Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Právě si vychutnávám odpolední dvojité presso z nového přístroje, co jsem pořídil ...   Jo a tuhle jsem vyzkoušel Red Bull s kubánským rumem a je to možná ještě lepší než s vodkou ...    

Tak si připadám jako Miloš Zeman. Zapomněl jsem v mrazáku lahev Becherovky, před chvílí jsem ji objevil a tak jsem si dal jednoho a pak druhého frťánka a ona, pěkně podmražená, potvora jedna, není vůb

Chablis

před 51 minutami, Irwinek napsal:

Všichni furt jen alkohol, alkohol, ale pil jste někdo tu Mexickou CocaColu? Dvě stovky za trojku? prý jiný cukr 😞

Pošleš odkaz  ?  Rád bych ji ochutnal.

Jinak já dnes jedu na Jamajské vlně... 

90332D62-89A6-4319-99EC-7856E0B6E175.jpeg

před 2 minutami, odjinud napsal:

Myslels fakt cukr? 🙂

No píšou to 😄 hnědý

popis je v těch odkazech 

Naprostá specialita, exkluzivně u nás! Originální mexická Coca-Cola ve skleněné lahvi slazená hnědým třtinovým cukrem. Jakmile ji ochutnáte, nebudete chtít jinak!

Složení:

Perlivá voda, třtinový cukr, barvivo: karamelové, kyselina fosforečná, přírodní aroma, kofein.

Tohle mě vždycky děsí v Bangladéši. Radši tam piju jenom balenou vodu a slivovici. Kámoška tam skončila po Fantě ve špitále. Asi byla z podobné fabriky.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Jo, tohle je extra prasárna. Měl jsem kdysi video od kolegyně z podobné nejspíš jihoamerické stáčírny, kde na konci bylo chuťové srovnání s originálem (dávali ochutnat lidem na ulici) a ne moc jich rozdíl poznalo.