Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

fakt sem čumel, mrknul na Momo a řekl, že v klidu a až se mi prodřou mezi nohama, že to taky opraví, za zúžení v pase si řekl 240,- padnul sem do kolen, byly už dneska, ale budu tam mít cestu až ve středu

výbornej krejčí, dobře, že ho tu Organic odtajnil:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Alex je fakt machr, nejen že to stálo téměř nic, ale na těch kalhotách není nic poznat, normálně sem si je v kabince 3x nasadil a zase sundal a furt sem si opakoval, dyk si nepřibral, neboj se, musel je zužit:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

 

 

On Thursday, November 22, 2018, The Unbranded Brand <info@theunbrandedbrand.com> wrote:

 

NO BRANDING, NO WASHES, NO AD CAMPAIGNS, NO CELEBRITIES.

 

- Black Friday Weekend -

 

FREE WORLDWIDE SHIPPING

USE CODE: BF18

 

Offer Ends Monday November 26th, 2018 at 11:59PM EST

 

 

You can update your preferences or unsubscribe from this list

 

Copyright ? 2018 The Unbranded Brand, All rights reserved.

We send special offers to customers who opted in at www.theunbrandedbrand.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi dorazili ?prve? selvedge denim od Alexa, 13oz, kupoval som na blink aku velkost mal, dole by som ich zniesol uzsie, teraz budem par dni labororovat ako ich spravne zahnut, zatial si pripadam ako pako a neverim ze dal tolko za rifle

 

Co som si uvedomil az teraz je ze tuto tvrdu dzinovinu som nosik cele detstvo(non selvedge), rifle, bundy, kosele.

kedze si otec privyrabal šitím dzinsov i ineho, po revoluciu sa to uz neoolatilo ale dnes pri tej cene by som ho aj nahovoril nech zacne sit znova,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momotaro x Blue Owl BOM-008, 18oz, stealth warrior nošený a skvělě načatý úlovek z ebay a nějaký modrý hodinky :D

post-1532-0-88043300-1543390380_thumb.jpg

 

edit: Dostala mě ta "stealth warrior" blbinka. Momotaro mají většinou dva bílé "bojové" pruhy na zadní kapse (nebo rukávu u košile). U tohoto modelu to vyřešili fikaně, v zadní kapse jsou všité dva pruhy (tuším) kůže a pruhy vzniknou vyšisováním denimu. Dokonalé ;)

post-1532-0-76514800-1543390732_thumb.jpg

 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Alexandr umí...

sice jsem tu jeho dílnu trošku hledal, kluk z vesnice ale jsem nadšen, jak riflema tak přístupem...

Dal zkusit, neměl velikost, OK spíchnu v konfekci,vyber látku,nitě,zapínání...pak správa ať se změřím, že je ušije na mě ...

Za týden byly doma...sedí jak prdel na hrnec...

Jako klobouk dolů, tedy...

post-3365-0-79920500-1544093615_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenechám, měly děsně vysokej pas, měřil jsem podle oblíbenejch jeansů, ale úplně jinýho střhu. Úplně jinak seděly. V předu jsem je měl skoro po pupek a vzadu mi chránily ledviny, z toho bych se osral. Nosím všechno spíš bokovky, do pasu nic. Dnes to už ani nejde dokupy s panděrem a prostě styl "až pod žebra"  už od děcka nenávidím.

Šly za Alexem,  teď domlouváme něco víc na tělo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...