Přejít na obsah

Soci 2014


Doporučené příspěvky

Zahájení máme za sebou...

Takhle, Danny Boyle to zrovna nebyl. Ani špetka nadsázky, jen pompéznost a ruskaja duša na druhou.

Záběry na téměř plačícího Putina ve mě vyvolávaly úsměv.

 

Tak proto ses vysral na sraz......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 877
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to tady !!! Moje pořadí sportů: úplně všechno, nejlépe 2x. Tedy curling bohatě stačí jednou :). Ale aspoň budu mít čas se posilnit, nebo, kdyby bylo opravdu zle, se třeba i umýt. Dovolená to všechno jistí, nápoje připraveny, strava zajištěna - jsem 100% připraven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně se mi nechtělo jet zpátky sám, víš že se bojím jít přes celou Ostravu a na tebe jsem spoléhal.

 

Edit : omlouvám se za plevelení vlákna, nějak jsem si nevšiml kde jsem.

Upraveno uživatelem sect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+1, také jsem si vzpomněl na Dannyho :clap: Sochi bylo krásně originálně Ruské a tím pádem velmi nudné, myslím, že tám pár sportovců uchráplo ....

Zahájení máme za sebou...

Takhle, Danny Boyle to zrovna nebyl. Ani špetka nadsázky, jen pompéznost a ruskaja duša na druhou.

Záběry na téměř plačícího Putina ve mě vyvolávaly úsměv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

e9b5618e-9037-11e3-a9f8-1231390fc95f-med

 

Vláďo FTW!

 

Ale tak, nejaký ten hokej si pozriem, lyže i skoky "do diaľky" - teda, z mostíka.

 

Tak snáď nič nevybuchne. Nebude ďalší Mníchov, a americké lietadlové lode nebudú musieť "zasahovať v záujme svojich športovcov" :-).

Tiež by tí americkí agenti CIA preoblečení za agentov FBI :D nemuseli mať veľa práce, no. Nech si užiju tú Olympiádu tak, ako my...

 

F.

Upraveno uživatelem F.B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi chlapi, kdyby byl ceremoniál jiný, tak všichni brečí, že Rusáci už nejsou co byli...bylo to jaké to bylo, ale aspoň to bylo věrné jejich nátuře a rozslzelo to nejedno oko nejednoho mužika posilněného litry vodky. 

 

Bez korupce to tam bohužel asi nešlo, pozitivní je, že se teď bude dařit Bovetu, Chopardu a malovaným kouskům od UN. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Bez korupce to tam bohužel asi nešlo, pozitivní je, že se teď bude dařit Bovetu, Chopardu a malovaným kouskům od UN. :)

 

Pridal se i Grieb&Benzinger se sv. Jirim na pocest OH Soci.

 

post-147-0-95058300-1391810822_thumb.jpg

post-147-0-58992900-1391810823_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vado, to je řečí.

No jsem zvědavej např. na kritiku Fifa 14, že peníze mohly jít do slumů a Fifa 22, že Katar je nedemokratická země jedné vládnoucí rodinky mj. podporující terorismus. Asi ne co... Rusko je totiž v módě, plive se tak nějak po větru... Jak v Blesku, nic o tom, co se povedlo, ale klasika "kruh se neotevřel".

 

BTW Buďme rádi za ty dary. Kdo bude pořádat tyhle monstrakce? Snad některá ze zemí kolébky demokracie, kde bez úvěru a EU-obstrukcí nelze otevřít ani hambáčstánek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridávam sa. Už ma serú s tým ako je to tam všetko na hovby. Nikde nič poriadne nečítam, len to čo sa môže pokaziť a čo sa už pokazilo. Súhlasím s bandicootom. A že tam nebol Obama a spol ma teda vôbec netrápi. Teším sa hlavne na hokej ale pozriem si aj iné. A držím im tam všetkým palce nech to dobre dopadne.. Aj keď naše médiá budú prinášať kopu zlého odtiaľ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď jedna dobrá...

Na idnesu píšou, že Andorra si nechala svetry a kulichy dělat u Kamy. Hurá! Vzhledem k tomu, že jejich oblečení bylo pěkný (byť někdo namítne, že nenápaditý jak z katalogu Jackpot, Cottonfield, Napapijri), takový lehce hipsterský, tak to je naše první medaile, hehe.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jděte do p....e s politikou. Aspoň tady se vyserte na tu mainstreamovou mediální hysterii. Ideologická masírka jak za komára, aktuálně kořeněná ekonomickým a korupčním vocasem.

Sami tím, co vám stojí za komentáře, přispíváte k pohřbívání Coubertinovské myšlenky.

 

K věci. Je to pěkný. Holčička úžasná. Našich hadry se mi v kontextu s ostatními národy začaly líbit. Skvělý německý hadry. A mně nejvíc sedla Andorra. A Zdeno odvedle je prostě sympaťák.

A ruskej nástup je wow, nas nědogonjat...

Na politiku a ideologii se klidně v.....u ale čím mě příšerně a definitivně n....i je ta záležitost s těmi mláďaty kosatek. To opravdu bliju, to je chucpe.

edit: a samozřejmě, že se asi budu na něco dívat a fandit. ale na otázku ze začátku odpovídám - ne,  netěším se . A netěší mě to, jindy jsem se těšil :-(.

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...