Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

17 hours ago, Harwey said:

Sladky je, to je pravda, ale zeby bol kakavkovy...cakal som viac coko, kakaa prichute.

IMG_20240517_194044.jpg

Hmm, no musel som to hned preverit 😄. Tak urcite, nie je to ziadny Baileys alebo nejaky 17% kakaovy likerik 😉.

Neviem nakolko sa mozu 2 flase lisit (ta moja lezala v pivnici niekolko rokov), ale u mna pekny dlhy finish vyrazne po kakae (kakau?🤔). Take to klasicke praskove nesladene, co sa dava navrch tiramisu a vzdy sa ho nadychnes 🤣. A po chvili odvetrania v pohari, je pekne citit aj vo voni. Aj ked to "vyrazne" je asi dost subjektivne.

Ale takto online, bez fyzickych dokazov v ruke resp. v hube to rozhodne nerozhodneme 😆. V kazdom pripade, nazdravie! 🥃

20240518_122242.thumb.jpg.f2f812ba8aa69f0398658d8da195ddb7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, tikzot napsal:

Ty brďooo, tohle musim říct, že tohle mi faakt nejede, snaha o “pivo” S nižším obsahem alkoholu a k tomu nějaká chuť tady fakt nevyšla😅

Zlatej ràdler natur😉

Zkus letní Summer od Authentic (Košík). Minulý rok mělo 8 stupňů, letos 10 stupňů. Za mne ideální letní pivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, tikzot napsal:

Ty brďooo, tohle musim říct, že tohle mi faakt nejede, snaha o “pivo” S nižším obsahem alkoholu a k tomu nějaká chuť tady fakt nevyšla😅

Zlatej ràdler natur😉

Mě to prostě nevadí. Ale tady se projevuje, že nejsem žádnej velkej pivař. Spíš holduju vínu, takže chuťové chmelové buňky moc vyladěné nemám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 25. 5. 2024 v 19:18, Maxel napsal:

Žádnej velkej pošmak, ale do toho dusna před bouřkou se dá. 

IMG_3292.jpeg

Dneska jsem mel, nic moc teda. Radeji sahnu po Budvar Redix v plechu, pripadne Bernard 10*. Jakoze lehke piva 😉

  • Dát hlas 1
  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...