Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

díky, je to hodně podobný jako ve videu, navíc tam říká, že wax voní jak svíčka, je taková tužší a vydrží míň co se týká vosku a je lesklá a jde víc do patiny. Sylkoil je matná, vydrží dýl, nevoní a zdá se mu víc počasiodolná

Potvrzuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakou preferuješ Ty?:-)

Vosk je klasika a k Barbour sedí asi více a podtrhuje jejich ?heritage?. Olej je ?novější? technologie, ale jak jsem psal výše, stejně jednou budeš muset přejít na vosk. Nevím jak dlouho ta olejová impregnace vydrží. Bundu mám rok a v olejovce jsem zatím nezmokl :) Ve vosku Bedale jsem zmokl jako pes a držela jak židovská víra, zítra mi k ní dojde kapuce, tak to už můžu tančit v dešti s úsměvem :)

Jinak jestli hodně používáš bundu v autě, tak nekupuj nic dlouhého, je to vopruz....proto mám Bedale, kterou taham všude, když jedu autem a pak mám zimní Durham parku, která je na vycházky na punč :) Pro mě dobrý kombo, ještě bych klidně unosil nějakou hnusnou lehkou vestu, která by mi vyhovovala na období ?ráno kosa - odpoledne vedro - večer kosa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v autě max cesta do prácce z práce, ale auto mám v garáži, takže si bundu stejne sundavám, takže já se spíš dívám na delší, třeba Beaufort, Northumbria už bude asi moc dlouhá, ale tu sem tady zatím neviděl a obávám se, aby nebyla tenká jako Bedalka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz prvni veta v tom videu je blbe. Oni prece nepouzivaji ted na vsem sylkoil zatim co drive na vsem vosk. Nestoji to tak, ze byval vosk a ted je Sylkoil. Delaji oboji soubezne. Jinak ten popis celkem sedi. A ano, sylkoil nelze obnovit, ani primo u Barbouru. Lze to k nim poslat, ale navoskuji to. Me sylkoil na Moorlandu vydrzel snad 15 let. Ale loni jsem uz prevoskoval.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Uz prvni veta v tom videu je blbe. Oni prece nepouzivaji ted na vsem sylkoil zatim co drive na vsem vosk. Nestoji to tak, ze byval vosk a ted je Sylkoil. Delaji oboji soubezne. Jinak ten popis celkem sedi. A ano, sylkoil nelze obnovit, ani primo u Barbouru. Lze to k nim poslat, ale navoskuji to. Me sylkoil na Moorlandu vydrzel snad 15 let. Ale loni jsem uz prevoskoval.

Jj jak říkáš, dělají jak modely voskované, tak modely olejované souběžně. Jestli ten olej vydrží tak dlouho, tak je to super

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal sem do Strerbohol a paní řekla, ze se to posila jen z klasických prodejen a ze z outletu ne, nicméně nevěděla detaily.

 

Vím ze se delaj obě, spis sem řešil, ze když se mám rozhodnout jestli vosk nebo olej, tak co je lepší, řekl bych ze teda Sylkoil asi bude odolnější.

 

Jo a nevím jestli ve videu nebo jinde sem se dočetl, ze Sylkoil je jen v plíce barvě?

 

Jinak sem konečně v reálu viděl Rustic a je to teda super barva

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal sem do Strerbohol a paní řekla, ze se to posila jen z klasických prodejen a ze z outletu ne, nicméně nevěděla detaily.

Vím ze se delaj obě, spis sem řešil, ze když se mám rozhodnout jestli vosk nebo olej, tak co je lepší, řekl bych ze teda Sylkoil asi bude odolnější.

Jo a nevím jestli ve videu nebo jinde sem se dočetl, ze Sylkoil je jen v plíce barvě?

Jinak sem konečně v reálu viděl Rustic a je to teda super barva

Já mám olejem napustenou Navy barvu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ta moje Bedajla je puvodne Silkoil. Poprve jsem ji mazal voskem po cca. roce a pul - dve zimy a byla sucha. Zpocatku pomohlo vyvesit ji na vzduch a pustila nejakou stavu (nevim jak a odkud), ale cim dal min, az prakticky nic, tak jsem ji namazal. Vosk vydrzi rok, vic ne. Mazu poctive, tak ze z bundy skoro kape. To cos tedka u Farkyho zkousel byla bunda dva rok a pul od namazani...a je sucha. Bavime se o bunde denne nosene a sucha znamena ze promokne i v neprilis silnem destiku. Ale videls ji a mels ji v ruce... Kazdopadne ty bundy prakticky nedychaji. Dychaji-li, nejsou namazane. Takze v podzimnim desti kolem deseti stupnu bud zmoknes, nebo se zpotis a vysledek je nerozeznatelny. Mam tu bundu rad, ale jeji schopnosti/vlastnosti se imho dost precenuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K obědu mi přišla kapuce k Bedale a je super, bunda dostala šmrnc. A kapuce je taky velmi pěkně zpracovaná a příjemný detail je ?drát? v lemu kapuce, aby pěkně držela jak pergola :)

PS: ruce mám příjemně zamaštěné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Sterboholich v Outletu na nějaký kusy až 50%, takže bunda kolem 6500,-

Bohužel sem nevybral, ramena a rukávy mám L, ale pupek potrebuju M

Tak jedině slim verze. Já stejný problém i s délkou, tak jsem vzal o číslo větší než normálně a k tomu slim a sedlo si to.

Jinak dnes jsem zjistil, že ikdyz je chladněji, tak s Barbour nechodit na sluníčko, je to opravdu bunda dělaná na to jejich klima :) Zima, vítr, déšť :)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a total zamracene. Som si onehda vysiel na spacir, bolo chladno ale polooblacno, mal som tshirt a ten bondbarbour, a asi po hodine som sa potil jak keby som sa prechadzal v igelitovom pytli na smeti. To chce kumst, spravne vybrat vhodne pocasie a vhodnu spodnu vrstvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...