Jump to content

Nove modely Seiko 2014-18

People

Recommended Posts

před 15 hodinami, efreeti napsal:

Je to tak těžký/nákladný udělat date wheel v barvě ciferníku? (Když i např C.Ward to konzistentně umí)

Vidíš a to já zas preferuju date wheel bílé, maximálně černé, pokud je datové okénko mimo indexy. Žlutý a zelený date wheels na mě působí hrozně lacině.

před 10 minutami, Lidoma napsal:

Myslíš ta "zelenkavá". 🙂

Abych se vyhnul mužskému barevnému zkreslení řeknu to více "technicky" třetí shora resp. druhé zespodu 😂

před 1 minutou, xbraj19 napsal:

a nevypadá náhodou Doxa pouzdro jako toto Seiko pouzdro?

Otazka dobra, ale puzdro KS z 1965 ci kedy vyzeralo (z mojho pohladu) o nieco inak 🙂  Resp. aj v pripade dalsich "reinkarnacii" modelu. 

Ihlicnaty konarik ma pobavil....nie zeby sa mi pacil, ale asi v zmysle odkazu na historiu by mohol byt ok. Ale ja nie som aj tak cielovka. Len mi nedalo, kedze mam zlu naladu od rana, musel som ist do roboty o pol siedmej a este tu rovno vidim to (nebojim sa pouzit slovne spojenie) hnusne puzdro.

Taky nejsem cílová skupina, ale jako odkaz na '70 Hi-Beaty vypadají dobře...taky záleží na ceně (myslím, že poslední dobou Seiko trochu ustřeluje s cenami).

Mně se ty hodinky celkem líbí. Vcelku jednoduchý design, ručky správně dlouhé a rozumného tvaru, né špičaté (to nedávám), datum na trojce. Ty světlý jsou u mě moc pěkný. Akorát teda ten pšeničnej klas na dvanáctce, ten je tam navíc, index mohl být hladký, tohle to trochu kazí. No a kdyby byly bez data a pšenice na 12, jsou parádní.