Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Soft je stejný...tedy kromě foťáku /na N8 ve focení fakt nemá :-)/ je to, dalo by se řict, malá N8 a navíc má systém Clear Black /černá je opravdu černá/. Ještě si tam dej nejnovější FW /Belle Refresh/. Mimo jiné, dle poznatků uživatelů zvyšuje výdrž baterie. :-) Ať slouží :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soft je stejný...tedy kromě foťáku /na N8 ve focení fakt nemá :-)/ je to, dalo by se řict, malá N8 a navíc má systém Clear Black /černá je opravdu černá/. Ještě si tam dej nejnovější FW /Belle Refresh/. Mimo jiné, dle poznatků uživatelů zvyšuje výdrž baterie. :-) Ať slouží :-)

 

A to udělám jak prosím tě? Ten Belle bo co :D Moc to mu nerozumím" Díky za odpověď"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je několik možností, nejjednodušší je přes program Nokia Suite. Ten si stáhneš do PC a ono ti to samo nabídne aktualizace. Já, jelikož mám šedivku, tak to dělám pomocí Navifirmu a následně Phoenixu. U tebe by to bylo zbytečné, protože máš zřejmě originál pro ČR :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je několik možností, nejjednodušší je přes program Nokia Suite. Ten si stáhneš do PC a ono ti to samo nabídne aktualizace. Já, jelikož mám šedivku, tak to dělám pomocí Navifirmu a následně Phoenixu. U tebe by to bylo zbytečné, protože máš zřejmě originál pro ČR :-).

 

Ahá, Nokia Suite v počítači mám, takže to vyzkouším, díky moc za radu :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi jsem zoufalej, v pátek mi nějakej kkt ukradl mojí E52 a já aktuálně absolutně netušim co místo ní....extra požadavky nemám- snad jen navigaci, maily a co je důležitý úplně nejraděi bych normální kalsickou konstrukci. Ne dotyk.Nějaký tipy? Ať to beru zprava, zleva tak mi vychází zase E52 :-) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi jsem zoufalej, v pátek mi nějakej kkt ukradl mojí E52 a já aktuálně absolutně netušim co místo ní....extra požadavky nemám- snad jen navigaci, maily a co je důležitý úplně nejraděi bych normální kalsickou konstrukci. Ne dotyk.Nějaký tipy? Ať to beru zprava, zleva tak mi vychází zase E52 :-) Díky

 

kup si normalni navigaci do auta, a pokud neco s hw klavesnici tak porid Blackberry - maily super, rychlej stabilní, uz tocim 3 mozna 4 bb a max spokojenost, tedy az na baterku ta vydrzi tak den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C5 už jsem měl....a mám pravidlo, že si žádnej telefon nekoupim dvakrát.... BB je mi z nějakýho důvodu nesympatickej .....fakt nevim proč, ale nechci ho :-)

Možná je na čase zkusit dotykovej tel..... taky už jsem je zběžně projížděl a koukal jsem na nokii 500 a HTC One V... co si tom myslíte? nechce se mi do telefonu vrážet moc penez jelikož mám telefon jako spotřební zboží co moc dlouho nevydrží(pády na zem a tak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C5 už jsem měl....a mám pravidlo, že si žádnej telefon nekoupim dvakrát.... BB je mi z nějakýho důvodu nesympatickej .....fakt nevim proč, ale nechci ho :-)

Možná je na čase zkusit dotykovej tel..... taky už jsem je zběžně projížděl a koukal jsem na nokii 500 a HTC One V... co si tom myslíte? nechce se mi do telefonu vrážet moc penez jelikož mám telefon jako spotřební zboží co moc dlouho nevydrží(pády na zem a tak :-)

 

Jinak popremejslej nad tou N9 co psal Dan , pokud bych nechtel hw klavesku, tak N9 by byla jasna volba, asi me nejvic zaujala ze vsech pristroju na trhu ba co vic dnes se da koupit za par korun.Na vic mas tam i navigaci od nokie, dobrej displej, zpracovani bych rekl taky dobre,ale to asi poreferuje Dantechno lepe nez ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využiji snad zdejšího mozkového trustu a zeptám se: Existuje dnes nějaké jednoduché, mrňavé Včko, pokud možno bez nějakého operačního programu, jen na odesílání sms a volání? Pro mně je důležité aby telefon byl co nejmenší, nejlehčí a nic víc než volání a sms nevyužiju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Často jde o to, dát tomu dotykáči chvilku šanci. Já kdysi z Nokie N73 přešel na iPhone a ze začátku to byl nezvyk. Chybí tam takové to hmatové rozlišení.

Po přechodu na HTC Desire S už jsem byl jako doma a teď ho budu po roce používání asi prodávat, protože jsem si pořídil z čista jasna Galaxy S3 a to jsem měl v maximální velikosti s Desirem jasno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to i o operačním systému.Mně třeba android nesedl a nelíbí se mi,tak budu měnit.Takže kdyžtak zkus jiný OS.Jinak dotykáč má vyhody i nevýhody,tak jako ve všem.Největší problém mám s psaním za chůze,což v podstatě nedokážu tak,abych nemusel co druhé slovo opravovat.Na tlačítkovém jsem mohl psát kdykoliv a jakkoliv bez problémů a hlavně i bez dívání,což tady je nemožné.to je asi největší mínus dotykáčů pro mě.a jinak je to o zvyku si myslím.Nezvykneš si za den,ani za týden,chce tomu dát víc času.ze začátku jsem to chtěl dát pryč,ale jak jsem potřeboval něco na netu,tak zase zůstal:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pratele, mam problem..odesla mi zakladni deska v me milovane nokii 6220c - telefon se zacal z niceho nic prehrivat a baterie vydrzi tak 2hod. Jsem ma nej zvyklej a nechce se mi menit. Timto smeruji ke sve prosbe. Nevali se nekomu tento telefon doma, treba nepotrebny nebo nejak poskozeny,abych z nej mohl desku vyuzit?diky

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dobra zprava pro vsechny fandy OS meego,prevazne majitele Nokie N9,kdy se zdalo,ze meego upadne v zapomeni.Rozvoj meega bude pokracovat diky nove vznikle finske firme joba mobile (mam dojem),kterou zalozili byvali zamestnanci Nokie v cele hlavnim programatorem Meega,takze vse by melo jit dal spravnym smerem.akorat nevim,jestli N9 novou verzi meega dostane,ale tipl bych,ze spis ne.nove meego by melo vyjit asi jeste letos,ale davat se bude asi jen do cinskych telefonu.no uvidime,nechame se prekvapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...