Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Voskovkáři drazí, potřebuju poradit/doporučit, chci si koupit první voskovku a preferuju, aby byla delší, takže zatím mi vychází Beaufortka a asi v barvě Olive, ideálně bych dokoupil kapucu a i vložku, ikdyž tu není všeobecně moc doporučována, je to jen že nedrží uvnitř uplně ideálně nebo i že nezvýší teplotní komfort?
Třeba tahle vložka bude podle mě teplá dost
https://www.outdoorandcountry.co.uk/barbour-polarquilt-waistcoatzip-in-liner.html?c=Olive

Pak sem koukal na Northumbrii, ale nevím, aby nebyla už moc dlouhá
https://www.outdoorandcountry.co.uk/barbour-classic-northumbria-jacket.html

Dival sem se na další, samozřejmě klasiku Bedale, Duke a další, ale přijde mi, že mezi nima není zásadní rozdíl.

Fajn by byly určitě fleecovy kapsy na prsou, nějaký další kapsy, schovany nebo vnitřní prdelní kapsa jako má Beaufortka nebo Delta, ale ta už není nutností.

velice významné plus by bylo made in england:-)
Díky moc

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja tu vlozku mel do Bedale a jako je tepla, ale tim, jak je tam na zip a nema rukavy, tak to moc teplo nedrzi. Spis se podivej, aby ta bunda primo uz byla trochu teplejsi. Treba starsi modely byly myslim trochu hutnejsi, mely festovnejsi vnistrni podsivku, nebo zkus jinej model, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten model podle Stefana vypada fajnove. Ma to samo pod knoflikama zip, ze? Na tech fotkach je hovno videt. Ma to bocni kapsy? Nebimba moc ta lega kdyz nemas zapnute ty knofle. Kupoval jsi primo z toho odkazu?

Ty vole to je votázek :-) Jojo ma to zip + knofle a normalni bocni kapsy plus jednu na prsou a jednu uvnistr. Kupoval jsem presne z toho odkazu za podobne super cenu. A nic tam nebimbá :-)

post-643-0-89091900-1536847898_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na zimu Barbour Heritage Tweed Durham Wax Jacket a je to přímo na zimu ve Velké Británii a naši zimu jsem zvládl taky, koupil jsem ji do komba k Bedale, kterou taham spíše do auta v zimě a jinak jaro/podzim. Durham je dobrý na zimní procházky

post-23865-0-96737500-1536848476.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na zimu Barbour Heritage Tweed Durham Wax Jacket a je to přímo na zimu ve Velké Británii a naši zimu jsem zvládl taky, koupil jsem ji do komba k Bedale, kterou taham spíše do auta v zimě a jinak jaro/podzim. Durham je dobrý na zimní procházky

Co ty ramena? Jak je to naimpregnovany?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Co ty ramena? Jak je to naimpregnovany?

Nijak, je to ovce, ale je to jen jako ?deka? přes ramena která je zepředu našitá a v zadu je na volno chycená drukama, pod ovcí je normálně naolejovaná bunda....když vyschne olej, tak se už normálně voskuje. Jinak ta ovce funguje a fakt drží teplo, byl jsem překvapen

post-23865-0-67991800-1536854840_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijak, je to ovce, ale je to jen jako ?deka? přes ramena která je zepředu našitá a v zadu je na volno chycená drukama, pod ovcí je normálně naolejovaná bunda....když vyschne olej, tak se už normálně voskuje. Jinak ta ovce funguje a fakt drží teplo, byl jsem překvapen

Nikde není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš možnost, tak si zajdi pár modelů zkusit, protože většina modelů je střižená pro barokní anděly. Já normálně nosil XL, ale Bedale jsem vzal slim XXL, to samé s Durham. Ale i při slim střihu je to furt Áčkový stan, ikdyz užší (což se projeví i v ramenou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...