Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Já včera zas viděl nového Terminátora. Musím říct, že dost jsem se na to těšil. O to větší bylo moje zklamání. Nechápu ty nadšený ohlasy na CSFD "že jde po jedničce a dvojce o nejlepší vážně míněný díl" apod... fakt zlatá trojka s tou blonďatou terminátorkou.  Takovou sračku jako jsem viděl jsem fakt nečekal.  Doufám, že se na natáčení dalších Terminátorů už nadobro vykašlou, jinak tu ikonu mého dětství totálně pohřbí. Rádoby drsná stanová kůže Linda a její tvrďácký hlášky, to nesympatický dívčí komando, samej digitální bordel a slow-mo scény a do toho otcovský milující terminátor Arnold, kterému chyběla už jen grilovací zástěra...

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Nového Papeže si počkám, až bude komplet. Jestli udrží laťku tak vysoko, jako předchozí serie, tak budu chrochtat.

Jinak, mrkl jsem na Jokera s Phoenixem...no, chtěl jsem si udělat nenáročný večer s nějakým tím komixem a dostal jsem Finche/Bergmana/Formana. Dobře mi tak ;o) Jestli za tohle JP nedostane Oskara, tak už nevím.

Já sni nevěděl, že to je druhá série, takže si dávám teď dvojku a první dám možná potom... :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimava krimoska, krome tradicne druheho dilu to ma odpich.

Konec me prekvapil, jo a hrajou tam spravne osklivy frantici.

 

https://www.csfd.cz/film/614438-nox/komentare/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...