Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Fil69: ebay, zkus prohledat, bohuzel prodejce mel jen par velikosti. 101z maji naprosto super strih, kvalitu posoudit zatim nedokazu, ale oproti Levis, ktery jsem byl zvykly kupovat je to vyrazne lepsi...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne všechny Lee 101 jsou japonský denim, ale některý jo. A abych jen nepoučoval, nová akvizice do mrazu IHSH-99 CPO. 17oz - spíš bunda než košile ;)

attachicon.gifs-l1600.jpg

Chválím nádherná košile, mám 1 ounce těžší 18oz,  IHSH178 a je to asi to nej co od IH mám  :)  :)  :)

 

 Jinak od pátku půlnoci do neděle sleva na vše 15%. Možná se to při těch jejích cenách zdá jenom kosmetická úprava, ale každé ? dolů je zajímavé a né tak často dávají nějaké slevy. Takže doporučují, pokud máte na něco spadeno, tak brát.

post-58228-0-87774800-1579723339_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ale nehodlám nosit nic opatýho :-D chci, aby oblečení kopírovalo profil mého těla s dostatečným odstupem.

Taky jsem včera sháněl, neúspěšně. Jedny ty slim jsem zkusil. Slečně jsem s usmevem sdelil, že v tomhle nemůžu přes práh domu. Pak jsem jenom dodal, že v něčemu takovém ted v zimě běhám. To uz jsem byl na odchodu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krátké zhodnocení pro ostatní (někdo výše se ptal): bral jsem kalhoty z www.saskyn.cz

 

Mají všechny rozměry skladem, já coby vesničan jsem musel brát poštou = nechal jsem si poslat všechny střihy 36 (a předem si mailem dohodl, že co mi nepadne, budu vracet).

 

Komunikace s obchodem (majitelem?) je rychlá a vstřícná.

 

Nejvíce se mi v reálu líbilo provedení 12.8 OZ (i díky jejich barvě), ale musel jsem vzít Slim Fit RAW Biker Selvedge - ty jsem jako jediné natáhl přes lýtko/koleno (lehký otok jako následek nehody).

 

Ad kvalita: jako laik hodnotím látky i provedení jako dobrou úroveň (mj se mi velmi líbí i dobrý/kvalitní materiál použitý na vnitřní přední kapsy).

 

Jedinou výhradu (kromě šíře nohavic u lýtek/kolen) tak mám k použitým knoflíkům na rozparku - jejich provedení a tvar mi nevyhovuje při zapínání - mají malé hlavičky (ale myslím že si zvyknu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem nahodit inzerát na prodej, ale zkusim se ještě zeptat tady. Koupil jsem si džísku Levis Trucker 72334-0134, velikost XL, ale bohužel Levis začal dělat střihy s hubenejma rukávama. Mám trošku větší bicáky, který tam jako dostanu, ale už to není pohodlný. Nebyl by v Praze nějakej šikula, kterej se specializuje na džíny a ty rukávy uměl rozšířit, nemá někdo zkušenost? Je nová nenošená a je škoda jí prodávat.

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už sem doma, zalistoval sem na stránky zpět (sem moc nechodim), a předpokládám, že to je Tailor´s Lab, teď teda ve Vršovicích. Našel jsme na něj jenom telefon, tak mu zkusim v tejdnu cinknout, ten vypadá, že si s tim poradí. Tve asi budu muset začít sledovat další vlákno  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu vod Alexe, trochu blbý parkování teda, nechal jsem mu tam džísku, že prej by neměl bejt problém. Rukávy nastaví a domluvili jsme se, že i zkrátí vo 2 cenťáky a bude to cajk. Předběžná cena taky příznivá. Ještě, že sem se tady zeptal...  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alex super, teď sem si taky bral upraveny kaťata, ale jak říkaš, parkování peklo, jel sem 2x kolem bloku, pak to stejně vrazil do vjezdu k němu, říkal, že sobota je v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...