spineshank Odesláno 2. července 2017 Nahlásit Odesláno 2. července 2017 Dneska Bronson.Tom Hardy jel bomby od začátku do konce.https://www.csfd.cz/film/241260-bronson/prehled/ edit:Na večer nachystán RocknRolla.Jsem zvědavý..https://www.csfd.cz/film/233547-rocknrolla/prehled/rocknrolla je super,i hudba parádní.
kupko Odesláno 2. července 2017 Nahlásit Odesláno 2. července 2017 Dnes ´71. Za mě dobrý. Ten film 71 vypada moc dobre ale neumim najit na nej zadny okaz :-(
Lunochod Odesláno 2. července 2017 Nahlásit Odesláno 2. července 2017 Ten film 71 vypada moc dobre ale neumim najit na nej zadny okaz :-(Na torentech hledej "71 2014"
Duke650 Odesláno 5. července 2017 Nahlásit Odesláno 5. července 2017 https://www.csfd.cz/film/214772-cerne-zrcadlo/prehled/ Naprosto skvělý. Nečekaný. Překvapuje. Bere dech. Nutí k zamyšlení. Co díl, to perlička
jovani Odesláno 6. července 2017 Nahlásit Odesláno 6. července 2017 mna ten serial nejak neoslovil ...
Návštěvník Odesláno 6. července 2017 Nahlásit Odesláno 6. července 2017 Včera Split/Rozpolceny a podle mě neuvěřitelně dobré.https://www.csfd.cz/film/221871-rozpolceny/prehled/
leebauer Odesláno 6. července 2017 Nahlásit Odesláno 6. července 2017 (upraveno) Mě se zase na Černém zrdcadle líbí že je každý díl samostatný a můžu na to kouknout jaj mám chuť. To Orphan Black jsem jel čtyry série skoro v kuse jak to bylo strhující a pak se mi o tom i občas zdálo. Teď čekam až dovysílaj pátou řadu a zas to sjedu zase v kuse. Jinak to Black mirror je podle mě docela podařený. Upraveno 6. července 2017 uživatelem leebauer
Zlý Jabko Odesláno 6. července 2017 Nahlásit Odesláno 6. července 2017 Konec 10. řady Doctora Who. A teď budu muset čekat do Vánoc...
SCIFI Odesláno 6. července 2017 Nahlásit Odesláno 6. července 2017 Black mirror je pecka. Některý díly by zasloužily být normální film í takový skoro jsou. Bílý vánoce super. Ten díl š hodnocením lidi pecka. Hodně dobrý náhled do budoucnosti co nas čeká. V případě lidí co žijí fcbkem tak už nastalo.
tano Odesláno 7. července 2017 Nahlásit Odesláno 7. července 2017 Dnes ct2 od 21:45 hod., zacina https://www.csfd.cz/film/369945-mammon/prehled/
Maxmillian Odesláno 7. července 2017 Nahlásit Odesláno 7. července 2017 Zacal Snowfall a prvni dil docela dobrej... "A look at the early days of the crack cocaine epidemic in Los Angeles during the beginning of the 1980s."
Zlý Jabko Odesláno 7. července 2017 Nahlásit Odesláno 7. července 2017 Opakuju si Video Game High School a i po pár letech nestačím valit oči.Super seriál.
SCIFI Odesláno 7. července 2017 Nahlásit Odesláno 7. července 2017 Viděl jsem teď to video jak holky streemovaly živě za jízdy a jedna se zabila a druhá těžce. Jestli to není viral tak strašný. Ani sem to nedokoukal. Stačí spustit někde u 9.30. Pustil bych to každýmu kdo si udělá řidičák.
mAra_ Odesláno 7. července 2017 Nahlásit Odesláno 7. července 2017 Na YouTube hledej smrt v přímém přenosu (nemyslíš zaplatíš). Ale je to fakt hrůza.
Návštěvník Zmizík Odesláno 7. července 2017 Nahlásit Odesláno 7. července 2017 Tak sem se zkusil kouknout na ten Black Mirror. Prvni dil v cely svy laciny povrchnosti jeste koukatelnej, az na ten konec a druhej dil ale takova sracka, jakou sem dlouho nevidel. To muselo rezirovat nejaky vopozdeny dite. Pokracovat nebudu, uplne me to nasralo.
Duke650 Odesláno 7. července 2017 Nahlásit Odesláno 7. července 2017 Každý díl je samostatný "film" s jiným příběhem, jinými herci i režisérem. Teď jsem viděl poslední díl třetí série a fakt to za to stojí
Návštěvník Zmizík Odesláno 7. července 2017 Nahlásit Odesláno 7. července 2017 Každý díl je samostatný "film" s jiným příběhem, jinými herci i režisérem. Teď jsem viděl poslední díl třetí série a fakt to za to stojíTobe verim, Duke. Jaky dily teda stojej za to? Fakt teda nejsem zvedavej na nejaky nastavovani zrcadel vod evidentnich rezizerskejch potratu...
little_w Odesláno 7. července 2017 Nahlásit Odesláno 7. července 2017 Cece Zmiziku, ty jses hodne drsnej kritik Ja teda videl jen ten dil s prasetem, a pak uz jsem se nechtel podivat na dalsi... ale to uz je par let. Myslim, ze to ted uz dam. Mam to nachystane na seznamu filmu na dlouhe nudne vecery.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se