Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Je to trošku mix, přední část kabiny (to je právě to, co mi dělal Xenomorfus... a že to byl docela oříšek, samý divný úhly) odpovídá F, protože jsem měl k tomu typu neprůstřelné sklo, které bylo tehdy ještě přídavné. Ale vnitřek odpovídá Géčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové neděláte někdo folie na auto? Potřebuju někoho spolehlivého za solidní cenu..celopolep Lexus ct200h, nejde o reklamu, ale doma chtějí jinou barvu..díky

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nazdar, poprve provadim rozborku kalibru a mam rychly dotaz. Mam prim 66. Postupuju podle skript Demontaz a montaz hodinek cal.66 - Hany Perinove. Asi vite, ze jsou ke stazeni tady:

https://app.box.com/s/euqonyjaxddvo83i789m

 Davam si bacha, kolem setrvacky chci postupovat hodne opatrne, no a pro jistotu jsem se zasekl tady:

IMG_7501.thumb.jpeg.f1cb1d0d9b2cf5559675d81113f2dc11.jpeg
----------------------------------------------------------
IMG_7502.thumb.jpeg.a73ad53ce84b8de9f8b4a403897bb5a2.jpeg
 

mam odklopenou kryci pruzinku z prvni fotky a potrebuju se polopaticky zeptat: pod tim vidim dva šatony, kaminky. Fotim mobilem pres lupu:(

20240330_183900.jpeg.0ea8bbdc63ec3a5ccf153f310964bc56.jpeg

Vyndat je oba? Z toho detailu prvni fotky na str.27 neni uplne rozeznat jestli jsou sutry vyndany.

 

to same na opacne strane strojku - kamen/y vyndat? 
 

napoprve neplanuju rozborku setrvackoveho mustku ani perovniku, to si necham napodruhy. Je teda treba vyklapet pruzinky a vyjmout kameny? Anebo muzu rovnou jit na 1.8 - demontaz setrvacky? Diky

IMG_7503.thumb.jpeg.c5bf0943f5e71dbcb3c6ecb4a2d43327.jpeg

Upraveno uživatelem maama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perfekt, diky za rychlou odpoved. Zhltnul jsem veceri a jdu na to.

do ostatni diskuze jsem to dal zamerne, protoze tady lidi ctou. hledal jsem nejaky odpovidajici vlakno a ty stary o rozborkach jsem nechtel restartovat, ani zakladat nic novyho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabíječka na tužkový AA/AAA.

Ahoj vespolek, koukám po nabíječce a mám dilema. V tomhle se nevyznám a přesto bych rád koupil nějakou smysluplnou věc v odpovídající kvalitě. Dřív bych prostě šahnul po nějaký od středový hladiny cen výše a bylo by. Jenomže poslední dobou mám pocit, že korelace kvality s cenou se vytratila, zkrátka jestli koupím tu nejdražší, nebo z levnejch vod, pořád to může bejt podobnej šmejd návrhem i provedením. Namátkou jsem kouknul na tuhle tuhle , ale ocením spíš osobní zkušenost i doporučení. Přeci jen tu máme lidi od všech fochů. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Americkej Ak ťa trochu zaujíma aj to, ako sa tie nabíjačky správajú k batériám, dobré je začať u toho Dána. No zaberie to nejaký čas a OEM veci, ktoré spomínaš, tam nenájdeš. Možno je to pre tvoje potreby overkill, však posúdiš sám.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, trochu jsem se chtěl vyhnout dalšímu samostudiu, ale někdy holt zkratky nejsou vhodný 😏

Jak T5, nebo M8 vypadají cajk... a M8 skladem u gm-ka. Objednáno, děkuji.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si kdysi nějakou drahou a echt kvalitní a ta byla tak složitá v nastavení (různé možnosti dobíjecích proudů atd...), že mi snad někde leží zahrabaná v garáži a koupil si blbuvzdornou Panasonic BQ-CC55. Používám k ní nabíjecí baterie Panasonic Eneloop. Používám několik let a naprostá spokojenost. Vložíš svítí červená až bude svítit zelená, seš připravenej, že to brzy zhasne a až to zhasne máš nabito. Jak pro AA tak pro AAA. Za mě maximální spokojenost. Už sou teda novější řady, ale obsluha je stejná. 

Panasonic Smart & Quick BQ-CC55 nabíječka akupacků NiMH AAA, AA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, shaggy napsal:

Mam presne tuto asi 4 roky a v pohode. Nabije vsetko co do nej dam a ak tam dam daco fakt blbe tak to nebude nabijat (ako napr. jednorazove clanky :) ) -> https://lygte-info.dk/review/Review Charger LiitoKala Lii-500S UK.html

Kupovana na alikovy za techdajsich cca 21 eur.

Mám predchodcu, a ako pozerám, ani tá novšia nie je úplne vhodná na AA/AAA akumulátory... S Eneloopmi má problém so správnym detegovaním ukončenia nabíjania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Americkej napsal:

Eneloop mi běhá po baráku kolem 30ti článků, jiný už nekupuju.

No ták :default_smile:. Tak od stejnýho výrobce i stejnou nabíječku, určenou pro tyhle baterky. V tom počtu to budeme mít podobný, jiný taky už nekupuju.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi (a mladá děvčata), máte někdo osobní, nebo zprostředkovanou zkušenost s aukcemi bytu?

Chci prostřednictvím firmy Česká aukční s.r.o. (http://www.ceskaaukcni.cz/) dát byt do e-dražby
Zajímá mě, zda je firma “v pořádku”. Jednání z jejich strany je solventní, smlouva je psaná jasně a zřetelně. 
image.thumb.png.a8d849ba441272053095f0a56c793f6b.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...