postavenie a drzanie.
Objednaval som prvykrat na tvrdeneskla.eu a musim pochvalit - dobra cena (10% kupon volne na nete) & packeta zdarma.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se do klubu Spigen. Jeden mám na starém Samsungu A73, před cca 2 týdny jsem do stáje doplnil S 23+, rovnou jsem k němu vzal dvě pouzdra, jedno origo Samsung kůže a jedno Spigen. To kožené jsem po týdnu sundal, ve srovnání se Spigen se blbě drží resp. klouže v ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, zerrou napsal:

mam sklo na 23Ultre a napriek apgrejdu odtlačkov po nalepení,to neni ono....Sklo je značkove,žiadna lacná china...

Taky jsem měl obavy, ale na 23+ jsem zvýšil dotykovou citlivost displeje a přidal jsem do otisků 2x stejný prst. Se sklem Spigen Glass EZ Fit 2 Pack Samsung Galaxy S23+ funguje dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

59 minutes ago, Vorel said:

Taky jsem měl obavy, ale na 23+ jsem zvýšil dotykovou citlivost displeje a přidal jsem do otisků 2x stejný prst. Se sklem Spigen Glass EZ Fit 2 Pack Samsung Galaxy S23+ funguje dobře

Na tuto moznost som uplne zabudol. Diky!
Inac, to iste som kupil za 15.4eur so zlavovym kodom (stacilo poguglit) tu -> https://tvrdeneskla.eu/spigen-glass-tr-ezfit-s-aplikatorom-2-kusy-tvrdene-sklo-samsung-galaxy-s23-plus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, shaggy napsal:

Na tuto moznost som uplne zabudol. Diky!
Inac, to iste som kupil za 15.4eur so zlavovym kodom (stacilo poguglit) tu -> https://tvrdeneskla.eu/spigen-glass-tr-ezfit-s-aplikatorom-2-kusy-tvrdene-sklo-samsung-galaxy-s23-plus

Nzc 🙂 Tvrzenaskla.eu znám, ale já jsem ho potřeboval hodně rychle, tak jsem na cenu zas až tak nekoukal 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...