Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Do 8yo diplomatica by som nesiel. Nevyzrety lacny pokus. Co tak ElDorado 12 alebo 15? Pozor, vyrazne odlisne rumy, 12 je sladka hracka, 15 je rum co chuti za whisky :). Preto ho mam rad (15). Pre mna jeden z najlepsich rumov co poznam. Bez ohladu na cenu.

S wvtyp sa nezhodnem na nicom a nemame sa radi :lol2: ale prvy krat v zivote s nim suhlasim. Demons share nie. Ale vlastne - do kolaca je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně z rumů sedly nejvíc tyhle dva :

https://allzora.cz/el-ron-prohibido-habanero-12-years-old-0-7l?gclid=CjwKCAiAlNf-BRB_EiwA2osbxTL7J4qKjLOfm5NZspZO_J8rMdA09Q9-m2L7P3aLVxaP85XgEtsZHRoCKqQQAvD_BwE

a https://www.stramis.cz/naga-rum-38-0-7l

Nejsem moc na sladké pití a tyhle mi přijdou velice chuťově zajímavé a rozhodně ne nudné...

edit : a ten druhý ... No já bych se vsadil s kýmkoliv, že v něm jdou cítit banány..  fakt lahoda.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, ivan_989 napsal:

Hladinka- šnyt - mlieko ti niečo hovori ?

Ty asi nebudeš pivar. :)

Snyt je OK. Ak neplatim velke pivo. Akoze, chapem historiu atd. Akceptujem akukolvek cenu piva (alebo si ho nedam, ale pre ilustraciu, pivo u severskych krajanov za cca 15e/0.5l je stale ok), ale ked ju uz platim, tak by ma majitel/barman nemal ojebavat. Lebo moja reakcia bude adekvatna. Ak bude v menu napisane Snyt, som s tym ok, a ani nemrknem ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pepino777 napsal:

Zdravim velevazene osazenstvo CHMG :D 

Jdu sem s prosbou o pomoc, vybiram vanocni rum pro tchana a po konzultaci a nenapadne prohlidce minibaru, jsme dosli ke trem kandidatum ze kterych bych rad jednoho vybral.

Dos maderas 5+5 - darkove baleni se ctyrmi dalsimi ochutnavkami z portfolia vyrobce

Dictador 12Y

Diplomatico mantuano - 8Y

Dle toho co jsem vypozoroval, ma radsi trosku sladsi rumy a oboum nam celkem sedl Pyrat XO reserve, ale toho ma dost, tak nam prislo zbytecne kupovat dalsi flasku.

Diplomatico Mantuano bych přešel, Dictador 12 YO je velmi dobrý rum, ale sušší. Dos Maderas 5 + 5 YO je obdobně velmi dobrý kousek, specificky nasládlý po sherry PX. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pepino777 napsal:

Zdravim velevazene osazenstvo CHMG :D 

Jdu sem s prosbou o pomoc, vybiram vanocni rum pro tchana a po konzultaci a nenapadne prohlidce minibaru, jsme dosli ke trem kandidatum ze kterych bych rad jednoho vybral.

Dos maderas 5+5 - darkove baleni se ctyrmi dalsimi ochutnavkami z portfolia vyrobce

Dictador 12Y

Diplomatico mantuano - 8Y

 

 

Dle toho co jsem vypozoroval, ma radsi trosku sladsi rumy a oboum nam celkem sedl Pyrat XO reserve, ale toho ma dost, tak nam prislo zbytecne kupovat dalsi flasku.

Jestli má rád sladší rumy, tak málokoho urazí Don Papa. Má na výběr mnoho druhů dárkových tub, co krásně vypadají a je to opravdu sázka na jistotu. Sám si ho kdykoliv rád dám, a to už jsem nějaký rumy vypil. Stejně tak Zacapa 23. Když chci dát někomu dárek a vím, že si karibský rumy běžně nekupuje, beru většinou jeden z těchto dvou. Z tvého výběru pak Dictator, teď jsem si ho po čase koupil a je fakt příjemnej. Maderas je z toho nejvíc “rum”, srovnatelnej s rumy, co stojí dvojnásobek, ale začátečníkům může přijít ostřejší. Diplomatico 8Y je dobrý tak max do koktejlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, dá se koupit v nějakém obchoďáku (jsem z vesnice) Hendricks gin? Můj oblíbený obchod je od první vlny zavřený a už to vypadá, že asi ani neotevře, tak se budu muset někam vypravit. Z internetu jsem ještě chlast  nikdy neobjednával a bojím se že by to přišlo na kaši. V Penny ani v Lidlu nemaj, ptal jsem se babičky ;-). Díky za Vaše případné postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, shewcza napsal:

