Přejít na obsah

Chorvatsko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 518
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Léto tady, tak to Chorvarsko trochu oprášíme :-) Rád bych s tříletým klukem a těhotnou manželkou co nejblíže, což asi chápete :-) Takže požaduji bungalov, plnou penzi nebo restaurace v blízkosti a nějaké pěkné vyžití pro děcka. Napadlo mě třeba něco takového, jinak Děkuji za každý postřeh "http://www.firotour.cz/zajezdy/chorvatsko/istrie/umag/kanegra-ykn276/

Afri- zkus kouknout Biograd na moru,je to kousek,pro deti atrakce a ty to mas kousek do kopcu.pro kola doporucuju okruh okolo nedalekyho jezera. Nebo nedalekej poloostrov Murter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenost s apartmány Sol Stella Maris? V cestovce nám to doporučili kvůli prckovy, že je tam obrovské vyžití, všechno kousek a vláček do Umagu 2km vzdáleného. Navíc nejbližší místo v Chorvatsku, devět hodin jízdy, tak se mě to hodně líbí. Sám bych tam nejel, ale s rodinou to vypadá, že se tam dá ten týden dobře prožít.

 

http://www.cedok.cz/apartmany/chorvatsko/istrie/umag/apartmany-sol-stella-maris/?StartDate=2015-05-23&EndDate=2015-05-30&TermID=37783

 

 

post-364-0-38406700-1431669667_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, my jezdili mnoho let na ostrov Korčula a loni si to zopakovali - prostě paráda.

Doporučuji apartmán někde u Lumbardy (východní část ostrova). Máte na dojezd východní výběžek ostrova s borovicovým hájem a moře kolem dokola... Nebo velkou písečnou pláž Pržinu, či oblázkové pásy naproti Pelješacu.

Moře čisťoučké, chobotnice, ryby, mušle, ježci atd.

Případně mohu doporučit nový apartmánový dům nad písečnou pláží Pržina, ale myslím, že už bude plný - pijete kávu, koukáte do moře... pěšky na pláž asi 5 minut :)

Večer můžete do Lumbardy, nebo o kousek dál do Korčuly - parkování nad městem u hřbitova zadara :)

 

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos se chystám po dvouletý pauze zase vyjet "na jih" a stále nevím kam  :helpsmilie:  . Zatím jem jezdil Baška Voda a Rogoznica.

Podmínkou je čisté koupání vhodné pro děti 5/13 (ne skály ani betonová mola) kousek od ubytování (na záchod z pláže pohodlně "domů".....to víte,3 holky ). Vzdálenost z ČR nehraje roli. Ideálně nějaké městečko na večerní toulky. Od soukr.apartmánu až po all-incl (myšleno zaplatitelných, ne že se cena vyrovná leteckému zájezdu do ráje :eek: )

Jsem zvyklý jezdit výlety do okolí, takže malé ostrovy neberu ;) . Dík za náměty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas,

já byl teda na Pelješacu, ale na Korčulu jsem jezdil každou chvíli lodí, je opravdu krásný ostrov.

Malebně vypadá centrum hlavně navečer, když otevřou v těch úzkejch uličkách ty hospůdky a pizzerie.

 

Chlapi, my jezdili mnoho let na ostrov Korčula a loni si to zopakovali - prostě paráda.

Doporučuji apartmán někde u Lumbardy (východní část ostrova). Máte na dojezd východní výběžek ostrova s borovicovým hájem a moře kolem dokola... Nebo velkou písečnou pláž Pržinu, či oblázkové pásy naproti Pelješacu.

Moře čisťoučké, chobotnice, ryby, mušle, ježci atd.

Případně mohu doporučit nový apartmánový dům nad písečnou pláží Pržina, ale myslím, že už bude plný - pijete kávu, koukáte do moře... pěšky na pláž asi 5 minut :)

Večer můžete do Lumbardy, nebo o kousek dál do Korčuly - parkování nad městem u hřbitova zadara :)

 

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lanterna. Výběr ze schodů i "malošutrových" (oblázkových) vstupů, po čistě přírodní po uhlazenejch šutrech. V areálu býval obchod, pošta, tenisové kurty a myslím, že lékař. Cesta dobrá, blízko, ani se nenajíždí v HR na dálnici. Ubytování od kempu, přes apartmány, po bungalovy. Ty jsou snad vybaveny dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojede se k móři, pojede se k móří ...zamluveno...zaplaceno..... :clap: Už se těším jak si na terásce otevřu flanděru dobrého vína a hodím nohy na stůl, potřebuji to jak prase drbání....  :smoke: Myslím že ta Sol stella Maris pro rodiny s dětmi bude dle recenzí ideální a vcelku dost muziky za málo peněz. Navíc je to dost blízko, já tam s těhulkou pojedu se zastávkou u známých na Moravě, v Rakousku, takže 3x 3 hodinky jízdy, pohoda. Jak se vrátím, poreferuji  :cheers:

post-364-0-25223500-1431941121_thumb.jpg

post-364-0-41009000-1431941148_thumb.jpg

post-364-0-04847400-1431941166_thumb.jpg

post-364-0-33499500-1431941177_thumb.jpg

post-364-0-85840700-1431941184_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No určitě ti dám vědět co a jak  :cheers: Chce to tedy ten Premium apartmán dole s terasou, je tam rozdíl oproti standardu asi jenom dvě tisícovky, což je pohoda, ale jsou už dost vyprodaný, takže bych neváhal. Jinak Fischer bezkonkurenční cena, oproti jiným až o osm tisíc na týden levnější. Konec konců je to tak nějak asi jedno.....ty ostatní apartmány vypadali taky dobře.

 

no tvl Afričane tys mě naladil, tak fšechno foť a zbírej info, budu pak hrozně zvědavej, vypadá to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

murter je ostrov, to len okrajovo :-) , ale je tam pekne, len neviem ci je to vhodne pre krpcov, my sme chodili vzdy na skaly , jedine tie akoze mestske plaze budu vhodne pre decka 

Ok,beru tu uzinku na vedomi :-)))). Vzdy jsem to bral jako poloostrov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...