Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO
Odesláno

Díky!

našel jsem tu jeden fungl novej ...... mám ho 4x :D ....... takže ti ho věnuju ...... navoplátku na něj napíšeš recenzi ...... stačej dvě věty ..... noa protože seš nejvíc divnej ze všech lidí co znám, tak by to mohlo bejt směroplatný

Odesláno

tak nic ... no ...... kup mu ten dřevo x kost za 12 dolarů ..... k sedumdesátinám ...... mě jebne :D

Proč chci asi tady poradit co? Napsal jsem co asi tak chci a ty jen mrmlaš a doporučíš mi zelenej gumovej mesr.

Návštěvník YPO
Odesláno

Proč chci asi tady poradit co? Napsal jsem co asi tak chci a ty jen mrmlaš a doporučíš mi zelenej gumovej mesr.

doporučil sem ti nože který fungujou ..... ale ty chceš mrdku do šuplíku ..... tak si jí kup ... mňe je to tak jako nějak jedno ;)

Odesláno (upraveno)

Nechám si poradi nemusím ho vzít. Dobře Opinel co dál,máš něco? Kde hledat? Koukal jsem na Můj nůž a Nože-Nůž. Jaké značky nožů,třeba?

Upraveno uživatelem vraby
Návštěvník YPO
Odesláno

Nechám si poradi nemusím ho vzít. Dobře Opinel co dál,máš něco? Kde hledat? Koukal jsem na Můj nůž a Nože-Nůž. Jaké značky nožů,třeba?

kolik na to máš peněz ?

Odesláno

U mě Opinel není nůž dle mého gusta,je to takový křivák,který mě nepřirostl k srdci. Poslední dobou raději pevné nože do batohu či na opasek ,křivák mám vyřešen.

Odesláno

Počkej si na nějakej autobus a Ypo ti to předvede za jízdy :-)

Du si stoupnout na Palmovku a budu vyhlížet :D

 

https://brusnekameny.cz/sk/235-francuzske-noze-opinel ,

 

Sphinxx - tu ich mas v Prahe dost, dalsie kusy - Trapper Praha, atd....

Super, díky za tip. V pondělí se tam stavím ... Tohle se mi hodně líbí: https://www.kapesni-noze.cz/klasicke-zaviraci-noze/opinel-n-10-slim-olive-exkluzivni-baleni/

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...