Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Hustý.. Tak se třeba fakt potkáme v podělaným Marakéši :) Já tam teda letos budu častěji než v Brně, takže je to vlastně větší pravděpodobnost potkat se tam :) Budu dávat velkej pozor na zlatý Rolby. To by tam nemělo být tak těžký :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasa princezna byla se svym nabijecem v Tunisku (pevnina) ted v zari a prej uplne supr.

 

https://hotel.invia.cz/tunisko/port-el-kantaoui/concorde-green-park/

 

Me ceka v rijnu Marrakech, tak su zvedavej.

 Já byl kousek od Port Kantoui do včerejška. Voda v moři děsná (bylo po povodních), jinak počasí OK (přes den maximálně do 28, v noci chládek). Mimo hotely bordel neskutečný, ale ceny mírné, obsluha v normě. Celkový dojem rozpačitý, nebýt to last moment za pár korun, asi bych litoval.

Upraveno uživatelem Traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem Kapverdy do Googlu a první věc co na mě vyskočila, byly silné mořské proudy. To už radši na dovču do Libérie. Tam to bude více na pohodu.

Kriste pane Hasňo, vždyť je to v Atlantiku, co jsi čekal? :-) Mě když bylo deset, tak nám pana vedoucího s pionýrského tábora sebral proud v Polsku, tenkrát pro nás obrovské dobrodružství, vrtulníky, hasiči, no a dnes když se podívám na společnou fotku tak z toho mám husinu. Klukovi bylo tak pět a dvacet a dodnes tam někde plave... Prostě u moře musí být člověk na pozoru a oceán je samozřejmě ještě o něco nekompromisnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kriste pane Hasňo, vždyť je to v Atlantiku, co jsi čekal? :-) Mě když bylo deset, tak nám pana vedoucího s pionýrského tábora sebral proud v Polsku, tenkrát pro nás obrovské dobrodružství, vrtulníky, hasiči, no a dnes když se podívám na společnou fotku tak z toho mám husinu. Klukovi bylo tak pět a dvacet a dodnes tam někde plave... Prostě u moře musí být člověk na pozoru a oceán je samozřejmě ještě o něco nekompromisnější.

Klid Afri, kliid, však psal YPO, že přes vlny se ani k žádným proudům nedostane. A dvě poznámky na okraj, neber jména Božího do úst nadarmo a hlavně tu nehledej nějakou seriózní bebatu o proudech, oceánech a traumatických zážitcích z dětství, neb ta se tady nevyskytuje ani v náznaku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne myslíš asi pekné počasie, že? Djerba je hnusná špinavá, more plné malých medúz čo štípu ako sviňa. Stačilo raz asi pred 15mi rokmi už v živote by som tam nešiel.

Hotel a all inclusive celkom fajn inak všetko zle. A ešte si pamätam ako s traktorom každý deň zbierali na pláži riasy.

 

Ak chceš pekné počasie cez deň cca 29 v noci 23, tak skoč na kanáre, v pondelok sme sa vrátili z Fuerteventury, krásne pláže, tyrkysová čistá voda, auto na celý týždeň za 95 ecok. Oceán som taký teplý ako teraz ešte nezažil. 

 

.. ja djerbu znam, potvrzuju rasy.. ale jen tak ze srandy se jet ohrat na tyden all inklusive 3* za bratru 240.- na osobu z mnichova... to prece nemuze bejt takovej prusvih, i kdybych tam mel jen lejt tu jejich celtii ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klid Afri, kliid, však psal YPO, že přes vlny se ani k žádným proudům nedostane. A dvě poznámky na okraj, neber jména Božího do úst nadarmo a hlavně tu nehledej nějakou seriózní bebatu o proudech, oceánech a traumatických zážitcích z dětství, neb ta se tady nevyskytuje ani v náznaku.

Traumatické zážitky z dětství, cha, ty perlíš, tak ty opravdu z utopeného vedoucího nemám :-) Mě jenom kluci případne že vy mu ty Kapverdy chcete hezky po česku zkurvit ještě než odlétne, hlášky typu moc velké vlny tam jsou, ty vole a ty proudy, a určitě tam bude pěkně foukat :-) Chlapi, neblbněte....:-) A neber si to samozřejmě zase Hasňo zbytečně moc osobně, myslím většinu těch kydů tady....Ať nám pak sám láska napíše co se mu tam líbilo a ba naopak, co nestálo za nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri: v klidu.Já z těch lidi tady si nic nedělam.Jen si řikam že měli asi špatné dětstvi nebo jsou mláceny manželkama že se takhle tady musi projevovat.To je prostě ubohé ale hold každý jsme nějaký.

 

Jinak ten muj splněný sen mi Kapverdy tak trochu kazi :lol2: bude mi chybět po dobu 15 dnu Šmoulinka

Upraveno uživatelem laskajefajn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som raz bol na Krete. Boli tam velke vlny, plavat sa nedalo a navyse tam cely den rachotili cikady. A aj tak nespominam na tu dovolenku negativne. Dolezite je byt tam s tym spravnym clovekom. Vtedy na velkosti vln a sile vetra az tak nezalezi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som raz bol na Krete. Boli tam velke vlny, plavat sa nedalo a navyse tam cely den rachotili cikady. A aj tak nespominam na tu dovolenku negativne. Dolezite je byt tam s tym spravnym clovekom. Vtedy na velkosti vln a sile vetra az tak nezalezi.

to jste asi byli na severu ostrova že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...