Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Právě si vychutnávám odpolední dvojité presso z nového přístroje, co jsem pořídil ...   Jo a tuhle jsem vyzkoušel Red Bull s kubánským rumem a je to možná ještě lepší než s vodkou ...    

Tak si připadám jako Miloš Zeman. Zapomněl jsem v mrazáku lahev Becherovky, před chvílí jsem ji objevil a tak jsem si dal jednoho a pak druhého frťánka a ona, pěkně podmražená, potvora jedna, není vůb

Chablis

Včera ráno jsem tak nějak tušil, že večer nebudu stíhat. Raději jsem tedy občerstvení pro Jagmana s Kamilem přichystal s předstihem.

IMG_20210122_082004_copy_1000x563.jpg

před 2 hodinami, Bert napsal:

Včera ráno jsem tak nějak tušil, že večer nebudu stíhat. Raději jsem tedy občerstvení pro Jagmana s Kamilem přichystal s předstihem.

IMG_20210122_082004_copy_1000x563.jpg

Netříští se Ti v tom prostoru zvuk? Sklo, plovoučka, kov,.... málo tlumící hmoty, a přitom jsi třeba reprákům věnoval podložky.

před 2 hodinami, Vorel napsal:

Příprava na večer 🙂

Dej pak vědět, jaký byl. Mám ho v merku, tak jestli ho mám prubnout.

Já dneska Plantation ..... .

pl2.jpg

Díky za doporučení. Určitě tedy zkusím jak Gold, tak Blue. :) Plantation není tak hroznej, dneska ho mám poprvé a jde to, vůni, chuť i ocas má vyrovnaný. Až mě to překvapilo. Včera jsem měl Malteco a to bylo horší, vonělo pěkně, při napití mě koplo, na závěr se uklidnilo a pěkně nasládle skončilo. .... Mimo téma: střídmé večerní popíjení rumu se ukázalo jako prima test na COVID, každý večer si usrknu sklenku, dvě, nebo tři a hned vím, že mám čuch i chuť v pořádku. :D

před 38 minutami, Gustaf napsal:

Argus Budvar limited edition :D

IMG_20210129_204902.jpg

Peklo zamrzlo ? Argus mám zafixovaný jako pitelné jedině při úplné ztrátě chuti . ..že čili poslední rok musí mít u Argusů žně 🙂

před 19 minutami, Effe napsal:

Peklo zamrzlo ? Argus mám zafixovaný jako pitelné jedině při úplné ztrátě chuti . ..že čili poslední rok musí mít u Argusů žně 🙂

Hele, tahle 12 na žízeň není špatná.... dělá to Protivín...

před 13 hodinami, KurtCz napsal:

Dej pak vědět, jaký byl. Mám ho v merku, tak jestli ho mám prubnout.

Já dneska Plantation ..... .

pl2.jpg

Určitě Blue Mauritius Gold doporučuju, je fakt výbornej. Je trošku sladší, ale zas ne tolik jako třeba Don Papa.

před 3 hodinami, Vorel napsal:

Určitě Blue Mauritius Gold doporučuju, je fakt výbornej. Je trošku sladší, ale zas ne tolik jako třeba Don Papa.

Díky za info. Přesně to hledám něco trošku sladšího, ale míň než Don Papa. Takže do něj půjdu.

Dnes Suntory Gold z 80. let po dědovi. Sice je to jen "obyčejný" japonský NAS blend, ale stejně je fascinující sledovat, jak se po několika dekádách v lahvi po nalití mění její charakter a temperament.

K tomu jsem samozřejmě musel zvolit Seamastery z raných sedmdesátek, taktéž zděděné.

Díky, dědo ;)

IMG_20210201_210057_747.jpg

Edited by just_a_wee_dram