Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, geometr napsal:

Kluci, poraďte mi, prosím, nějakou rozumnou powerbanku (pro dítě), koukal jsem na ně, ale jsou toho takový mraky... takže kdyby měl někdo nějakou osvědčenou... Kapacitně  bych to viděl na něco mezi 10000 a 20000 mAh. Mělo by to bejt na dobytí mobilu s 5000 mAh baterií, případně bezdrátových sluchátek. Aby to dobylo ten mobil tak aspoň 2x. Pod 10000 mAh si myslím, že je to o ničem a nad těch 20000 jsou to už velký těžký cihly.

S Vikingem mám dobré zkušenosti https://www.best-power.cz/powerbanky/viking-pn-962pd-20000-mah/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používá kabel A-C. Děti používají takovou tu multinabíječku, která je navíc do zásuvky připojená kabelem, takže ji mají na stole (páč jinak by nám asi nestačily doma a i jinde zásuvky 🙂; mimochodem supr věc - doma, na dovolenou...). No ale jinak jsem se dočetl, že poměrně dost lidí si stěžovalo, že některé ty nabíječky přes ten C výstup nabíjí pomalu a rychle nabíjí jen přes ty A. To chce zřejmě zkusit. Kdyžtak se to dá vrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Syn za mnou přišel s dotazem ohledně placených průzkumů, že mu říkal spolužák, že na tom vydělává  měsíšně, apka ATTAPOLL, která nemá moc dobrý hodnocení, máte s tím někdo zkušenost, co doporučítě nebo je to blbost? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel tohle neznám, stejně tak jsem neznal tutový investice kde moji známí prodělali prdel a dycky sem se jim za to smál a dycky měli kecy, že to mu nerozumim (na začátku) a vždycky si vzpomenu na přísloví, že pečený holuby do huby nelítaj a tímhle tím směrem to budu vysvětlovat svýmu mladýmu. 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moty, to je ztráta času. Tyhle dotazníky, klikání na reklamy, lajkování, atd. Funguje to tak, že peníze dostaneš po dosažení nějaké částky. Řekněme 1000 Kč. Takže vyplňuješ dotazníky, započítává se ti kredit, díváš se, jak ti pomalu naskakují korunky. Ale jakmile se přiblížíš limitu, třeba máš 989 Kč, tak je těch dotazníků najednou míň a míň, až nakonec nejsou vůbec žádné, prostě mrtvý brouk. Nemám vlastní zkušenost, říkali to na YouTube, ale věřím, že to tak funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...