Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Včera Squash jahoda a Squash jabko. Jsou to takové sračičky 16% pro puberťáky, ale v Kauflandu flaška (0,5l) za 59,- Korun! Radši jsem se ani nedíval na složení, páč to vypadá příliš barevně (možná, že to po nasvícení i svítí) a příliš dobře chutná, než aby to byla čistá příroda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gastroklub.cz má poměrně často různý sety dělaný pravděpodobně pro pohostinský zařízení :) ...

Cenově to potom vyjde ta , že nakoupíš lahve a dostaneš jako bonus nápojový lístky nějaký výhry jako v tomhle případě 25 sombrer, nějaký sklenice, plakát a dva ty bílý rumy jako bonus :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem otevřel Mount *** Rum Extra Old.

 

Charakteristika z webu: Stáří 12-17 let. Aroma:sladké, s množstvím melasy a dubu.Chuť: hladká, hřejivá, vanilka, koření, očazený dub (méně sladká, než by se dalo očekávat podle vůně), s hřejivým, pepřovým a dubovým zakončením.

Vlastní názor: V chuti jsou výraznější dřevité tóny, což zatím u rumů Moc nemusím (můj oosbní ideál rumu je Malteco 15 let, či Diplomatico 12 let), ale zkouším se k tomu propít :-)

 

 

Podrobná anglická recenze:

 

EDIT: Koukám, že už zde funguje automatická cenzura názvů alkoholických nápojů včetně odkazů. Chronomagu - STYĎ SE!!!!!! :-DDD

 

post-236-079886100 1294946613.jpg

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...