Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Ahoj. ta moje si vzpomněla že by také chtěla Barborku a jako mám já, ale když jsem se díval na stránky countryattire tak jsem tam Beaufort což je klasika  našel jenom jako pánskou, ačkoliv na netu jsou fotky i žen v téhle bundě. Mám ji tedy objednat pánskou ve velikosti 38 a bude to OK nebo mám raději volit nějaký dámský model- to ovšem nevím jak vypadají naživo

.dík ta radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych doporucoval to nejdriv zkusit na pani - maji je v Myslbeku nebo Denimheads.

Zkusila ji na Chodově ta 38 jí celkem byla jde o to zda to není blbé že je to pánský model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Conrad ty by si nosil damsky model nejakej bundy ?

 

Neviem ci sa da Beaufort pokladat za unisex. Aj Bedale ma zensky variant Beadnell. Predsalen zeny su inak stavane

Krome toho Beadnell není  v olivě a silkoilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krome toho Beadnell není  v olivě a silkoilu

Omlouvám se je ALE

No šedá je každá theorie, zelený strom života a nevyzpytatelné ženské srdce.Dámský model se jí nelíbil pro rozparky na zadku s knoflíky včera měla na sobě |Beaufort a řekla tu chci tak už tam šla objednávka.Kdybychom náhodou dostali 2 bažanty tak je máme kam dát  :clap:

BTW unisex- nikdy jste si nevšimli jak je pěkné když vám ráno dělá žena kávu a má na sobě jen kalhotky a přes ně pánskou košili ?

post-227-0-88022200-1520934021.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se je ALE

No šedá je každá theorie, zelený strom života a nevyzpytatelné ženské srdce.Dámský model se jí nelíbil pro rozparky na zadku s knoflíky včera měla na sobě |Beaufort a řekla tu chci tak už tam šla objednávka.Kdybychom náhodou dostali 2 bažanty tak je máme kam dát  :clap:

BTW unisex- nikdy jste si nevšimli jak je pěkné když vám ráno dělá žena kávu a má na sobě jen kalhotky a přes ně pánskou košili ?

A nyní to budeš mít i s Barbour bundou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...