Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Před hodinou, JR_2010 napsal:

Do který řeky teď vylejváte hovna, jen pro zajímavost...

:-). Vsechno jde na ustredni cistirnu odpadnich vod (ÚČOV). Externi hovnocucy musi primo tam. My, coby spravce site muzeme vylevat po Ostrave na urcenych mistech (asi 15 ks, SM - spousteci misto), kde jsou sberace v rozumnem prurezu, ktere usti na UCOV.

To, ze pomerne rozsahle casti Ostravy nemaji kanalizaci a tedy jsou septiky a trativody to usti do vodnich toku, to je jina vec. Mesto tvrdi, ze nejsou prachy, ale na koncertni pi*ovinu za 4 mld nebo nove planovanou halu, se pry prachy najdou. Blil bych. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani, obraciam sa s prosbou o radu/nazor. Viem, ze to tu uz x-krat zaznelo a zaznie, ale vieto ako to je, veci riesime, ked sa stavaju aktualnymi.
M340i, kazdu chvilu mi to ukaze 60 000km. Motorovy olej meneny kazdych max. 15 000.
Vymenit olej v prevodovke? Ci je to skoro? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to je vlastně s existencí výstavy aut v Žákavě, víte někdo? Definitivně je konec? Teď jsem si na to náhodou vzpomněl...

Vstavakava.jpg.be276271e3fc4ea1a801829e092e699f.jpg

20220514_151349(2).thumb.jpg.a0f6ec28864da81e02df64be2d98d05e.jpg

 

Upraveno uživatelem milomac
  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pavelpu27 napsal:

V tuhle chvíli je Žákava u ledu. Nějak se nemůžeme sladit na organizaci. Je mi to líto, ale je to tak. Snad budeme místo toho dělat něco jiného.

To byla moc fajn akce

Tak dej vedet, kdyby byo neco noveho 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pavelpu27 Díky za info, myslel jsem si, že tam jsou nějaké překážky, proč se akce nekoná. Je to velká škoda, všude je plno veteránů, ale tady se sjely nádherné vesměs sportovní vozy v příjemném přírodním prostředí (ne jako výstava aut u Olympie), parádní plocha i k parkování, fajn občerstvení. Vlastně se tam potkávali nejen příznivci aut, ale i členové Chronomagu...

Porsche.thumb.jpg.bb54e22ed35a8b528e2903a687f6395a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...