Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Dneska u oběda jsme s mým irským kolegou probírali filmy. Byl o víkendu na Deadpool a líbilo se mu to.

Taky mě upozornil, že začala druhá půlka šesté série Walking Dead no a dal mi tip na nový "Scandi krimi" seriál Trapped. Je to islandský, tak to bude dobrý

 

edit: Jo a ještě me zajímá tohle Vinyl

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Za sebe doporučuju film Druhá šance (máte-li děti, bude to pro vás ještě zajímavější). Kdo má rád překvapení jako já, tomu doporučuju nečíst z oficiální synopse víc než první dvě věty. Já v rychlosti přečetl jen něco o dvou policistech s různými osudy, čekal tak trochu akčňák a dostal pořádnou nálož severské syrovosti. Takže pro mne nakonec velmi, velmi příjemné překvapení aneb Výhoda výběru filmu pro rande na poslední chvíli.

 

Excelentní herecké výkony (díky bohu za titulky!), vynikající a sugestivní kamera, skvělé scenérie... Děj mě vtáhl natotata, žádné zbytečné natahovaní a super dlouhá stopáž, jak je u spousty filmů poslední dobou zvykem. K tomu stále přítomné napětí a nejistota toho, co přijde dál. Co vám budu nalhávat, při jedné ze závěrečných scén jsem i slzu uronil. Nemluvě o tom, že je to přesně ten typ filmu, který člověka doslova nutí k zamyšlení (nejen) při chůzi z kina domů. A to já rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...