Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

V 14. 12. 2020 v 6:05, shewcza napsal:

Pánové, dá se koupit v nějakém obchoďáku (jsem z vesnice) Hendricks gin? Můj oblíbený obchod je od první vlny zavřený a už to vypadá, že asi ani neotevře, tak se budu muset někam vypravit. Z internetu jsem ještě chlast  nikdy neobjednával a bojím se že by to přišlo na kaši. V Penny ani v Lidlu nemaj, ptal jsem se babičky ;-). Díky za Vaše případné postřehy.

Budeš se divit, ale včera jsem na něj narazil v Lidlu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, shewcza napsal:

Chceš mě nasrat? =D už mám objednáno, cena byla dobré, tak už neřeším. Snad to dojde na svátky.

To tak prostě bývá 😞 Kdyby jsme tu předtím o tom nepsali, ani bych si ho nevšiml, protože v Lidlu po chlastu nekoukám, ale ta lahev prostě vyčnívá, takže se nedal přehlídnout. Cenu nevím. Když ho koupíš a tamten Ti dojde, on se neztratí a o Silvestru jako když najdeš 😄 a nezapomeň dobrý Tonic 😄 

Já na konci listopadu objednal naušnice a včera mi přišlo do meilu, že moji objednávku zaregistrovali 😞 mezitím jsem naušnice normálně koupil v obchodě a bez fronty. Pandora - co by jsi chtěl 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridam jednu obskurnost. Todle prinesla vcera znama, kdyz si prisla pokecat se zenou. Tvl proc maji lidi potrebu vymyslet takovyhle pi**viny? Desnej humac.

Edit: ted jsem v rychlosti koukal, tak na me vybehla cenovka 17,50£. Slusny.

E009C2E9-2250-4A6B-8F59-2C7FEC3012EB.jpeg

3A5ED2E7-582F-47E7-91B6-85E62715218B.jpeg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, AKUC napsal:

ivane vždy som vedel že Ty si to raz rozdáš🤪.  Poklona

Nikdy som nemal rad ovocné destiláty. Ale ochutnal som chabzdovicu... a jemné, voňavé. :) Tak som dokúpil dalsie, do série 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, warann napsal:

Pridam jednu obskurnost. Todle prinesla vcera znama, kdyz si prisla pokecat se zenou. Tvl proc maji lidi potrebu vymyslet takovyhle pi**viny? Desnej humac.

Edit: ted jsem v rychlosti koukal, tak na me vybehla cenovka 17,50£. Slusny.

 

 

A už jsi viděl nealkoholický gin (vodku, rum) ? čistě ze zvědavosti bych to snad i ochutnal, ale pětikilo za to fakt nedám https://drink-vassa.com/produkt/zero-rum?gclid=CjwKCAiAoOz-BRBdEiwAyuvA64TbS05jRTgosHPQZGAE8ptHlH0pc2O2ciGEQXAiO4-1jANUifHt-RoCaGkQAvD_BwE 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, honzyk napsal:

A už jsi viděl nealkoholický gin (vodku, rum) ? čistě ze zvědavosti bych to snad i ochutnal, ale pětikilo za to fakt nedám https://drink-vassa.com/produkt/zero-rum?gclid=CjwKCAiAoOz-BRBdEiwAyuvA64TbS05jRTgosHPQZGAE8ptHlH0pc2O2ciGEQXAiO4-1jANUifHt-RoCaGkQAvD_BwE 

No, jsou věci bez kterejch se nejspíš obejdu, nicméně souhlas, mít možnost, tak to ze zvědosti ochutnám. Pořizovat to zcela jistě nebudu.

Jsou veci, ktery davaji vetsi smysl 😁

48BE3432-788E-4763-8448-E35DAA1E78FC.jpeg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem na vánoční pijatice obchodního partnera zkusil (mj.) tendle rum a hodně dobrý.

Dzama Noire Cuvee Prestige.

Neni moc sladkej, voltáží řekl bych vyváženej, na konci s vanilkovym vocasem — kdo vanilku nemusí, nebrat, je to celkem výrazný. Mně naopak sedlo jak prdel.
Už sem objednal flašku.

dd651ac75ba1f4ec2c3ddb71360bd323.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...