Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, vaba napsal:

Podle reakce jednotlivce - já 4 dny horečky 39,6 -39,9, jen paralen, pokles krevních destiček na 52 (minimum je 150 - 450). Kolegyně, bolesti kostí v celém těle, jak když jí je lámou. Dostávala při stejném poklesu transfuze krevních destiček, hospitalizována týden. Já léčení doma, nyní již hladina destiček v normě. Tak bych měl mít nějakou dobu imunitu. Ale teď mám docela respekt a na další cesty budu mít hooodne repelentů.

Nemusíš jich mít hodně, stačí nějáký hodně kvalitní s vysokým obsahem DEET. Používám do exotických zemí už nějáký ten pátek tady ten a funguje velmi dobře, můžu jen doporučit.

https://www.hudy.cz/repelent-pro-extra-silnou-ochranu-proti-komarum-a-klistatum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

Nemusíš jich mít hodně, stačí nějáký hodně kvalitní s vysokým obsahem DEET. Používám do exotických zemí už nějáký ten pátek tady ten a funguje velmi dobře, můžu jen doporučit.

https://www.hudy.cz/repelent-pro-extra-silnou-ochranu-proti-komarum-a-klistatum

Hele to moc díky za tip. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, nějaký dobrý tip na dovolenou v létě? 

Dva dospělí + dítě 5.5 let

Asi aspoň polopenze, pěkné moře a rozumné ubytování.

Rozpočet cca 2tis evropských.

Chorvatsko hotel?

Itálie hotel? 

Španělsko a Portugalsko klidně (v životě jsem tam nebyl)

Řecko je asi ve všem cajk...jen nevím jestli se vlezu do rozpočtu.

Turecko mi je protivné kvůli jejich sultánovi...ale každý kdo tam byl si to chválí.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze spis letet? Kazdej to ma jinak, ale ja s detma jezdim autem do Chorvatska a vsici si to chvalej.. jedu pres noc, dopo sme tam, vemem sebou kola, vybavu na snorchl a tak, to bych do letadla nenacpal. Plus tam mas to auto na vejlety.. Jezdime na Krk, za mesic a kousek zase a tesime se. Jo a berem apartma s bazenem, snidani udelam z ranniho nakupu a pak se nejak stravujem po hospodach nebo tak, neradi se vazem na jednu hotelovou kuchyn.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey

Chorvatsko i Itálii dám klidně autem, ale nad cca deset hodin seru, potom už mě to fakt nebaví.

@Prochy68

Egypt bude v létě smrt, tam bude 40⁰C ve stínu a to nemám rád ani já ani moja.

Jinak mám v hlavě, že radši bych dal peníze do Egypta, než tomu zmetkovi v Turecku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Micey napsal:

@nickolas Letos jedem sem, pac jsou tady supr plaze pro deti. Predloni sme byli vedle v Malinsky, ta je vetsi, vic hospod, ale zas ne tak prima plaz.
https://goo.gl/maps/VqZmTqhKsg8gLpd7A

 

15279ECF-4D34-436F-92ED-E7028CDD84A6.jpeg

Dik, nekdy proberem 🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, African napsal:

Nemusíš jich mít hodně, stačí nějáký hodně kvalitní s vysokým obsahem DEET. Používám do exotických zemí už nějáký ten pátek tady ten a funguje velmi dobře, můžu jen doporučit.

https://www.hudy.cz/repelent-pro-extra-silnou-ochranu-proti-komarum-a-klistatum

Tenhle je s 80% DEET. Funguje bezvadne.. vyzkouseno.

98CAE7E5-6B57-4163-A99E-B340C57F8F37.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, guzmic napsal:

@Micey

Chorvatsko i Itálii dám klidně autem, ale nad cca deset hodin seru, potom už mě to fakt nebaví.

@Prochy68

Egypt bude v létě smrt, tam bude 40⁰C ve stínu a to nemám rád ani já ani moja.

Jinak mám v hlavě, že radši bych dal peníze do Egypta, než tomu zmetkovi v Turecku...

Letecky přes cestovky už je to hlavně všechno docela přebraný...co já ti chtěl doporučit, cenově přatelské všechno pryč. Takže když něco objevíš, bude se ti to líbit, neotálej a ber to... Občas se něco uvolní, když to lidi zruší, takhle jsem chytil ještě na poslední Egypt, který jsem si hlídal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 5. 2022 v 17:44, Dokusan napsal:

Asi zde odpověď nenaleznu, ale přesto...nepujcoval si na Maltě někdo auto? Zkušenosti s nějakou autopujcovnou? Diky

Všeobecne, s Maltou skúsenosť nemám. Používam na objednanie auta rentalcars.com, vyberiem si tam dobre hodnotenú spoločnosť a doteraz som problém nemal. Pozerám, že na Malte je aj Avis, od nich som párkrát auto mal a bez problémov, akurát sa tuším viac papierovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepčí než Rentalcars je kdyžtak Kayak.com, páč ten ti dokáže srovnat i ty zprostředkovatele typu právě rentalcars, holidayautos a tak.

 Obecně se snažim pučovat auta spíš od těch velkejch typu Enterprise, Hertz, Avis, Budget, Europcar.. těch místních malejch se trochu bojim. Což teda neznamená, že tě ty velký nemůžou natáhnout, když si nedáš bacha:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...