Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

tak už mi došla trpělivost s telefonem, chytře jsem si upgradeoval svůj galaxy Ace na android 2.3 a běží jak nemocnej šnek, takže je na čase ho poslat ke všem čertům a vybrat něco jiného. Jedinej můj požadavek je Android 4 a cena max do deseti tis....nějaký nápad?

 

těch telefonů je docela dost,tak zkus aspoň napsat zhruba velikost displeje,ať se to dá trochu ořezat.

 

Třeba http://www.mobilprovas.cz/detail/9970933-lg-p700-optimus-l7-black-cz-distribuce/ ale nevím,jestli není už moc velký,ale těch možností je docela dost.Stránky ber jen jako ilustraci,ne pro nákup.

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduše a prostě se chci od galaxy ace posunout výš rozhodně ne dolů...jiný požadavky nemam..

 

tak lg ne teda:-).Ikdyž kolega z práce LG má a žádný problém.Já třeba nemám žádnou důvěru k HTC,prý jsou hodně kazové,ale vlastní zkušenost nemám..nebo http://www.mobilyost...ia-p-black.html má sice ginger,ale už by měl mít plnohodnotnou aktualizaci na android 4

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, koukal jsem, že už ho mají v Polsku. No třeba bude i tady, než se VF uráčí nám ty telefony poslat. Ve finále jsem na Huawei Ascend G300 na ICS čekal tři měsíce a taky jsem se nezbláznil. Mimochodem nejlepší chytrej telefon, co jsem kdy měl. Naprosto uživatelsky dostačující, když není třeba hrát hry, a baterka drží při nijak omezeném užívání i 3 dny. Luxus!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sám mám htc sensation... ségra chce mobil a nechci aby skončila u nějaké hrůzy co jí padne do oka

 

požadavky:

max 4"

android

značka HTC nebo Samsung který mě zaujal kontrastem barev na slunci, ale při pádných argumentech se nechám ukecat i jinde...

procesor já mám 1,2 ghz, tudíž nevím jak bude v dnešní době dostatečné 600-800 mhz ? svět je zdegenerovaný čísly

podpora sdhc karet, popř. větší vestavěná paměť, ale karta prioritou.... je přenosná a 32 gb vydrží na dlouhou dobu

foták by měl umět HD video, autofocus apod výhodou

cena 6-7 tisíc

a výběr dost osekává fakt že by měl být z nabídky t-mobilu na kterou se nemůžu aktuálně dostat

 

celkem by se mi líbilo něco jako wildfire s, dneska one v ale nelíbí se mi ta patka pod tlačítky, pak samsung galaxy ace..... sony xperia sola to je co? cena slušná, vzhled ujde, výbava dobrá, ale nevím že se trhli od ericsonu

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

 

dovolim si prosbu o radu. Kombinaci nabidky operatora, vlastnich preferenci a ceny mam tri kandidaty na novy tel.:

 

Samsung Galaxy Ace 2 - vadi mi cekani na ICS, kdo vi jestli vubec bude mit JB

 

HTC One V - dle recenzi asi horsi ochrana displeje, jinak parada.

 

HTC One S - tady mi vadi vlastne jen tohle, pokud je to pravda.

 

Co myslite?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...