Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 47 minutami, Americkej napsal:

Velká kabela na zadních sedadlech. Teoreticky přes ní stačí zacvaknout pásy, nebo mě zkásnou?

chápu že je to v pohodě, když je to přikurtovaný.
Sám to budu řešit za 2 týdny. Doteď jsme jezdili 5touring, kde se vešlo vše do kufru. Teď skoro to samý nacpat do M3.

IMG_1596.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, DavidLC napsal:

Pravě přes ty v kufru... vlastně kombik, bohužel není ta oddělující sít.

Aha, to jsem si vždycky právě taky říkal u těch kombíků. U sedanu věřím, že i v případě nehody se ty věci z kufru dovnitř nedostanou, u hatchbacku či liftbacku si už nejsem jistý, ale u kombíku mi  úplně nepřijde, že by ta roleta měla udržet třeba tři 20kg kufry. Ale nikde se o tom nemluví, tak třeba to tak akutní není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, lafr napsal:

Aha, to jsem si vždycky právě taky říkal u těch kombíků. U sedanu věřím, že i v případě nehody se ty věci z kufru dovnitř nedostanou, u hatchbacku či liftbacku si už nejsem jistý, ale u kombíku mi  úplně nepřijde, že by ta roleta měla udržet třeba tři 20kg kufry. Ale nikde se o tom nemluví, tak třeba to tak akutní není.

Ono s ženskýma ta roleta někdy není ani zatažená 😀. V sedanu bych to samozřejmě neřešil...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás, mám takový dotaz. Protože se mi neustále mění ceny letenek. Když si stáhnu třeba surfshark vpn, tak nebudu to mít levnější? Nezkoušel někdo nebo neví někdo nějaký trik na skrytí ip adresy? díky  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Hector napsal:

Zdravím vás, mám takový dotaz. Protože se mi neustále mění ceny letenek. Když si stáhnu třeba surfshark vpn, tak nebudu to mít levnější? Nezkoušel někdo nebo neví někdo nějaký trik na skrytí ip adresy? díky  

Zkus to, většinou ty VPN služby mají nějakej trial zdarma nebo garantují vrácení peněz. Ze zkušenosti kolegů co hodně lítají dělá rozdíl i mobil vs NTB ale hlavně počáteční destinace, tzn letenka PRG-NY/NY-PRG bude stát jiný peníze než NY-PRG/PRG-NY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 1. 2024 v 15:51, lafr napsal:

Aha, to jsem si vždycky právě taky říkal u těch kombíků. U sedanu věřím, že i v případě nehody se ty věci z kufru dovnitř nedostanou, u hatchbacku či liftbacku si už nejsem jistý, ale u kombíku mi  úplně nepřijde, že by ta roleta měla udržet třeba tři 20kg kufry. Ale nikde se o tom nemluví, tak třeba to tak akutní není.

já obecně nemám rád když se mi v autě něco převrací, často přivazuju i běžný nákup. Vím o případu kdy se z převrácené tašky něco vysypalo, zatoulalo se to někam do kouta a tam to dělalo svou práci. Byl to kousek jater a smrděl a smrděl a ještě víc smrděl. Někdo to prostě neřeší, například brácha když veze plynovou bombu pro sporák, tak ji jen tak postaví do kufru. Já ji připoutám kurtou. Prostě jen proto abych se nemusel bát že mi to někte při odbočování udělá trůbl. Tady na tyhle cesty se spoustou krámů v autě by se asi nejlíp hodila poutací cargo síť. Většina aut má v kufru vázací body, prostě všecky ty tašky a boty tím pacifikovat. A vypadá to vehementně, na to žádnej policajt nemůže říct ani slovo. A ty sítě co jsou z popruhů, těm bych věřil i při nehodě a stojí to pár stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega jeden čas rozvážel vajíčka naskládaná v proložkách, plný kufr a i zadní sedačky. Ženská před ním zašlápla brzdu a vajíčka byly rozmlácené všude po autě. Po pár teplých dnech v autě k nevydržení skrz smrad ( i po odborném vyčištění interiéru). Nakonec se musely vymontovat sedačky a vyměnit ta tlumící hmota co je pod sedačkama. Takže radost .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bohus76 napsal:

Kolega jeden čas rozvážel vajíčka naskládaná v proložkách, plný kufr a i zadní sedačky. Ženská před ním zašlápla brzdu a vajíčka byly rozmlácené všude po autě. Po pár teplých dnech v autě k nevydržení skrz smrad ( i po odborném vyčištění interiéru). Nakonec se musely vymontovat sedačky a vyměnit ta tlumící hmota co je pod sedačkama. Takže radost .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bohus76 napsal:

Kolega jeden čas rozvážel vajíčka naskládaná v proložkách, plný kufr a i zadní sedačky. Ženská před ním zašlápla brzdu a vajíčka byly rozmlácené všude po autě. Po pár teplých dnech v autě k nevydržení skrz smrad ( i po odborném vyčištění interiéru). Nakonec se musely vymontovat sedačky a vyměnit ta tlumící hmota co je pod sedačkama. Takže radost .

Hlava srnce zapomenutá 14 dní v kufru Patrola = neprodejný vůz. Stalo se známému, byl jsem při zjištění a otevření, jako by to bylo včera 😂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád teď na podzim převážel nákup za přední sedačkou. Pak s tím autem asi 2 týdny nejel a pak hroznej smrad v autě a byl to vypadenej pribiňáček pod sedačkou... Ještě teď když je tím autem v práci, tak nechává pootevřený okna v garáži :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepohybujete se tady někdo kolem škodovek? Končí mně Škoda Connect a pátrám, jestli neexistujou nějaký slevový akce. Za plnou cenu se mně moc nevychází poměr cena/výkon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pani, chcelby som spravit radost starsiemu cudzincovi zo zapadu, ktory ma slabost pre plagaty z "byvaleho vychodu". Nemusi to byt nejak zvlast cenne ci zberatelsky zaujimave, dokonca ani dobove,... hlavne ak to bude tematicke. Nejake napady?

 

Zatial som vymyslel len:

https://shop.czechdesign.cz/plakaty-2/plakat-hotel-international-praha/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...