Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, petr_cha napsal:

Tak po mesici potvrdili ze servisu, ze mi tu Oledku fakt nevopravej, a ze si mi vybrat novou... a ted kardinalni otazka.. stejnou nebo radsi jinou :-)) opet ten letosni model panasonicu s androidem nebo radsi utect jinam 🙂
 

Řekli aspoň o jakou závadu se jednalo? Já mám s Panasonicem jen ty nejlepší zkušenosti, tak snad to byla otázka kusu. Při přepravě se s tím taky kolikrát nepářou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zprave ze servisu bylo jen - vadna deska main, nahradni dil nedostupny... moc se s tim asi nemazali... :-)

Dlouho jsem nad tim badal, na prodejne se o tom dlouho bavil, rikali, ze panasonic byva nejmene reklamovana znacka.. ale furt jsem mel pocit, ze tenhle andriodackej model se jim nepovedl... navic uz to ani nevyrabi primo panasonic, uz skoncili s vlastni vyrobou, uz to jen navrhujou...takze nakonec objedano.... Sony... zitra ho dodaj... tak jsem zvedavej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, petr_cha napsal:

Na zprave ze servisu bylo jen - vadna deska main, nahradni dil nedostupny... moc se s tim asi nemazali... 🙂

Dlouho jsem nad tim badal, na prodejne se o tom dlouho bavil, rikali, ze panasonic byva nejmene reklamovana znacka.. ale furt jsem mel pocit, ze tenhle andriodackej model se jim nepovedl... navic uz to ani nevyrabi primo panasonic, uz skoncili s vlastni vyrobou, uz to jen navrhujou...takze nakonec objedano.... Sony... zitra ho dodaj... tak jsem zvedavej 🙂
 

Aha, to jsou tedy věci 🫤 Já tenkrát četl, že končí v ČR a pak změna, rozhodnutí že tam nechají vyšší modely a veškerý OLED, zbytek přesně jak píšeš. Ale jak to skončilo, to upřímně nevím. Nevšiml jsi si, zda byla Made in Plzeň ta tvoje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, petr_cha napsal:

Plzen je snad od 2022 zavrena, dneska hlasili v rádiu, ze tam snad maj zacit znovu vyrabet...ale pry tepelna cerpadla 🙂

Takze od 2023 uz vse outsourcovane... vlastni vyroba televizi u panasonicu uz neexistuje... 😞

Smutný příběh....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak :), postavili si nový prostor v Nýřanech. Plzeň se zbourala a budou zde znovu stavět.

Jinak k jejich TV jsem obezřetný, známý měl model za v té době 120k Kč, dva měsíce po záruce umřel a přístup k tomu byl dost smutný, zajistit servis byl také problém. Umřela základní deska, nebyla ochota řešit ani placený servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych to dorekl.. Sony OLED uz visi.. letosni model, lonsky se slevama byl uz pryc, respektive meli uz jen predvadeci kusy... vzhledem k tomu, ze ma jit vicemene o totozne kousky, tak skoro skoda, nicmene reklamace skoncila az nyni... prvni dojem je, ze obraz mirne horsi a zvuk mirne lepsi nez ten panasonic.. ovladani a rychlost zatim taky docela OK, ja snad ten android jeste vezmu na milost :-)

jo a v baleni byly dva ovladace, jakoze stary typ (hodne tlacitek) a novy typ (malo tlacitek), takze souboj s pritelkyni o ovladani nove telky muze zacit :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, slabak napsal:

Hm, ja to pochopil tak, ze pokud mam od nich 3 sluzby (mobil, TV, internet), muzu koupit jen tu TV...

Tak je to možné, já jsem chtěl jen poukázat na to, že ne všechno levné je ve skutečnosti opravdu levné 🤙

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi trochu vám tu do toho hodím vidle stran kvality obrazu vs. LED panel. Byl jsem v sobotu u kámoše, který má doma pařanské doupě, nejen na hry ale i na sledování filmů, poslouchání hudby atd. Má to celkem vymakané, včetně světel reagujích na obraz v telce, prostorový zvuk 7.1 atd. Dával si to dohromady sám, už od hrubé stavby, takže vše pěkně čistě udělané, nikde žádné lišty, vše co nemá být vidět schované ve zdech a nad stropem.
Hodně mě zaujalo, jak kvalitní obraz má jeho na 75" TV. Říkal mi, že je to obyč LED TV od Samsungu, kde kvůli ceně upřednostnil velikost namísto kvality led panelu. To podstatné pro každou TV jsou data, resp. to co do ní pustíte. Pokud nemáte kvalitní zdroj obrazu, nebudete mít ani kvalitní výstup.  Pouštěli jsme různé filmy, klipy, koncerty v různých kvalitách a je to hodně poznat, no a ve 4K už je to úplně maras. O zvuku ani nemluvě.
Takže, než budete vybírat novou telku, tak se možná podívejte co vám do ní reálně teče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze, uz tady nezminujte O2. To, co se posledni 2-3 mesice deje s tou jejich "Novou O2"? Peklo.

Neustale zamrzani, pomale reakce,.. Uz jsem byl dvakrat u nich na prodejne, pokazde "vydrzte, prosim, makame na tom". Jo, dali mi sice slevu na vsechny sluzby jako bolestny, ale radeji bych, aby to bylo funkcni.

Jestli to nevychytaj, tak se po Novym roce po letech asi ohlednu po jinem reseni..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Hasňa napsal:

Co napřemýšlíš. Nic. U všech to bude stejné, v drtivé většině že sítě HBO, Netflix, iVysílání, Skylink, O2, Prime, Disney, pak satelit, něco málo DVBT. Minoritní zbytek je YouTube, hry. DVD bude z celkového času všech uživatelů zanedbatelný podíl, stejně jako Blue Ray.
 

On toho hodně tahal přes KODI, tam si můžeš vybrat kvalitu od HD po 4K, stejně tak zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nedávnopořídil tohle v 65" https://www.sony.cz/bravia/products/x95l-series

a krmím ji z tohodle https://www.dune-hd.com/products/dune-hd-real-vision-4k-plus

ještě nějaký AV receiver a bedny 3.1 -ať z toho sousedi taky něco maj 🤣

zatím spokojenost veliká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On toho hodně tahal přes KODI, tam si můžeš vybrat kvalitu od HD po 4K, stejně tak zvuk.
Nevím, jestli tahání z Kodi má nějak významný podíl na odkoukaných hodinách. Myslím spíše, že většina lidí zapne zprávy a pak seroš na Netflixu. Je to jako ultra pure recording cédéčka. Pár jich mám, fajn, ale většinou pustím něco normálního.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Hasňa napsal:
před 16 hodinami, Kotlick napsal:
On toho hodně tahal přes KODI, tam si můžeš vybrat kvalitu od HD po 4K, stejně tak zvuk.

Nevím, jestli tahání z Kodi má nějak významný podíl na odkoukaných hodinách. Myslím spíše, že většina lidí zapne zprávy a pak seroš na Netflixu. Je to jako ultra pure recording cédéčka. Pár jich mám, fajn, ale většinou pustím něco normálního.

Jo jasně, ale na zprávy apod. nepotřebuješ super panel resp. super ostrý obraz. Tudíž pro tyto uživatele je zbytečná investice do drahého LED panelu. Pokud už jedeš VOD (Netflix atd.) tak už můžeš volit kvalitu obrazu a zvuku. Proto jsem to psal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...