Přejít na obsah

Obytný automobil


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 hodinami, Z. Paul napsal:

Není to hotové, ale už se to dá používat. :)

 

cabin.jpg

Je vidět že to není hotové, takhle prořízlá ta díra jistě nezůstane, ale je to dost zajímavé, tenhle styl se mi líbí. Mohu poprosit o podrobnosti - jaké auto, víc fotek, popř. popis vestavby a výbavy.. Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petrando

Pochybuju, že nějaký najdeš.

Multivan má dveře moc dlouhý a ten oblouk vždy zasáhne do nosiče s kolama.

I sklopenýho - zkus si při otevírání dveří představit, že tam  máš sklopený nosič s kolama.

Já vždycky nosič sundaval i s kolama (za kola), dá to s tebou i manželka (alespoň dvě dospělý a jedno dorostenský kolo).

Edit: https://www.facebook.com/CJL.Leisure/videos/looking-for-an-easy-bike-transport-solution-where-you-can-open-the-tailgate-with/685071638944319/

 

Ale předvádí to s jedním kolem...

Upraveno uživatelem Chronař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi díky :)

Fotek víc k zveřejnění nemám, jak píšu, není to hotové. 

Je to Fiat Ducato 2009. Můj cíl bylo spaní, úložný prostor pro věci na sporty co dělám + prostor na bike, něco na vaření a pelech pro psa. :) 

Zatím mam spaní, úložný prostory vzadu, elektriku (solár + 220V + osvětlení), místo na bike, místo pro psa :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 8. 2020 v 18:12, Petrando napsal:

vim, ze to je asi trosku dotaz mimo ... nicmene, mozna nekdo poradi...

hledam nejaky drzak na kola (dve elektrokola s nosnosti do 60kg) na tazne zarizeni vhodne pro VW Multivan... Preferuji thule, ale zatim mi zadny schop neodpovedel, ktery model je vhodny... libi se mi vzhledove easyfold, ale nevim, zda pujde sklopit tak, abych otevrel pate dvere...

https://www.obchodth.cz/13141-thule-easyfold-xt-933-black.html

Som to prehliadol... Pozri si Yakimu, kupoval som ju v bike shope, ktorého majiteľ to vozí práve na Multivane.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Z. Paul napsal:

Chlapi díky :)

Fotek víc k zveřejnění nemám, jak píšu, není to hotové. 

Je to Fiat Ducato 2009. Můj cíl bylo spaní, úložný prostor pro věci na sporty co dělám + prostor na bike, něco na vaření a pelech pro psa. :) 

Zatím mam spaní, úložný prostory vzadu, elektriku (solár + 220V + osvětlení), místo na bike, místo pro psa :) 

 Bezva, at se ti dari!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nechce se mi zakládat nesmyslné nové vlákno, když mám pocit, že se to hodí i sem .... 

 

uměl by mi někdo poradit , či věděl by někdo - jak nebo čím nastavit schod ( přechod mezi podlahou kufru a sedačkami ) . Tak abych se zbavil schodu a mohl se tam na lajdáka při výletu na ryby/kolo( kdy s sebou nechci tahat lehátko a bivak kvůli jedné noci ) natáhnout .... 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Lobber napsal:

Nechce se mi zakládat nesmyslné nové vlákno, když mám pocit, že se to hodí i sem .... 

 

uměl by mi někdo poradit , či věděl by někdo - jak nebo čím nastavit schod ( přechod mezi podlahou kufru a sedačkami ) . Tak abych se zbavil schodu a mohl se tam na lajdáka při výletu na ryby/kolo( kdy s sebou nechci tahat lehátko a bivak kvůli jedné noci ) natáhnout .... 

 

 

Ja jsem si neco sesrouboval samo domo, mdf deska a terasovy prkna a na to samolepici paskou koberec. No ted mi doslo, ze jsem slibil "planek" Hasnovi, sakra. Dal jsem to za odpoledne s maflem a vrtackou. Bylo to do Octavie.

 

 

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mam tenhle tyden dovcu, tak spekuluju, ze vytahnu camper a zkusime prvni zimni trip po CR. Nejake tipy, kde se da spat? Kempy zavrene a na prasaka zena nechce...  Slysel jsem, ze par hotelu pronajima parking s el pripojkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam vyrazite? Nejake tipy mam. Bez pripojky. ale je to volne kempovani. Na prasaka predpokladam, ze nechce pani pod zakazama, nebo NP apod. Pokud nechce vubec mimo ofiko misto, tak to nevim...Hlavne kempy nemaj jeste sezonu. Tip od Karlosse je fajn. Da se neco najit i pomoci appky park4night, ale zase je to vetsinou volne kempovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, TLD napsal:

Nejake tipy mam.

Sem s nima! To se dycky hodi :)

Treba jih, sumava a okoli nebo na rychlovku str. cechy. Nemas tam neco pekne zapadlyho s vohnistem treba? Klidne sz jestli to sou podpultovky.. vymenim za krusny hory :D, tam mam flek i pro obytnaky.. rovinka, na konci silnice, ze vsech stran louky a panaromata.. konec sveta..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, hele stredni cechy tak nejak nevim, ale v okoli Slap jsem uz nekolikrat prespal a tam je hodne peknejch mist a staci sjet... to same brdy.

Sumava nevim vubec, tam je moc lidi, bavilo me tam taboriste Zahradky, to byl porad celkem Punk, ale v Novohradkach a Ceska kanada bych asi o necem vedel 😜. To same tady kolem me a nebo okolo Sazavy. Tak pisni co Te zajima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj,

pánové mám prosbu. Letos poprvé si beru obytné auto a chci s vnoučaty projet 14 dní na začátku prázdnin kousek republiky. Začínat budem na Safari ve Dvoře Králové, ale potřeboval bych poradit místa kde se děti / 3-9 let / vyřádí v oblasti Východních Čech, Jeseníků, Střední a Východní Moravy. Pokud máte někdo nápady na dětské parky, koupání, budu vděčný za nápady. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, za prvne chvalim plan. Deti budou urcite spokojene. Hned ta prvni destinace, misto kempu primo u safari doporucim ten v udoli Dolce, neni to daleko a je to tam pekny. Ze safari bych asi rovnou juknul do Adrspasskejch skal. Pokud bys trefil malou navstevnost, je to tam pekny. Snad maj ty navstevniky i nejak regulovat...

My moc nejsme na akce s mnoha lidma, tak radsi nekde neco bokem. Z tech znamejch atrakci v Jesenikach a okoli prcky bavilo koupani v ex lomech v okoli Vidnavy, boruvkovy knedliky na Rejvizu a Mechove jezirko. Kousek je jeleni farma, kde nas vzali na krmeni jelenu, to se libilo moc. Spacir a burty pod Koberstejnem, cestou koupacka v raselinejch potocich taky dobry. Jeskyne na Pomezi i na Spicaku krasny.  Dlouhy strane jsou taky zajimave, ale deti to asi bavit nebude. Losinskej zamek a park by mohl bejt ...

tu stredni a vychodni moravu nevim

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...