Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

poradil by mi někdo kompaktní MP3 přehrávač, který by splňoval následující parametry?

- Kvalitní příjem FM radia, optimálně i DAB (ale to zatím moc běžné nebude)

- bezproblémové Přehrávání FLAC

- HDD minimálně 8GB, spíš větší

- kompaktní provedení, aby s tím šlo běhat

- ideálně s malým, leč čitelným displayem

- co nejdelší výdrž baterie

 

měl jsem léta takový čínský neohrabaný přehrávač (Funbeat), který vydržel nabitý desítky hodin a poměrně slušně chytal FM. Bohužel odešel a nedá se již koupit. Teď mám další čínu, má to nešikovné ovládání a dost slabý příjem FM. díky za případnou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradil by mi někdo kompaktní MP3 přehrávač, který by splňoval následující parametry?

- Kvalitní příjem FM radia, optimálně i DAB (ale to zatím moc běžné nebude)

- bezproblémové Přehrávání FLAC

- HDD minimálně 8GB, spíš větší

- kompaktní provedení, aby s tím šlo běhat

- ideálně s malým, leč čitelným displayem

- co nejdelší výdrž baterie

 

měl jsem léta takový čínský neohrabaný přehrávač (Funbeat), který vydržel nabitý desítky hodin a poměrně slušně chytal FM. Bohužel odešel a nedá se již koupit. Teď mám další čínu, má to nešikovné ovládání a dost slabý příjem FM. díky za případnou radu

Přehrávač s možností kvalitního poslechu radiového signálu asi neseženeš. Renomovaní výrobci rádio neřeší vůbec, tudíž zbývá pouze Ali. Navíc podmínkou poslechu rádia se ochuzuješ o možnost využití poslechu přes modrej zub, což je pro běhání docela praktický. Flac dneska přehrajou takřka všechny přehrávače. Výdrž baterie bude i u malých kousků tak kolem 8 hodin. Obecně má dnes výrazně delší výdrž jen pár kousků. Nicméně píši o výdrži skutečné, ne o uváděné ve specifikacích, tam jsou často nesmysly.

 

Z těch nejmenších je zde třeba Benjie S5. Ten rádio má, ale nikdy jsem ho nezkoušel a nevím jak moc dobře hraje. Osobně bych to spíš řešil telefonem, tedy pokud je to rádio nezbytnost.

 

Na Ali jsem namátkou našel Ruizu x02. Bude tam toho víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrazik: díky za reakci, ten Benjie S5 nevypadá úplně marně. No, já to potřebuju hlavně na běhání. A světe div se, když jsem v Praze, tak poslouchám opravdu hodně rádio. Bluetooth sluchátka nepoužívám. S mobilem běhat nechci, když není potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, potřebuji poradit tam, kde se vůbec nevyznám. Sluchátka přes hlavu (poslech 95% doma, 5% auto) pro 13Y dítě? Vůbec nevím z čeho, respektive podle čeho vybrat. Strop tak 2K. Sony asi nechci (přijde mi to dost komerce), Koss (taky spíš ne). Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, děkuji oběma. Popravdě jsem uvažoval o ATH - M20x, potažmo M30x, ale rozdíl takhle malé dítě podle mě vůbec nepozná nebo je něco na co se zaměřit? Vyplatí se investovat do vyšších modelů, já s tím problém nemám, otázkou je, zda-li to není zbytečné v případě běžného poslechu doma (hudba, audio, filmy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

malé děcko ve 13 letech? já můžu říct, že právě v té době jsem se tak nějak formoval a za hudbu nebo knihy, co jsem tehdy hltal bych se teď snad ani nestyděl. A taky v těch cca 13ti jsem si pořídil KOSS a dával jsem si na ně hodně pozor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná by kromě zvuku měl být brán zřetel také na společenský status dítěte :D ..... kde bych se přikláněl k těm maršálům

 

už sem tu psal .... kluk má drátový maršály (předtím měl koss) a je spokojený

 

já mám bezdrátový a na moje uši dostačující (respektive zdroj) ...... je fakt, že to nandám na hlavu 1 x za dva měsíce neb nemám čas

 

 

u těch maršálů je třeba i dobrý, že se dají propojit dvoje sluchátka na jeden zdroj

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to hodně o tom, jak vychováváš dítěte nebo jak ho chceš vychovávat.

 

Též je tu otázka financí že, pro někoho 1000 Kč na půl roku na sluchátka je nic, pro někoho to je zas neslychané.

 

Když jsme se bavili o společenském statusu, tak tam ještě pořád frčí Apple Earpod/ Airpods :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...