Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg
Odesláno

Si založ vlastní vlákno v sekci Obecná diskuse a je to.

len som nechcel duplikovat nieco, co tu uz mozno dobre funguje

Odesláno

Je možný že mám v garáži zbytek papírů USA rozměru Letter, normální office papír, tak ti ho můžu poslat jestli by ti to pomohlo.

Díky, jsi hodný, ale zas tak to nehoří :-)

Odesláno

len som nechcel duplikovat nieco, co tu uz mozno dobre funguje

 

Ale tak... je tu řada velice podobných vláken. Kdyby něco, módi to pak mohou spojit v jedno. To bych jako problém neviděl.

Návštěvník maxigabrielg
Odesláno

Si založ vlastní vlákno v sekci Obecná diskuse a je to.

tak som to dal do Vseobecnej diskuse - dufam, ze to bude OK

dakujem za pomoc

Odesláno

Pánové, simvás, nevíte.. když přijde zásilka přesně za 150 EUR (včetně dopravy), musí se už platit clo? Většinou je všude napsaný, že se platí, když PŘESAHUJE 150 EUR, ale nemůžu se dobrat toho, jak to teda je v tomdle případě. DPH neřešim, jedná se o plátce.

Odesláno (upraveno)

Se mi zdá že limit je 22 Eur.

Edit: Jo, to se týká DPH, tak nic... V tom případě by měl být limit 150 Eur a clo by se platilo až od 150,01 Eur. Ovšem jak to pojme vyclívací pošta Praha 120, to se asi musíš nechat překvapit.

Upraveno uživatelem Klotzman
Odesláno

Přišel mi email od Pošty, že mám na cestě Balík do ruky, problém je, že jsem si nic neobjednal a je tam dobírka. Je nějaká možnost jak to zrušit nebo prostě jen nepřebírat?

Odesláno

Nepřebírat" Já to mám naopak, dnes jsem převzal za dva litry balík a pak přemýšlel hodinu, že s toho obchodu co tam byl uvedenej jsem si vlastně nic neobjednal :lol2: Nakonec jsem ho tedy rozdělal a vzpomněl si, že vlastně jo, objednal, ale před měsícem a úplně na to zapomněl, takže nakonec pohoda...

Přišel mi email od Pošty, že mám na cestě Balík do ruky, problém je, že jsem si nic neobjednal a je tam dobírka. Je nějaká možnost jak to zrušit nebo prostě jen nepřebírat?

Odesláno (upraveno)

není tady elektrikář mezi váma?

 

koupil jsem do jednoho světla místo bodovek ledkový bodovky a když jsem je tam strčil tak světlo jen blikne. když jsem tam vrátil ty starý tak taky jen blikne. někde jsem se dočetl že je ve světle trafo tak jestli se nemohlo spálit nebo co já vím ale je divný když ho zapnu tak na vteřinu se světla bliknou. myslíte že má cenu volat elektrikáře nebo koupit nový?

Upraveno uživatelem SCIFI
Odesláno

není tady elektrikář mezi váma?

koupil jsem do jednoho světla místo bodovek ledkový bodovky a když jsem je tam strčil tak světlo jen blikne. když jsem tam vrátil ty starý tak taky jen blikne. někde jsem se dočetl že je ve světle trafo tak jestli se nemohlo spálit nebo co já vím ale je divný když ho zapnu tak na vteřinu se světla bliknou. myslíte že má cenu volat elektrikáře nebo koupit nový?

Potýkal jsem se s podobným, trafo má max.W který utáhne, v podstatě 6x ledka á 4W = 24W trafo.

Mrkni na to jestli toto máš v cajku.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...