Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Radimk napsal:

Udělal sem si radost a jako bolestné  si pořídil Garmonty:

16957954740213770208903246341501.thumb.jpg.c0a32e42dcee2a696340aed5d74c6036.jpgVůbec je neznám, ale na první pošlap mi sedly, tak jsou doma. 

Široká spička, vel 48 (31cm), bez membrány, už se těšim na courání po mém restartu. 

16957954540416984223066808888328.jpg

Michelin není úplně běžný u Garmontu, nebo aspoň vidím prvně... Každopádně ty jejich podrážky jsou velmi kvalitní, kluk po druhé ten samý model od Salewy který se pro děcka povedl, jen v jiné barvě...ale tedy ty první v modré dva roky a i tak že děcka toho naběhají třikrát tolik co my, tak podrážka má stále dost materiálu a stále velmi dobře přilnavá...a proto repeté 👍

DSC_5346.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám "nebotový" dotaz, ale k chůzi po horách to patří: mám už asi třetí sezónu skládací karbonové hůlky Leki a od začátku mě zlobí jedna věc - když jdu, tak se v nepravidelných intervalech občas hůlky (nedokážu teď identifikovat, jestli je to na obou nebo jen na jedné) "zbortí" a musím vrchní segment znovu zafixovat. Aretace je skrze kovové piny viz obrázek. Setkali jste se s tímto problémem někdo? Dá se to nějak seřídit, nebo existuje nějaký outdoor servis na hůlky? 

image.png.5e9835191e9cb953e4e92843e937f0c7.png

leki-ultratrail-fx-one-superlite-457133-652258415.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 9. 2023 v 12:09, moco napsal:

Mám "nebotový" dotaz, ale k chůzi po horách to patří: mám už asi třetí sezónu skládací karbonové hůlky Leki a od začátku mě zlobí jedna věc - když jdu, tak se v nepravidelných intervalech občas hůlky (nedokážu teď identifikovat, jestli je to na obou nebo jen na jedné) "zbortí" a musím vrchní segment znovu zafixovat. Aretace je skrze kovové piny viz obrázek. Setkali jste se s tímto problémem někdo? Dá se to nějak seřídit, nebo existuje nějaký outdoor servis na hůlky? 

 

 

Tak jsem se dopátral, že servis dělá https://www.levelsportkoncept.cz/kontakty 

Kdyby někdo potřeboval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, nickolas napsal:

Já mám šroubovací Fizany a dobrý, drží jak mají. Jen je občas neumím povolit, když je moc zarvu :D

Jo, teleskopické šroubovací hole jsou asi nejlepší, před pár lety se mi ale naskytl dobrej kup nových, tak jsem je vzal - chodíval jsem tenkrát dost. Jinak ze skialpů jsem si nechal hůlky Pinguin a jsou super za ty prachy, akorát jsem podcenil (vysral jsem se) na posezónní údržbu a výsuvné segmenty jsou zoxidované (u karbonu se to nestane:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa mňa sú skrutkovacie paličky v dnešnej dobe dinosaurus. V zime často mrznú, drží sa v nich bordel, často nejdú poriadne kvôli prachu dotiahnuť a pri striedaní teplôt povolia v najmenej vhodnom okamihu, dlho trvá ich zoskrutkovať alebo naopak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, wawrik napsal:

Podľa mňa sú skrutkovacie paličky v dnešnej dobe dinosaurus. V zime často mrznú, drží sa v nich bordel, často nejdú poriadne kvôli prachu dotiahnuť a pri striedaní teplôt povolia v najmenej vhodnom okamihu, dlho trvá ich zoskrutkovať alebo naopak...

Však já jsem taky dinosaurus - kožené boty, mechanické hodinky, auto na benzín... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, nickolas napsal:

Však já jsem taky dinosaurus - kožené boty, mechanické hodinky, auto na benzín... :lol2:

Veď ja ti to neberiem. Ja len, že to „nejlepší“, čo spomínal moco, znamená pre každého niečo iné :D

Inak so zamrznutými skrutkovacími paličkami mám jednu veselú príhodu z nakrúcania spod Chamlangu, keď som sa snažil presvedčiť parťáka, že tie paličky - ktoré som ja s mojimi prstami po omrzlinách nevedel poriadne zovrieť - proste musí uvoľniť on, inak do toho vetra nepostavíme dobre stan. Na čo mi nasratý začal pred očami mávať svojimi rukami s niekoľkými amputovanými prstami a vykrikoval „ČÍM!?“ :D

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vzhledem k tomu ze se blizi podzim, tak mam zase nutkani koupit neco kozenyho. Uvital bych tip na neco podobneho co je na fotce s tim rozdilem, ze bych rad kozenou podsivku, ale zase nic ultra trekovyho s tvrdou podrazkou. Nemate nejaky tip? Dikyda33e18fffc1fc44cae0798a51e130c6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Prochy68 napsal:
před 33 minutami, African napsal:
Hezké... píšou tam někde, kde je vyrábí?

Kouknu na to, boty mam doma, ale krabici v praci tak pripadne zitra.

Jasný, o nic nejde, jen mě zajímá jestli si drží výrobu stále doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, African napsal:

Jasný, o nic nejde, jen mě zajímá jestli si drží výrobu stále doma.

Tal jsem prolezl boty i celou krabici, vsude kecy Lucas Meindl Germany, ale kde vyrobeno ani prd. Skoro se nabizi, ze to skryvaji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...