Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

symbian je fajn a je dost flexibilni, ale je mrtvy. uz se nevyviji, jen udrzuje.

Windows 7.8 je co do funkcnosti de facto platforma windows 8. je pravda, ze to mela Nokia pojmenovat Win 8 a usetrila by si spoustu zbytecnych otazek a starosti.

ZADNY TLF Z RADY LUMIA NEPOJEDE NA WIN 8. Je to otazka hardwaru, ne softwaru. takze narky nepomuzou, premlouvat Nokiu taky ne. ;)

co se tyce aplikaci, nejak jsem neprisel na nic, co by mi nejak vyrazne chybelo. jo, pocitani datovych prenosu, ale to je na ceste, a ja jsem navic desne nenarocnej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

potrebu tel pro pritelkyni. musi mit kvylitni fotak (idealne autofocus), video...to kvuli tomu, ze chce fotit/nahravat prcka kdyz nebude po ruce fotak.

pristup na net maji dnes uz asi vsechny telefony, tak rekneme vetsi display. idelani velikos je mensi nez Samsung S2.

pokud by byla hw klavesnice skvele, ale neni to podminka.

vydrz by mela byt vice nez slusna.

funkcionalita...tak aby se nestavalo to, ze kdyz mi nekdo v sms posle cislo, tak na nej nepujde volat rovnou z te sms atd. chtel jsem sony xperia, ale byly tam prave takoveto vychytavky, ktery me odradily.

 

a cena by mela byt pod 10k. doufam, ze takovej tel vubec existuje :)

diky za jakykoli tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se asi definitivně zbláznil. Minulý rok v květnu jsem koupil HTC DesireS pro vyhovujicí poměr výkonu a hlavně velikosti. K čemu sakra v telefonech čtyřjádra a podobne. Ve čtvrtek jsem po několika dnech poblouzn?ní koupil Samsung Galaxy S3 a sakra, jsem spokojenej. Najednou je odstavené esko malé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dal jsem N8 šanci se objevit, ale nikde nikdo nic, ztratil jsem ji prostě poctivě :worried_anim: Objevil jsem teď na korunce C6-01 za dobrej peníz a objednal, N8 byla suprová, ale nerad kupuji věci 2x, obzvlášť, když jsem s nimi měl docela peška :D Dobrej starej Symbian, dobrá výdrž baterky, pěkně skladnej, co víc si přát" Akorát ten foťák bez autofokusu nic moc"

http://www.korunka.cz/luxusni-mobilni-telefony/nokia-c6-01-black

post-364-067077500 1346230989.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem N8 šanci se objevit, ale nikde nikdo nic, ztratil jsem ji prostě poctivě :worried_anim: Objevil jsem teď na korunce C6-01 za dobrej peníz a objednal, N8 byla suprová, ale nerad kupuji věci 2x, obzvlášť, když jsem s nimi měl docela peška :D Dobrej starej Symbian, dobrá výdrž baterky, pěkně skladnej, co víc si přát" Akorát ten foťák bez autofokusu nic moc"

http://www.korunka.cz/luxusni-mobilni-telefony/nokia-c6-01-black

A uz ji mas doma?

 

abys pak nebyl zklamanej,N8 byla o level nekde jinde

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A uz ji mas doma?

 

abys pak nebyl zklamanej,N8 byla o level nekde jinde

 

Má přijít v pátek" Jop, to mi je jasný, N8 byla a pohodě, jen na mě trochu velká, ale já bych ji stejně nevyužil, vždycky s ním měsíc blbnu a pak už jen volám a píšu, takže si myslím, že C6 bude akorát, uvidíme"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji měl a pokud hodně píšeš, tak se budeš trápit... :-)

 

Ani moc né, jednu, dvě sms denně" A proč myslíš trápit, vždyť je to stejný systém jako u N8 nebo jakékoliv jiného Symbian, ne? Možná myslíš menší displey, co" Jak dlouho ti prosím tě držela při běžném používání baterka?

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva-tři dny...na výdrž jsem to nikdy nezkoušel. Jj, jedná se o malý display. 3,2 palců je na dotyk fakt málo a v režimu "naležato" už vůbec ne. To byl hlavní důvod výměny za E7. Jinak je to vpodstatě stejný telefon akorát, že nemá hardwérovou qwerty klávesnici. Teď vyšel refreš Belle, tak jsem zvědavý na reakce uživatelů. Nicméně si určitě počkám na nějaký vylepšený CFW. A to bude asi konečná se Symbiánem pro tady ty typy mobilů /N8, C6-01, C7, X7 a E7/. Někdy v říjnu má vyjít Widows Phone 8, tak na ten jsem zvědavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má přijít v pátek" Jop, to mi je jasný, N8 byla a pohodě, jen na mě trochu velká, ale já bych ji stejně nevyužil, vždycky s ním měsíc blbnu a pak už jen volám a píšu, takže si myslím, že C6 bude akorát, uvidíme"

Moje chyba ja myslel, ze je to ta plastova verze s qwerty hw klavesnici. V praci tu c6-01 doprodavame ve stribrne verzi neco lehce pres 3 litry. Pokud ji tam jeste mame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje chyba ja myslel, ze je to ta plastova verze s qwerty hw klavesnici. V praci tu c6-01 doprodavame ve stribrne verzi neco lehce pres 3 litry. Pokud ji tam jeste mame.

 

Českou distribuci? To by byla super cena, možná by jsme se dohodli :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

přátelé víte někdo jak vymažu ze synova telefonu údaje o mé platební kartě ? nerad bych tam měl ještě méně než tam mám :smile_anim: (android x android market)

 

 

****vyřízeno = neaktuální****

Upraveno uživatelem ?po
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C6-01 je za super peníz doma a to díky Váženému členovi fóra quest987, ještě jednou děkuji, super jednání má ten kluk :notworthy: Vypadá velmi dobře (telefon, questa osobně neznám :D ), hlavně velikostí, já s ním prostě musím pracovat jednou rukou, jinak to je pro mě o ničem, s N8 jsem měl docela stres, párkrát mě kvalitně vylétl z ruky. Software je hodně podobnej právě jako N8, zpracování kvalitní, no ale všechna pozitiva a negativa ukáže až čas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...