Pánové, dá se koupit v nějakém obchoďáku (jsem z vesnice) Hendricks gin? Můj oblíbený obchod je od první vlny zavřený a už to vypadá, že asi ani neotevře, tak se budu muset někam vypravit. Z internetu jsem ještě chlast  nikdy neobjednával a bojím se že by to přišlo na kaši. V Penny ani v Lidlu nemaj, ptal jsem se babičky ;-). Díky za Vaše případné postřehy.

https://www.donpealo.cz/gin-hendricks-0-7l-41-4

Prodejna je třeba ve Florentinu v Praze ( u Masarykova nádraží )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Irwinek Díky, myslel jsem nějaké profláklé obchody, které jsou i u nás na vsi (Tesco, Globus, Billa atd.). Já nakupovat nechodím a alkohol popíjím doma jen o vánocích, takže se na to v obchodech (když už tam jsem) ani nějak nezaměřuji a nemám žádný přehled.. Do Prahy to mám přes celou republiku. Asi to objednám z netu a když z balíku poteče, tak ho prostě nepřevezmu no 🙂 všechno jednou poprvé, tak uvidíme. Třeba to mají nějak vychytané, když tu službu (zaslání) nabízí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, shewcza napsal:

@Irwinek Díky, myslel jsem nějaké profláklé obchody, které jsou i u nás na vsi (Tesco, Globus, Billa atd.). Já nakupovat nechodím a alkohol popíjím doma jen o vánocích, takže se na to v obchodech (když už tam jsem) ani nějak nezaměřuji a nemám žádný přehled.. Do Prahy to mám přes celou republiku. Asi to objednám z netu a když z balíku poteče, tak ho prostě nepřevezmu no 🙂 všechno jednou poprvé, tak uvidíme. Třeba to mají nějak vychytané, když tu službu (zaslání) nabízí.

Bydlíš : u babičky, nemám ponětí, kde bydlí babička 😄

jasně, ale donpealo je poměrně rozšířený v těch nákupních centrech, kde se zrovna ta Tesca a spol. vyskytují. A to i v Brně, Olomouci, Zlíně,...

třeba je nějaký v okolí, jen o něm nevíš. Zkoukni stránky s umístěním.

Já na něj v pátek koukal, jinak bych taky věděl houby 😄 Nakonec jsem tedy koupil Barristera

zaslání bych se nebál, spíš jde o termín, to už se krátí 😞

gi022414.jpg

Upraveno uživatelem Irwinek
pravopis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 hours ago, eskimak said:

Pohoda. Pampero, Pyrat, Jeremy. Vsetko OK.

 

9 hours ago, dawe009 said:

Záleží co máš rád. Jestli trochu sladší a citrusové, zkus Pyrat. Jestli víc vostrej chlapskej, zkus Rob de Jeremy.

Vdaka pani, nieco vyberiem. Ak budu mat...

Ja rad vlastne (skoro) vsetko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, shewcza napsal:

Pánové, dá se koupit v nějakém obchoďáku (jsem z vesnice) Hendricks gin? Můj oblíbený obchod je od první vlny zavřený a už to vypadá, že asi ani neotevře, tak se budu muset někam vypravit. Z internetu jsem ještě chlast  nikdy neobjednával a bojím se že by to přišlo na kaši. V Penny ani v Lidlu nemaj, ptal jsem se babičky ;-). Díky za Vaše případné postřehy.

Vídávám jej i v prodejnách Albert. Ale klidně bych objednal přes net. Třeba v bottlesandstories.cz

https://bottlesandstories.cz/hendricks/hendrick-s-0-7l-40-akce-1-s-50-slevou-na-druhou-lahev.html?gclid=CjwKCAiAt9z-BRBCEiwA_bWv-K9yPv_9DlRsHmVH3eS4vruyWkrDjsF9QKVxadvqsdc5iTWXysqNWhoC7lMQAvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...