Přejít na obsah

Prim Orlík 42 + Prim Orlík II


Doporučené příspěvky

bila datumovka, to da rozum :rolleyes:

... a kdyz uz je dneska ten patek, v praci klidek...

 

Tak se mi to líbí :) . Z originálních návrhu ten první.

edit: souhlasím s Dantechnem, cena 15 000Kč ( u mě plus daň) by byl můj strop.

Upraveno uživatelem jacob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Za hodinky s in-house strojkem 15tis? Kde to žijete? Nomos začíná na 1000 euro, což je za hodinky s in-house skoro směšné, proč by ale Primky měly stát 15tis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Užitečný pokusy s datumkou !!! Ještě pár variant se jistě najde. Pro mě zatím potřebný důkaz, že kosmetický úpravy to asi nezloměj, energií nenabijou. Pořád blíž a blíž mpm. Začal bych u kořenů, u orlíku.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, za hodinky s plastickym ciselnikem a vlastnim strojkem...

 

Myslím, že kdyby byly s Etou ( kterou mají také, nebál bych se říct, že i lepší hodinky) za 15-20 tisíc korun, tak se domnívám, že se jich rozhodně prodá více, než s vlastním kalibrem za 50 tisíc korun. Jak hodně je nákladný plastický ciferník nevím. Třeba se pletu a vlastní kalibr lidé náležitě ocení a zaplatí.

Když jsem napsal, že bych za ty hodinky dal do 20 000 korun, tak je to jen názor, kolik pro mě mají takové hodinky cenu. Neudílím tady žádné pokyny Primu :cheers:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že kdyby byly s Etou ( kterou mají také, nebál bych se říct, že i lepší hodinky) za 15-20 tisíc korun, tak se domnívám, že se jich rozhodně prodá více,

 

I s Etou bych dal cenu 35-40. Ale ETA by byla v Primkach fajn... vetsi ruznorodost, chroma... nizsi naklady, servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeee, je to zase tady... "u korenu". :tired: V ELTONu zacnou zase delat opicarny ala Omegy, dobry napad. :thumbsdown_anim: A cim je to podobne s MPM???????

 

 

Ta třeba nevyrovnanými proporcemi, mdlým výrazem, nedostatkem sebevědomí, opičením se po starším nezvedeným bráchovi a následnou absencí charisma, jestli to potřebuješ vyjmenovat, aby sis toho všimnul, a ony bohužel marné posuny a břebarvování datumky to i slepýmu pověsí na nos !!

 

Já bych se díval na orlík - ciferník přeci není omega, to snad doklapne i tobě, libore 2002 a nechal do sebe prouuuudit tu energii. Jestli tě ta energie, libore 2002, neoslovuje, nemůžeš to nikdy pochopit, vzdej to, zvol jiné vlákno a kup si etu.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za hodinky s in-house strojkem 15tis? Kde to žijete? Nomos začíná na 1000 euro, což je za hodinky s in-house skoro směšné, proč by ale Primky měly stát 15tis?

 

Nové Město nad Metují a Glashütte mohou být klidně partnerská města :D . Ale vážně, když si srovnám kalibr 98 od Primu a kalibr ? (epsilon), lepší foto zde od Nomosu, který jsi uváděl jako příklad, tak vidím dva rozdíly. In-house kalibr Nomos se mi líbí více - modřené šroubky, logo na setrvačce a další podobné detaily, to je subjektivní názor. Objektivní je, že pokud je kalibr od Nomosu v jednom z lepších nabízených modelů, tak stále vyjdou na necelých 43 000Kč. To je cena nějakých levnějších Primek.

 

Mám Prim rád ( ve sbírce mám například všechny Sporty I a II, dětské, letecké, apod.), ale nikdo mě nepřesvědčí o tom, že dnešní Prim volí správnou cenovou politiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I s Etou bych dal cenu 35-40. Ale ETA by byla v Primkach fajn... vetsi ruznorodost, chroma... nizsi naklady, servis.

 

Měli jsme doma dvoje Orlíky s Etou a nebyl jediný problém. Jestli je In-house změna k lepšímu bohužel asi hned tak neposoudím :worried_anim:.

 

Edit: příkládám foto, jak jim spolu a především s Etou bylo krásně :angel: .

post-1156-080072400 1314971153.jpg

Upraveno uživatelem jacob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta třeba nevyrovnanými proporcemi, mdlým výrazem, nedostatkem sebevědomí, opičením se po starším nezvedeným bráchovi a následnou absencí charisma, jestli to potřebuješ vyjmenovat, aby sis toho všimnul, a ony bohužel marné posuny a břebarvování datumky to i slepýmu pověsí na nos !!

 

Já bych se díval na orlík - ciferník přeci není omega, to snad doklapne i tobě, libore 2002 a nechal do sebe prouuuudit tu energii. Jestli tě ta energie, libore 2002, neoslovuje, nemůžeš to nikdy pochopit, vzdej to, zvol jiné vlákno a kup si etu.

 

 

Hmm, hned je poznat odbornik... "nevyrovnanými proporcemi, mdlým výrazem, nedostatkem sebevědomí" a jeste bych dodal: nemladistve, no cool, nevzdusne, no free... jo, a hned je to jasny :notworthy:

Aha, divame se doufam na stejne indexy co jsou na Omega Seamaster a Orlikach?? Popirat to, co je fakt, bych cekal od "zacatecnika", ne od tak velecteneho clena tohoto fora.

Jinak ETU uz mam a muzu ji vsem clenum chronomagu jen a jen doporucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je skvělý, libore 2002, že už máš etu a můžeš nám ji všem doporučit. Co je však alarmující, je to, že všechny hodinky s klínovými indexy kopírují seamaster, nestoudníci !!! Jsi první, kdo je odhalil a nebál se to zveřejnit !!!!

 

S takovou erudicí jistě hravě můžeš primu radit ohledně cenové politiky. Jsem rád, že se tu ten evergreen zase tak záhy objevil :) Srovnání s nomosem a jeho modřenými šrouby ( pane jóó ) je vražedné, leč na místě. Cenový rozdíl , tuším nějakých těch 12% mi přijde celkem zanedbatelný, ne ? Zase se najde spousta předností primu oproti nomosu, třeba moderní neotřelý design a větší průměr.

 

To eventuální partnerství Glashuette a Nového Města by v Sasku asi dlouho oplakávali :D :D :D

 

Pozoruhodné je, že ačkoli má prim špatnou cenovou politiku, tak se mu podle všeho dobře daří, kurňa, jaký by to bylo s dobrou cenovou politikou, co ??

 

Vlákna o primkách mají pro mne prostě půvab, to musím uznat.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dnem v týdnu v globálním jazyce č. 1 !!! :D :D . Dokonce bych se vsadil, že na těch orient svítěj svítící indexy !! karamba !! :D

 

Mimo téma musím ale prim pochválit :

 

Nějak mi přes léto svítěj hippo, fakt že jo. Je to jasné zlepšení a palec nahoru pro prim. Nevydrží sice do konce filmu, ale do konce reklam spolehlivě jo - dál jsem to bohužel nějak nezkontroloval, film byl dobrej.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozoruhodné je, že ačkoli má prim špatnou cenovou politiku, tak se mu podle všeho dobře daří, kurňa, jaký by to bylo s dobrou cenovou politikou, co ??

 

Možná mají cenovou politiku lepší, než si já myslím. Jde pouze o jeden z mých bezvýznamných názorů :P . S hodnocením, zda-li se jím daří dobře, či nikoliv bych ještě počkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...