Tondaa73 Odesláno 13. června 2017 Nahlásit Odesláno 13. června 2017 Tak byla by to nuda, kdyby se všem líbily stejné věci.A něco jiného od něj, nebo s ním jsi viděl?https://www.csfd.cz/tvurce/3549-takesi-kitano/
Návštěvník Odesláno 13. června 2017 Nahlásit Odesláno 13. června 2017 na tohle se hodně těším. skoro se mi chce zeptat jestli je to někdo místní https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/jak-kaze-adolf-exkluzivni-pohled-do-sveta-ceskeho-nacka-daliborka-32855Na tohle jsem taky zvědav. Mě náhodou bavil i ten jeho matrix AB. Jinak někdo z místních, myslíš klusáka nebo Daliborka ?
Povidláček Odesláno 17. června 2017 Nahlásit Odesláno 17. června 2017 (upraveno) Já byl včera v kině na Smrtihlavovi a docela zklamání. Nevím, prostě to se mnou nic nedělalo a nic to ve mně nezanechalo. Jak se docela plivalo na Anthropoida kvůli nějakým historickým nepřesnostem a tomu, že ta rádoby česká angličtina u herců zní jako by to byli rusáci, tak tady mi to po jazykové stránce přišlo ještě horší. Jasonu Clarkovi (jak ho mám rád) jsem toho Heydricha absolutně nežral, neseděl mi na něj, paragáni mi byli od začátku nesympatičtí a byl mi jejich osud tak úplně ukradenej, no a to že seskočili někde v Alpách a pak v kostele, kterej vypadal jak z nějakýho francouzskýho venkova, stříleli Thompsonem už byla jen třešnička na dortu. Navíc půlka filmu je čistě o životě RH, druhá pak o paragánech a atentátu. Jakoby to na sebe nenavazovalo a byly to dva jiný snímky puštěný za sebou.Anthropoid se mně osobně líbil moc a konec mi přišel vyloženě silnej. Po shlédnutí Smrtihlava ho cením ještě o to víc. Edit: Jinak teda v kině mě lidi nesrali už hodně dlouho tak jako včera. Nedokážu pochopit, že dospělej člověk není schopnej se před začátkem filmu jít vychcat a pak vydržet necelý dvě hodiny koukat na film. Byl tam chlap co trajdal snad třikrát ven a zpátky (jestli měl prostatu nebo manželku v porodnici, budiž mu odpuštěno). Nebo vedle mě seděla asi stopadesátikilová bachyně, která šla na film sama a celej ho pročuměla do telefonu psaním smsek. Navíc si nevypla do půlky filmu zvuk, takže rušilo nejen věčný svícení telefonu ale i cinkání zpráv. Nechápu, že někdo vyplázne skoro 180 korun za lupen a pak tam na něj nečumí. Někdy ve dvou třetinách, akorát během atentátu, za bachyní přišla další bachyně kamarádka co se asi mega zpozdila, zvedla nás z řady a seda si vedle ní a začaly spolu kecat. Když si pro druhou bachyni asi po čtvrt hodině přišla obsluha kina, pochopil jsem, že tam proklouzla bez lístku. Když se rozsvítilo a skončil film, vypadalo to tam jak v těch Lidicích jen s popkornem a kelímkama. Takže jsem se jen utvrdil, že lidi jsou nevychovaný a bezohledný prasata. Upraveno 17. června 2017 uživatelem Povidláček
AndyAaron Odesláno 17. června 2017 Nahlásit Odesláno 17. června 2017 Ja jsem si dal dnes Kalvarii. Je to zase takovyho trosku neco jinyho: https://www.csfd.cz/film/326728-kalvarie/prehled/A Que Dios Nos Perdone taky neni vubec spatny: https://www.csfd.cz/film/440803-que-dios-nos-perdone/prehled/
number.beast Odesláno 17. června 2017 Nahlásit Odesláno 17. června 2017 Fajn oddychovka Bavilo mě to. Doporučuju https://www.csfd.cz/film/30163-zakladatel/prehled/
Jaroslav69 Odesláno 17. června 2017 Nahlásit Odesláno 17. června 2017 Ahoj, doporucuji:VivaPatersonJa, Daniel Blake
Zlý Jabko Odesláno 17. června 2017 Nahlásit Odesláno 17. června 2017 Patersona jsem viděl minulej tejden, zatraceně odpočinková záležitost.
Thomas Odesláno 18. června 2017 Nahlásit Odesláno 18. června 2017 Vcera jsem se bavil u https://www.csfd.cz/film/320839-mafianovi/prehled/
Duke650 Odesláno 18. června 2017 Nahlásit Odesláno 18. června 2017 https://www.netflix.com/cz/title/70264888 Black Mirror na Netflixu, včera jsem viděl úvodní dva díly a rád si pustím další
organic Odesláno 19. června 2017 Nahlásit Odesláno 19. června 2017 Novinka od Neill Blomkampa. Sice je to krátké, ale super.
SCIFI Odesláno 19. června 2017 Nahlásit Odesláno 19. června 2017 Novinka od Neill Blomkampa. Sice je to krátké, ale super.tyjo super. má víc takovejch?
organic Odesláno 19. června 2017 Nahlásit Odesláno 19. června 2017 (upraveno) tyjo super. má víc takovejch?Já od něj znám jen District 9 a Chappie, které udělal s Die Antwoord. Koukni sem na jeho úmysly s dalšími krátkými filmy: https://creators.vice.com/en_us/article/neill-blomkamp-short-film-rakka-aliens-occupy-earth?utm_source=dmfb Upraveno 19. června 2017 uživatelem organic
SCIFI Odesláno 19. června 2017 Nahlásit Odesláno 19. června 2017 Já od něj znám jen District 9 a Chappie, které udělal s Die Antwoord. Koukni sem na jeho úmysly s dalšími krátkými filmy: https://creators.vice.com/en_us/article/neill-blomkamp-short-film-rakka-aliens-occupy-earth?utm_source=dmfbjo tak to znam. ty kratký ale ne. jinak yolandi a ninja budou v hradci za měsíc a já bohužel na dovolené. už dva roky po sobě jsem je minul. sakra
Duke650 Odesláno 19. června 2017 Nahlásit Odesláno 19. června 2017 No tvl ten serial Black Mirror je krutopřísnej, zatím ani jeden díl nebyl slabý, naopak. Epizoda White Bear největší maso
stosi Odesláno 20. června 2017 Nahlásit Odesláno 20. června 2017 Dá se dívat ma Twin peaks až od té nové třetí série? Dal jsem první dva díly, a příjde mi to takové zmatené... Takže asi budu muset načumět i tu starší záležitost? Díky
utrejch Odesláno 20. června 2017 Nahlásit Odesláno 20. června 2017 Dá se dívat ma Twin peaks až od té nové třetí série? Dal jsem první dva díly, a příjde mi to takové zmatené... Takže asi budu muset načumět i tu starší záležitost? Díky:-)
tano Odesláno 21. června 2017 Nahlásit Odesláno 21. června 2017 Ja včera dojel STRANGER THINGS a boží, fakt boží!!! Ty herci, tajemno, Spielberg/King/ET atmosféra, lekačky, vtip a ta hudba :-) No dobry no. Souhlas, zatim jsem dal 6. dilu a naprosto super. https://www.csfd.cz/film/430582-stranger-things/prehled/
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se