Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, African napsal:

To chápu, takhle to mám s jednou chatou v horách kam jezdím stabilně na prodloužený víkendy už dlouhá léta. Pokud při tom má člověk čas objevovat nové, o nic nejde :cheers: Mě konečně potvrdili ubytování v Mondsee, kam jedu poprvé lézt s juniorem, yes. Letos zdá se mi to všude nějáké nabité řeknu Vám, plánuji půl roku dopředu všechno a už mám docela stresík 😬

AT.png

 Ani za RLX 😀

 

IMG-20220202-WA0003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, DavidLC napsal:

 Ani za RLX 😀

 

IMG-20220202-WA0003.jpg

Tak tady bych se definitivně zesral i já, Alex je magor 😂 Je super, že mám v Mondsee pár kamarádů co lezou a znají lokalitu velmi dobře. Na kluka budeme dva, takže dvojí jištění, protože už je to tam také trochu vzdušnější :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 6 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Tržiště je super, mají tam pěknou ZOO, zubačkou k Matyášovu chrámu, aquapark je tam parádní.

Jak psal Tom, tak tržnice parádní a kde jinde si máš také koupit husí škvarky light? 🙂

Ten chrám jistě dej a stojí za to dát si od řeky schody k hradu, je odtamtud nádherný výlet.

Do termálů bych ráno kopnul do vrtule a zajel bych si někam v okruhu jedné hodiny od Budapešti.

(pozítří jedu na čtyři dny do Celldomolk, to je třeba pecka složením vody a klidem)

https://travelking.cz/madarsko/deal/6910/celldomolk-jufa-vulkan-thermen-resort?gclid=CjwKCAjwxOCRBhA8EiwA0X8hiwx-fJwBDhd5wWe10a3hCm2RfnUB9pjwryp88xgPMuzAiFN1gayoNxoCt60QAvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z lázní přímo v Budapešti určitě ty největší/nejznámější https://www.szechenyibath.hu pro to hafo bazénů a architekturu a pokud bude čas, tak https://en.rudasfurdo.hu , tam mají kromě tradiční turecké části i nový parádní bazének na střeše s výhledem na Dunaj a okolní panorama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že má. Hungároši nejsou jako Češi, ti se na jídle neošiděj 🙂 Já tam kupoval klobásy (čípoš = pálivý, nečípoš = nepálivý 🙂 ), uzená kachní stehna, mají taky skvělý rajčata, nakládanou zeleninu, uzený ryby ... pak jsem se vždycky napakoval sušenou sladkou paprikou do guláše, atd :D 

Teď už máme obchod s maďarskejma specialitama hned vedle ve městě, tak nemusím až do Budapešti :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 4 hodinami, warann napsal:

Tak koukam, ze jsem dlouho neletel s Ryanair. Palubni zavazadlo 40x25x20 to je teda  naloz 🤘

A nám dnes Quatar airlines 600 CZK za výběr sedačky, taky pěkný 😖 Musí tu absenci v létání nějak dohonit no, to trochu chápu, ale radši bych to viděl v ceně letenky, aby to nevypadalo tak blbě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, warann napsal:

Tak tady se z sedadlo taky plati. Ale na to uz jsem si aspon u tohodle typu aerolinek zvykl. Ale ta bagaz, bezny palubni kufr za priplatek cca 1600kc a velkej kufr dolu vubec neb mame prestup v Bruselu. 

U nízkonákladové společnosti bych nemrknul ani okem, ale Quatar? WTF 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...