Přejít na obsah

ČAJ


Doporučené příspěvky

Já bych se k vám možná přidal ... spíš teda v módu moucha na zdi, kdysi jsem čajoval víc a teď se k tomu trochu vracím, čili načasování super :)

 

Jaképak "moucha na zdi" :) Čaj přeci není o tom cítit se někde blbě. Naopak, podstatou všech čajových tradic bylo vždy, aby se host cítil maximálně dobře a komfortně :)

 

 

tak to vypadá, že jedna čtveřice je pokupě - vyhovují prosím všem sudé úterky od 18:00, první večer příští úterý (18. 2.)?

 

Jinak pokud by byl zájem, klidně můžem udělat ještě jeden termín pro další skupinu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 471
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobrý večer všem,

 

pět by možná bylo moc - navrhuji následující: nuděláme termíny dva, sudé úterky a liché úterky, vždy od 18:00.

 

Mohu tedy poprosit, aby se tu zájemci napsali? Včetně dodatku, zda raději v sudé či liché úterky? Klidně to udělám pro dva tři zájemce, prostě to mám rád a baví mne to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se velice rád  připojil zda liché nebo sude je mi v podstatě jedno dejme tomu liché

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se přidat na včerejšek. Bylo by slušné nejprve přečíst celé vlákno, řekl jsem si. A pak koukám, že je včera večer.

 

Mohll bych, prosím, do volného místa? Děkuji!

 

Až budu u PC, napíšu něco o sobě a čaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ou, tohle jsem měl zaregistrovat dřív. No nic...kdyby se otvíral třeba nový termín ve Čt, tak bych se rád přidal. Rovněž mohu nabídnout do placu cca 30 druhů čajů, které jsem si během svých cest do říše středu posbíral (ještě před vypuknutím epidemie) :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ou, tohle jsem měl zaregistrovat dřív. No nic...kdyby se otvíral třeba nový termín ve Čt, tak bych se rád přidal. Rovněž mohu nabídnout do placu cca 30 druhů čajů, které jsem si během svých cest do říše středu posbíral (ještě před vypuknutím epidemie) :lol2:

 

Stejně jsem chtěl udělat čtrtky (sudé) pro své pražské zákazníky, tak jestli zájem platí, prosím o potvrzení a já udělám ještě termín sudé čtvrtky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...