Přejít na obsah

Vintage divers ...


M@chino

Doporučené příspěvky

před 50 minutami, villain83 napsal:

Ty Enicar jsou uzasny, mas velmi dobrej vkus👍

Díky. Dobrý vkus má tady spoustu kluků s kousky nad kterými tiše slintám. Big Blue 120, Ploprof 600/100, divery s Valjoux72. Je toho hodně co bych rád do sbírky. 

Enicar Divery mají suprový, na dýnku prohnutý tvar pouzdra a dobře se na nich nosí NATO řemeny, že nezvedají pouzdro. Pak ta kombinace zajímavých ruček a rozložení data a dne na 12 a 6 hodinu. 

@ponorka9 pěkné AVIA. Rozšiřuješ svou sbírku chronografů i o AVIA divery? Super.

Upraveno uživatelem Piplík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sbírám všechny Avie od roku výroby cca 1960, do starších se mi moc nechce. Bohužel se tahle značka potápkám moc nevěnovala, dělali v podstatě jen řadu Marino (někdy značenou jako Sub Aqua) a to je vlastně vše. Žádný echtovní potápky z nich bohužel nevypadly, tak jsem rád, že se sem tam objeví kousek, který se dá pořídit. Hromada modelů byla v malých velikostech (30-32 mm) - ty mám jedny, aby se neřeklo :) Jinak tady katalogový list z roku 1969 se "všemi" potápkami. Už je mám všechny :)

post-37091-0-39143800-1585844757.thumb.jpg.db976ac73901dd6587bd688e11b5abb3.jpgm všSubAqua.jpg.7374dd1d7e22dc7761c3cb95d1d43481.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na dýnku je většinou uvedeno 20ATM. Všechny mají šroubované dýnko, ale jen ty oranžové mají i šroubovací korunku, těm bych to snad i věřil. Ty ostatní mají korunku cvakací, tam bych to na nějaké potápění neviděl. I když v tom katalogovém listu je uvedeno "testováno do 600 stop", což odpovídá...

Upraveno uživatelem ponorka9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Piplík Prosim, nenech luliny cloumat svym majestatem, vybodni se na diskuzi ve vlakne mig15 a klidne sem kazdeho prvniho v mesici nasun varku toho, co mame na tom zivote radi. To uz jsou posledni stripky, co zbyvaji ze stareho sveta. Tak nam to neber ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za podporu a povzbuzení v době extrémního vyhoření a trochu znechucení z některých příhod a vláken tady na fóru. Jasně, že jde jen o okrajové jevy a většina lidí je tady kvůli hodinkám. Ale poslední dobou jsem měl pocit, že se tady řeší strašné chujoviny. 
TO ALE NEPLATÍ O POTÁPĚČÍCH! TADY JE TO VŽDY JEN O HODINKÁCH A 🤿💣💪.

A05FDCFC-3D65-4B43-84FC-782DA834137C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...