Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak rychlý update po týdnu. Ve chvíli kdy přejdu zpět na svoje niceboye nebo hyperx, zjišťuju jak dobře ty DT770 hrajou. Vždycky jsem poslouchal spíš taneční věci, ale teď si paradoxně víc užívám rock (Manson, Rise Against,..)

Vzhledem k tomu, že je notebook utáhne v pohodě a se zvukem jsem spokojený, upgrade v podobně zesilovače nebo převodníku zatím neplánuji. Nicméně až se situace venku trochu uklidní, chtěl bych vyrazit do Phy do audiga a poslechnout je se zesilovačem a pak se uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušeli jste někdo model ZST od KZ? Koupil jsem je naslepo dle recenzí, ale je to hrůza. Ani s ekvalizérem je nedokážu dostat tam kam bych potřeboval. Četl jsem, že by mohly pomoc jiné nástavce, ale nejsem si jistý zda to udělá takový rozdíl, ten projev je takový "zapuštěný". Navíc nástavce Comply stojí víc než sluchátka samotná, tak jestli má vůbec smysl se tím zabývat. Mám to výhradně  k mobilu když jdu někam ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je bohužel ještě víc individuální než výběr sluchátek.
Třeba já nesnesu pěnové, vybírám jen ze silikonových. A ještě jako naschvál typ, který ideálně pasuje třeba na jedny in-eary, nedává na jiných sluchátkách stejný fit&seal. To utěsnění je důležité, jinak zapomeň na basy. Ve výsledku mám několik desítek párů silikonů, které nepoužívám, a cca tři páry pro JH Angie a další tři pro Tansio, ty střídám podle ročního období a denní doby (tvar ucha se mění 😞

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len tak stručne sa podelím s dojmami. Chcel som do páru k ATH-M50x kúpiť ešte jedny zatvorené sluchátka, nech mám dva pohľady na vec. Dlho som špekuloval, zvažoval som medzi iným Beyerdynamic a Austrian Audio. Beyery som vylúčil kvôli fakt biednej kvalite materiálov (hovoria to aj recenzie a kolega na svoje každú chvíľu kupuje nové náušníky). Austrian Audio vylúčené z kombinácie čiastočnej nedôvery a už pomerne vysokej ceny.

Nakoniec som vybral Yamaha HPH-MT8. A urobil som dobre. Sú o dosť lepšie, než ATH-M50x. Majú vyrovnanejší priebeh, dobré stredy a krásne čisté neprehuhlané basy, ktoré idú hlboko. Fakt v nich počuť všetko a to ich mám ešte nerozohrané.

Výborne sedia na hlave a čo je fajn, tak aj na mojej veľkej s okuliarmi. Aj uši sa do nich vôjdu uplne parádne, v audiotechnikách ich mám natesno.

Fakt, kto hľadá slušné sluchátka za rozumný peniaz, tak HPH-MT8 je dobrá voľba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vážení a znalí, co přesně dělá s poslechem hudby sluchátkový zesilovač? Přesněji řečeno, jak poznám, že bych ho u svého přehrávače a sluchátek uživil? Rozumějte, nerad bych si pořizoval a nosil další cihlu, pokud ten rozdíl s/bez ani pořádně nepoznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to není jednoznačná odpověď. Záleží také na tom,

jaké nahrávky posloucháš (nejen bitrate, ale i DR) 

jaký máš sluch

jaké máš preference / co ti vadí na stávajícím zvuku

JAKÝ zesilovač bys zařadil mezi FiiO a AKG

Nechce se mi hledat, zda má X1 čistokrevný linkový výstup, bez LINE OUT - dle mého neobjektivního  názoru - nemá valný smysl uvažovat o externím zesilovači

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Externý zosík môže byť prínosom napríklad v dvoch prípadoch:
- inak kvalitné existujúce zariadenie s linkovým výstupom má naprd sluchátkový výstup, napr. šumí
- síce kvalitný sluchátkový výstup, ale občan používa sluchátka s vyššou impedanciou

Ak ten prehrávač hrá na sluchátka dobre, tak by som ext. zosík neriešil.

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, malý dotaz. Jdou osobní přehrávače s Bluetooth spárovat v autě? Mám Pioneer XDP-02U, doma spolupracuje se vším a jakmile ho zkusím do auta, tak ho nenajde a už jsem zkusil čtyři. Prostě ho auta vůbec nenajdou, MB, Ford, Pažout, pouze Mitsubishi a to ho nenechá spárovat. O nic nejde, dal jsem celou svoji hudební knihovnu na USB a to už v autech maká, ale přijde mi to zvláštní....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2020 v 23:41, Duke650 napsal:

Záleží na tom jaký máš přehrávač a jaká sluchátka

Fiio X5 první generace a Sennheiser Momentum druhé generace. Poslouchám 320 mp3 a zvuk mi přijde skvělý, resp. nic mi na něm nevadí - zvláště pak ve srovnání s předchozími Marshall Monitor. Sluch mám, řekl bych, hodně dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 10. 2020 v 18:59, PavelSch napsal:

No už jsem je objednal...

Podělíš se o dojmy prosím? Úplně ideálně, kdybys měl srovnání s HD 559, resp. 558. :D

Používám už dlouhé roky HD 558 a jsem s nimi nadmíru spokojený. Věrný vyrovnaný zvuk, ultra pohodlné, ale pomalu přemýšlím nad upgrade. Zajímalo by mě, jestli je mezi nimi nějaký výrazný rozdíl. (Poslouchám v poslední době už takřka výhradně přes Spotify — Premium, nejvyšší kvalita.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 558 nemám srovnání, bohužel. Ale upřímně, poslal jsem je zpět. Sennheiser jsem předtím nikdy neměl a oproti těm Beyerdynamics na nich ležela taková deka, nevím jak to popsat. Výšky super oproti DT, ale jinak na moji hudbu mi víc vyhovují ty Beyery (basy). Nicméně pokud ti vyhovuje 558 tak jako další upgrade bych viděl minimálně HD600. Ty se ve finále dají na avmanii sehnat skoro za cenu nových 599

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...