spiderer Posted May 28, 2007 Report Posted May 28, 2007 Dnes jsem nasel jnekolik zajimavych informaci ohledne techto hodinek a jejich nasazeni, pokud to tu uz bylo tak se omlouvam http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=132 http://www.hq.nasa.gov/alsj/omega.html - kdo mel jaky serial number a v jake misi
spiderer Posted May 28, 2007 Author Report Posted May 28, 2007 Jak se Vam libi limitovana edice v kombinaci ocel+zlato? A nebo modre z roku 2005..
spiderer Posted May 28, 2007 Author Report Posted May 28, 2007 Snow - chapu, me ty zlaty prisly jenom zajimavy, ja bych je asi nenosil, za to ty modry se mi libi prevelice Mozna bych byl ochoten i vzit modre namisto cernych, ktere mozna v prubehu cervna budou
Lovap Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Tak ie so zlatom by som bral hneď. Neviem čo tu ľudia majú proti bicolor - mne sa to dosť páči - samozrejme záleží na prevedení a dizajne ale vo všeobecnosti áno.
roon Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 ty modré jsou velmi pěkné, ty druhé se mi moc nelíbí
midloch Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Bi color bych nebral, ale viděl jsem je v celkovém zlatém provedení a vypadali moc pěkně, jinak ty modré jsou libový...
Jeremy Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Bicolor mi přijde jako podobná finta jako je pozlacování. Prostě když někdo chce zlaté hodinky a může si je koupit, ať si je koupí.. Ale tyhle šidítka..
Lovap Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Bicolor mi přijde jako podobná finta jako je pozlacování. Prostě když někdo chce zlaté hodinky a může si je koupit, ať si je koupí.. Ale tyhle šidítka.. Prečo byto boli šidítka? Mám za to, že takéto drahé hodinky keď sú bicolor tak tá zlatá časť by mala byť fakt zo zlata. Mne sa napríklad moc nepáčia celozleté hodinky takéhoto typu (teda s kovovým ťahom), kdežto keď je prevažná časť hodiniek "strieborná" (oceľová) a zlatá časť ako taký fajn doplnok ...
Jeremy Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Já to vidím jinak, ale pravdu nemá ani jeden z nás, resp. pravdu máme oba
decebal Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Preferuji pouze ocel, jsem obyčejný barbar Nápodobně. Klasika.
Ondraj Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Preferuji pouze ocel, jsem obyčejný barbar Nápodobně. Klasika. ocel s tvrdostí diamantu by se mi líbila
klobadysek Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 z trojice uvedenych se mi libi nejvic ta modra varianta, ta cerna je takova sediva. Tu zlatou ne-e
decebal Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 z trojice uvedenych se mi libi nejvic ta modra varianta, ta cerna je takova sediva. Tu zlatou ne-e Ta černá v reálu rohodně není šedivá, ta fotka je špatná.
spiderer Posted May 29, 2007 Author Report Posted May 29, 2007 z trojice uvedenych se mi libi nejvic ta modra varianta, ta cerna je takova sediva. Tu zlatou ne-e Ta černá v reálu rohodně není šedivá, ta fotka je špatná. Tak tak.. je to jenom prvni fotka co byla na jednom z tech odkazu
Hanz21 Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Já bych osobně zůstal u černé varianty (tady je opravdu špatná fotka, oproti těm limited), přijdou mi univerzálnější a je to prostě klasika. Modrý bych bral Seamastery...
Lovap Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Já to vidím jinak, ale pravdu nemá ani jeden z nás, resp. pravdu máme oba Tak, tak. Inak zlato na ciferníku, myslím v takejto decentnej podobe, sa mi páči aj preto, lebo zlato má taký...akoby som to... "mäkší" lesk ako nerez alebo chróm (najlepšie v kombinácii s čiernou), sa mi zdá
eM. Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 Já bych osobně zůstal u černé varianty (tady je opravdu špatná fotka, oproti těm limited), přijdou mi univerzálnější a je to prostě klasika. Modrý bych bral Seamastery... Souhlas, presne tak to citim i ja.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now