Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Právě teď, phailo napsal:

Nevymysleli. Ale při současných datových tocích už se musíš dost soustředit, abys poznal lossless.

320 kbps ještě od flacu poznám. Je mi prostě proti srsti a proti technickému raciu vybudovat aparaturu se skvělými parametry za nemálo peněz a pak to vědomě krmit ztrátovým signálem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam relativne stary bezdrat Sennheisery RS170 a pouzivam je de facto jen na vysavani (pac mi u vysavani vadi, ze jakoze ztracim cas takovou blbosti, tak se snazim aspon neco poslouchat, at ten cas nejak vyuziju ). Plus je mam u TV pro pripad, ze bych v noci hodne rusil zenu. Na vsechno ostatni mi to prijde zbytecny a pouzivam dratovy. Ale ja se sluchatkama nesportuju, nepovazuju to moc za bezpecny.

Docela by me zajimalo, jak je to u tech novejsich BT sluchatek s rusenim signalu, sumem apod. zpusobenym napr. ostatnima zarizenima, nebo treba vzdalenosti od zdroje zvuku (toho pripojnyho bodu). Ty moje bezi jeste na klasicke bezdrat technologii, takze frekvencne 2.4-2,5 GHz a ruseny je to fest. O ztrate signalu pres dve zdi nemluve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam problem s usb zvukovkou audioquest dragonfly. zapojil jsem ji do ntb, pustil zvuk (spotify/youtube) a ono to zni jakoby tam neco softwarove potlacovalo hlas zpevaka, jakoby se to snazilo upravit pro karaoke nebo jak to popsat.

zatim jsem nenasel zadne souvisejici nastaveni kde by se dalo neco/cokoliv zapnout nebo vypnout. kua clovek ma hodinku vecer klid, tesi se pul roku ze si poslechne nejake album a ... asi nic :D

nemate nekdo podobnou zkusenost, resp. tip jak to fixnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instaloval si tam neco? Ja mam na pc + ntb kam sem to strkal nainstalovany nejaky dragonfly tool, podle me si to skrz to stahne nejaky ovladace plus jsem urcite provadel nejakou jakoze kalibraci. Aspon mam ten pocit.

V návodu v krabicce to bylo myslim popsany...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...