(Miloš) Posted July 20, 2022 Report Posted July 20, 2022 Já to posledně dělal tak, že jsem je propojil přes to NFC, nebo jak se to jmenuje a přetáhnul jsem ten starej včetně aplikací, to dáš, protože nikdo v tomhle nemůže bejt větší vemeno než já tak se pak poděl o dojmy.
African Posted July 20, 2022 Report Posted July 20, 2022 před 22 minutami, (Miloš) napsal: Já to posledně dělal tak, že jsem je propojil přes to NFC, nebo jak se to jmenuje a přetáhnul jsem ten starej včetně aplikací, to dáš, protože nikdo v tomhle nemůže bejt větší vemeno než já tak se pak poděl o dojmy. To bych rád, ale druhý telefon jest mrtev
African Posted July 20, 2022 Report Posted July 20, 2022 Oni se už nedávají k mobilům nabíječky? Aspoň já tam teď koukám žádnou tedy nemám, asi nějáká ekologická verze
koveras Posted July 20, 2022 Report Posted July 20, 2022 V tomto bol najvtipnejší apple, jak prestal dávať nabíjačky, pretože ich predsa už všetci máme a je potreba sa tváriť ekologicky. Že zmenil koncovku káblov z USB-A na USB-C a potrebnú nabíjačku v podstate žiadny apple uživateľ do tej doby nemal, už apple takticky nekomentoval.
African Posted July 20, 2022 Report Posted July 20, 2022 Aha, tak mě přeci jenom vyjímečně neokradli, nebo možná jo, ale legální cestou Díky...
Prochy68 Posted July 20, 2022 Report Posted July 20, 2022 Z nouze se udela cnost a je to Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
African Posted July 20, 2022 Report Posted July 20, 2022 Alelujá, kámoš dobrej, do telefonu stáhnul 100% obsahu, co jsem měl ve starým, zázrakem i takové ty laciné poznámky, které jsou pro mě velmi důležité. Super Vypadá dobře, má lepší displej kterého si všimnu i já slepoň, je to celé svižnější a příjemné, prostě nový foun. Kamarád koukal na nějáké parametry, tak oproti 10 II má 10 IV lepší světelnost foťáku, nějáké kravinky který jsem nepochopil, ale hlavně o dost silnější baterii při zachování stejné hmotnosti a velikosti, to zní dobře, jsem zvědavý, protože původní desítka mě v klidu držela 2,3 dny. A jako bonus mám i video, při kterém jsem telefon utopil Takže kluci, jak se praví, zálohovat, zálovat a zase zálohovat.... Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
African Posted July 20, 2022 Report Posted July 20, 2022 Před hodinou, tmx napsal: Tomu se říká makat až do smrti Přesně
African Posted July 21, 2022 Report Posted July 21, 2022 Baterka v 10 IV vypadá opravdu fajnově, včera zmizelo tak nějak za celý den od spuštění pouze 23% a to jsem měl na telefonu vcelku bussy day. Dnes jsem nabil na 100%, tak se uvidí, trochu mě překvapilo při nabíjení upozornění ať nenabíjím do plna, vždycky jsem měl naopak za to, že je to pro baterii to nejlepší, hm, zajímavé.... Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
shaggy Posted July 21, 2022 Report Posted July 21, 2022 Nabijat na 85%, najlepsie pomalou nabijackou. Tak jak elektroauta. Rada S22 od Samsungu to ma vymakane. Da sa nastavit ze pri 85% prestane nabijat, da sa vypnut superrychle aj rychle nabijanie, da sa to vsetko automatizovat, t.j. cez den sa nabija superrychlo, v noci iba pomaly., pripadne jednych klikom to prepnem.
African Posted July 21, 2022 Report Posted July 21, 2022 před 14 minutami, shaggy napsal: Nabijat na 85%, najlepsie pomalou nabijackou. Tak jak elektroauta. Rada S22 od Samsungu to ma vymakane. Da sa nastavit ze pri 85% prestane nabijat, da sa vypnut superrychle aj rychle nabijanie, da sa to vsetko automatizovat, t.j. cez den sa nabija superrychlo, v noci iba pomaly., pripadne jednych klikom to prepnem. Díky za osvětu Tady je taky mrdel nastavení okolo baterie, ale dal jsem automatické, kdy by se to měl údajně telefon naučit sám a ochranu baterie využívat sám. Ještě tady je i nějáká adaptivní baterie, kdy se omezuje využití baterie u aplikací, které se využívají zřídka, tak jsem to zapnul taky, všude prostě yes, yes, yes Člověk pomalu aby měl dnes vysokou kvůli blbýmu telefonu....
African Posted July 21, 2022 Report Posted July 21, 2022 Tak prý tomum mému utopenci by rýže moc nepomohla Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
DavidLC Posted July 21, 2022 Report Posted July 21, 2022 Pokud tím myslíš čínskou opravářku, tak fakt nepomohla . Zjistil jsem že taky už potřebuji nový tel a nakonec mi dítě posune nějaké to Xixao a nový si vybere samo tak nevím jestli je to dobrý kšeft...
Beet Posted July 22, 2022 Report Posted July 22, 2022 před 20 hodinami, African napsal: Baterka v 10 IV vypadá opravdu fajnově, včera zmizelo tak nějak za celý den od spuštění pouze 23% a to jsem měl na telefonu vcelku bussy day. Dnes jsem nabil na 100%, tak se uvidí, trochu mě překvapilo při nabíjení upozornění ať nenabíjím do plna, vždycky jsem měl naopak za to, že je to pro baterii to nejlepší, hm, zajímavé.... Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. To už tam mají Soňáci dlouho. Tuhle funkci při nočním nabíjení používám už na svém XZ2 compact. Baterka mi už po třech letech slábne, ale pořád vydrží den. Takže jsem si zautomatizoval, že když jsu spát píchnu do nabíječky a další den vydrží.
jovani Posted July 22, 2022 Report Posted July 22, 2022 Mě potěšila krabička a snad zítra kamarád, který ho zprovozní protože já jsem jantar a nový mobil je pro mě čiré zlo Doufám že se od předchozí verze liší jen minimálně, protože jsem byl happy...po spuštění postnu nějaké postřehy.kde si kupil xperia?
African Posted July 24, 2022 Report Posted July 24, 2022 (edited) V 22. 7. 2022 v 10:13, jovani napsal: kde si kupil xperia? V obchodě, na stromech bohužel prý ještě nerostou. Špatný by to ale nebylo, jako je třeba Fíkovník nebo Banánovník, tak kdyby byl k sehnání Xperiovník, tak při mé spotřebě telefonů už mám tak dva stromy vysazené na zahradě Edited July 24, 2022 by African
jovani Posted July 24, 2022 Report Posted July 24, 2022 jj, to mas pravdu ...myslel som v cz alebo eu ...
African Posted July 24, 2022 Report Posted July 24, 2022 před 13 minutami, jovani napsal: jj, to mas pravdu ... myslel som v cz alebo eu ... Datart CZ
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now