Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Právě si vychutnávám odpolední dvojité presso z nového přístroje, co jsem pořídil ...   Jo a tuhle jsem vyzkoušel Red Bull s kubánským rumem a je to možná ještě lepší než s vodkou ...    

Tak si připadám jako Miloš Zeman. Zapomněl jsem v mrazáku lahev Becherovky, před chvílí jsem ji objevil a tak jsem si dal jednoho a pak druhého frťánka a ona, pěkně podmražená, potvora jedna, není vůb

Chablis

Skříňka parádní, u mě by to ale moc dlouho nevydrželo... myslím ten obsah 🙂

Jinak jsem se v Bille taky zásobil... už jsem jak důchodce - jak je sleva na rum, beru to hákem 🙂

Včera večer jsem dokoupil ještě jedno Diplomático v Bille na Florenci, bylo tedy poslední, ale těch Eldorád tam měli ještě asi 6 krabic.

rumy.jpg

Edited by odjinud

Dnes zkusím tohle. Abych netrhal partu, tak také z Billy. :) Jenom těch 46% mě bude asi trochu zmáhat.

trin.jpg

Edited by KurtCz

Tak uvidime.. nazev jsem neznal, trochu překvapil :-)) zatim ale nejdriv dojedu Dos Maderas, ktery jsem si koupil na Sivestra díky tomuto vlaknu a ten je fakt supr, díky za tip... pak asi risknu otevrit tento dnesni darek.. :-)20210116_213325.thumb.jpg.ef68ed4dce5f0527e43a9208979ec944.jpg

Není nad správnou společnost 😄

ranní zakopnutí ( viz co mne dnes naštvalo ) je odpuštěno 😄

20210117_145723.jpg

V 17. 1. 2021 v 21:15, dabelM napsal:

Od pátku si vychutnávám tuto novinku z Barbadosu

16ED7588-2EAA-4719-B20B-F90F2C52890B.jpeg

Já ho vychutnával včera...protáhlo se nám to přes půlnoc takže i dnes 😁 a spokojenost veliká.

BB8ED972-AC6E-473A-9816-EC22685F6623.jpeg