Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

no, a ja jsem zvedavej, kdy uvidim na novych telefonech treba cenu 0.- kc, tak jako je to bezne v rakousku

 

Zas jim nekřivdi. T-Mobile nabízí hned několik telefonů za symbolickou 1Kč. Akorát ty modely neznám a nevím jestli jsou srovnatelné s Galaxy S3... :-D

post-6292-0-82724600-1365702149_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas jim nekřivdi. T-Mobile nabízí hned několik telefonů za symbolickou 1Kč. Akorát ty modely neznám a nevím jestli jsou srovnatelné s Galaxy S3... :-D

Rozhodně srovnatelné nejsou.Pro pochopení to převedu do světa hodinek.Je tam asi takový rozdíl,jako třeba mezi značkou Lorus QaQ a podobné lowendy a např. Seikama za 10 000.Takže ten rozdíl je tam docela hodně velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně srovnatelné nejsou.Pro pochopení to převedu do světa hodinek.Je tam asi takový rozdíl,jako třeba mezi značkou Lorus QaQ a podobné lowendy a např. Seikama za 10 000.Takže ten rozdíl je tam docela hodně velký.

 

No jo, to byl pokus o vtip... Takovej trochu ze zoufalství nad tou naší situací...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakožto T-mobilák se moc těším na podobné nabídky u CZ operátora :lol2: . Za těch 40EUR by to s tím roamingem pomalu stálo za úvahu..

jen pro predstavu http://shop.a1.net/handys-telefonie/alle-handys
.. samozrejme, je to vzdy na nejakej ouvazek.. ale srovnatelnej - 40, 60 ?... kdybych vedel, ze roaming v cechach se vyplati, coz se v budoucnu muze stat, udelam si rakousky cislo u A1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

prosím poraďte telefon ze současné nabídky Vodafonu, mě to opravdu nebaví. Mám si vybrat nový firemní. Moje podmínka je Android - jsem na to zvyklý z domova (tablet, etc.). Docela podstatný parametr je slušný foták s bleskem (ledkou) a autofokusem - občas fotíme detaily přístrojů on site. Jinak je mi to volné. Manželka má nějaký Sony experia, ani nevím jaký a velmi dobře jí to fotí. Co třeba Sony J? Nebo to je v podstatě jedno? Já nevím, tak do těch šesti - sedmi tisíc.

Upraveno uživatelem klobadysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, už mi moje Xperia mini pomalu ale jistě dožívá, tak bych se chtěl poohlídnout po něčem novém. Chtěl bych něco menšího, jedinou podmínkou je dobrý foťák a rozumná cena (do 6tis.). Dělá někdo něco, co by stálo za to?

 

EDIT- omlouvám se ale nevšiml jsem si předchozího dotazu, vlastně asi hledáme to samé (já ale nejsem vázán jen na Vodafone)

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi mám spíš dotaz androidu samotnému než k výběru tel..mám týden Hauwei G600 s přístrojem spokojenost jen mam problem s GPS.. pokud jí rovnou zapnu tak navigace nenajde správnou polohu a pořád lítá z místa na místo určuje chybně a pod.. po restartu přístroje jede normálně.. jakmile vypnu navigaci tak opětovně nenajde polohu přesně a přeskakuje..což je v centrech města dost problem... nevíte jak to vyřešit jinak než restartem přístroje???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peťo díky, nevypadá vůbec zle, máš s ním vlastní zkušenost? Akorát bych chtěl něco velikostně menšího, něco co dám do kapsy, tenhle by mi tam asi slušně trčel

Má ho přítelkyně zatím, je super, fakt musím říci, že za ty prachy parádní telefon. Kdyby mi někdo dal do ruky tu L9 a nebo S3 od Samsungu, tak bych řekl, že S3 stojí to, co stojí L9 a opačně...

 

Vybírali jsme co největší displej za co nejméně peněz a fakt super. Já mám starý Wildfire S, na moje psaní to stačí bohatě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po mém váhání,kdy jsem přemýšlel jestli Lumii 620,nebo 820 mi Nokia ukončila trápení a jasná volba je vychazivší Lumia 520 za hubičkovou cenu a bude mít vše,co ostatní,dokonce i něco navíc,třeba oproti Lumii 620.Pokud chcete levné okna s navigací zdarma a ještě pár zajímavýma aplikacema oproti konkurenci,volte Lumii 520,za pouhopouhých 4000 kč v CZ distribuci.4 palce displej ,dvoujádro s 512 RAM (bohatě pro okna plně dostačující,oproti androidu) ,jako bonus displej,který lze ovládat v rukavicích,nebo nehty a jinými předměty.Pro mě jasná volba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak nakonec jsem se rozhodl stejně jako moji kolegové pro htc one SV. Mám to v ruce jen pár hodin, tak moje zkušenosti budou asi velmi omezené, nicméně je to telefon poměrně sympatický, s velmi rychlou odezvou, příjemnou velikostí a zdá se že i slušnou vydrží baterky (v rámci malých smart founu). Display tak akorát, svědectvím budiž i fakt, že jsem tento příspěvek napsal bez velkého utrpení přímo na telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...