Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

40tky, takova gravel klasika. Jezdi to vic mimo asfalt. Hele, strasne me to prekvapilo, ale to kolo je uzasne pohodlne. Oproti old skool Ritchey co jsem zkousel nedavno nebe a dudy. Je to vse karbonove, ram, vidle, kola, rodla a pozere to strasne moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Let´s Go Canada :)

Pekný bajk, daj link na presný model... Koľko váži?

 

Btw, ako píšeš, že to požere moc - teba to v terénnych zjazdoch na vlnách (čo vlnách, vlnkách!) nevykopáva? Myslel som, že nájsť gravel na islandské relatívne slušné cesty nebude problém, ale opak je pravdou, prdel mi lieta do luftu stále. Nemám to rád. Čo som skúšal, tak pomáha len (akokoľvek malé) pruženie, ale možno som len neskúsil ten správny vercajg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wawrik, je to Devinci Hatchet carbon 2018. Vaha bude nekde okolo 8kg,ale je tam vse karbonove, mimo sedlovky. Vzal jsem to na kus trailu za domem a je to samo jine nez na enduru, ale jedes porad a celkem cajk. Na kamenitejch cestach v pohode. Ale je jasne, ze musis makat a ne sedet na sedle jak pantata :).

Koukni na ten Vault od Pivotu, prej jeste o hodne vetsi komfort. Ale pocitej s cenou kolem dvou stovek.

Duke, jj je. Hele, to nejde rovnat :). Podle me, pokud nekdo jezdi takove to ceske XC, na nizkozdvihovem XC HT, kde je i dost cest po asfaltu, polnacky atd, je gravel mnohem lepsi.

Me se to libi, ale chybi me ta akce co je na biku, skocit, nadhodit, balancovat, smyk a davaj :), tady sedis a slapes a je to porad stejny.. Jako na vejleteni super, libi se me to sttasne, jede to silene, ale me to porad vic tahne do lesa, do blata, do sra.ek :). Mam to pujcene na dyl, tak uvidime zda me to pohlti. Resp byt to za dvacku, tak to beru, ale dat za to ranec to zatim nevim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wawrik, je to Devinci Hatchet carbon 2018. Vaha bude nekde okolo 8kg,ale je tam vse karbonove, mimo sedlovky. Vzal jsem to na kus trailu za domem a je to samo jine nez na enduru, ale jedes porad a celkem cajk. Na kamenitejch cestach v pohode. Ale je jasne, ze musis makat a ne sedet na sedle jak pantata :).

Koukni na ten Vault od Pivotu, prej jeste o hodne vetsi komfort. Ale pocitej s cenou kolem dvou stovek.

Duke, jj je. Hele, to nejde rovnat :). Podle me, pokud nekdo jezdi takove to ceske XC, na nizkozdvihovem XC HT, kde je i dost cest po asfaltu, polnacky atd, je gravel mnohem lepsi.

Me se to libi, ale chybi me ta akce co je na biku, skocit, nadhodit, balancovat, smyk a davaj :), tady sedis a slapes a je to porad stejny.. Jako na vejleteni super, libi se me to sttasne, jede to silene, ale me to porad vic tahne do lesa, do blata, do sra.ek :). Mam to pujcene na dyl, tak uvidime zda me to pohlti. Resp byt to za dvacku, tak to beru, ale dat za to ranec to zatim nevim :)

Tu sedlovku už tam teda mohli taky ?zakarbonizovat? sakra :) to by ten komfort hodilo o level výš Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prší, tak jsem si zašel do garáže, abych si udělal ?samofoto? rozbor posedu, kvůli pochybám o představci :)

Tak koukám, že představec kratší nepotřebuji, riditka jsem snížil cca o 5mm a pocit spokojenosti se, alespoň v garáži, dostavil a ujistil jsem se, že si tělo musí zvyknout na silniční posed.

 

No a ještě jsem zjistil, že na tom vypadám jak opice na skládačce :)

 

PS: kliku nemám úplně dole a skrze auto spoušť jsem nestihl zacvaknout do kufru (sedlo je reálně správně ve výšce, tudíž když dam patu na pedál, který je ve spodní poloze, tak mám neúplně nataženou nohu)

Předozadní poloha sedla, dle měření s oluvkem, je v pořádku

post-23865-0-36058600-1564329437_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dopoledním výšlapu s dětma jsem vyrazil do nížin. Odšlapal jsem si to Pomoravím proti větru, v Doubravském dvoře zjistil že u rybníka netočí Kosíř, ale Moravan a u Horky zjistil, že mířím do bouřky. Z Černovíra na Šternberk naštěstí fouklo do zad, ale bouřka byla rychlejší. Zavolal jsem si pro odvoz a před Pasekou dal kolo na auto zrovna když padaly první kapky. Synchronizace super. Doma jsem hodil kolo do garáže a začaly padat kroupy. Z prdele klika.

 

60ee37e4c79402588b91aa997d7f7b3c.jpg953bcb839c910a95742cc38d76b178c5.jpg5b73946e063aef7b730e0053b3ee5e4f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afriko, kolik máš kol? :)

Jedno, protože RZ a Rock Mašína jsem dal své ženě. A ta jezdí pouze na RM, protože tam má sedačku pro malou, na RZ nejde dát. Nedávno byla sranda, když jsem uklízel chaloupku kde mám veškerý bordel, odendal USB desky a našel dvě kola, dámský a pánský, docela hrůzy. Nevím kde se tam vzala, asi je tady nechala nějaká návštěva která nebyla schopna odjet, zarovnali se a prostě jsou tady, dlouhá léta. Dám je na oči a třeba se někdo přihlásí, ale zasmáli jsme se tomu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...