Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

YPO mám doma Dolce Gusto a v práci to jak to vypadá jako "stan". Rozdíl podle mýho subjektivního názoru nesrovnatelnej. Dolce Gusto je minimálně o level níž! Navíc výběr kafe omezenej, i když teď to obohatili o espresso intenso. Do toho "stanu" si koupíš kapsle přesně se sílou, která Ti vyhovuje a to kafe je vážně mnohem lepší. O trochu dražší provoz oproti DG. Ale to pochutnání to vynahradí. A jinak souhlas s těma, co říkaj, že je to pro pohodlný hejsky, je to tak, ale na světě je tolik ženskejch a času tak málo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem ani náznakem pohodlnost jakkoliv dehonestovat :) každému, co jeho jest. Možná je to jen můj subjektivní problém, že mi asi z principu (zatím) vadí to, že jsem vázaný na jednu konkrétní značku náplně. Ale je fakt, že když je u mně nějaká slezina, tak mi to taky už kolikrát leze krkem se s tím ocrcávat - YPO to trefil úpe přesně - woodoo taneček :thumbsup_anim:

Ale v podstatě si čím dál víc uvědomuju, že k té pohodlnosti spěju. Páč času je fakt málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to skutečně mele tak proč ne? Sice jsem to v reálu neviděl ale odhaduju že uvnitř budou všechny stejné.Otázka je jak to bude trvanlivé a jak dobře to bude mlít, nejspíš to bude z Číny. Ruční mlýnek má tu výhodu že se namele opravdu jen potřebné množství a káva se v něm určitě při mletí nepřehřeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to skutečně mele tak proč ne? Sice jsem to v reálu neviděl ale odhaduju že uvnitř budou všechny stejné.Otázka je jak to bude trvanlivé a jak dobře to bude mlít, nejspíš to bude z Číny. Ruční mlýnek má tu výhodu že se namele opravdu jen potřebné množství a káva se v něm určitě při mletí nepřehřeje.

Tak jsem ho teda vyzkoušel (ten ruční) a je to na prd. Mele moc nahrubo 1-2 mm zrníčka. Na jemněji to dát nejde, když přidám o zoubek, už s ním nejde točit. Možná na turka, ale z pressa teče skoro od začátku jen tmavší voda. Po uvaření nevyklepnu z páky slisované kolečko kávy, ale je tam takové polotekuté bahno. Navíc se ani netrefí do šuplíčku a káva se sype vedle.

Zkoušel jsem ten http://www.caj.sk/index.php?page=14&pa...8&filters=1

Ale mechanika bude u všech stejná.

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Namleti kavy dela 90% uspechu respektive jeji chuti (pokud mluvime o espressu, je pouzita kvalitni kava a stroj, ktery splni zakladni parametry pro tvorbu espressa)

Takze rucni mlynek klidne, ale musi byt nastavitelny nebo upraveny tak, aby vysledek mleti byl skutecne tak jemny, jak je potreba (a rucnich mylnku, ktere to dokazou skutecne moc neni)

Profi nebo poloprofi mlynky maji treba 32 az 48 stupnu nastaveni hrubosti a to ted nemyslim to, ze na minimalnim z toho padaji rozpulena kavova zrnka a na nejjemnejsim prach, ale cely rozsah je uzpusoben pro "espresso" namleti, takze rozdily od krajnich nastaveni jsou i tak relativne minimalni.

 

Pokud nekdo doma experimentuje s tvorbou kvalitni kavy, je skoro dulezitejsi nez dobry stroj na espresso dobry mlynek. Jelikoz pri spatnem namleti kavy nepomuze ani zlacena La Pavoni, zatimco pri spravnem namleti kavy se da udelat dobre espresso i na beznem domacim pakovem espresso pristroji v cene nekolika malo tisic, bazarove i radove nekolika set korun.

 

K tomu samozrejme lepsi mlynky maji nejen hodne stupnu moznosti namleti, ktere jsou nutne (nebot kazda kava je jinak prazena, ma jiny obsah silic, oleju a vubec konzistenci, takze tezke, olejnate, hodne prazene kavy se melou "mene", zatimco lehke, svetle prazene musi byt jemnejsi - neni to presne dogma ale u vetsiny druhu kavy to takto plati) a rovnez maji mlynky moznost nastaveni gramaze, tedy dokazou namlit treba jen jednu porci a sami se zastavit, ci maji "davkovac", kdy se namele mensi mnozstvi kavy a pootocenim mechanismu se do paky primo vsype tech pozadovanych 6-9 g kavy (to je vetsinou take nastavitelne)

Takze komu jeho rucni mlynek je schopne namlit kavu tak jemne, jak je na espresso potreba, tak at jej klidne pouziva, nicmene tech, co to zvladnou asi moc nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Profi nebo poloprofi mlynky maji treba 32 az 48 stupnu nastaveni hrubosti a to ted nemyslim to, ze na minimalnim z toho padaji rozpulena kavova zrnka a na nejjemnejsim prach, ale cely rozsah je uzpusoben pro "espresso" namleti, takze rozdily od krajnich nastaveni jsou i tak relativne minimalni .

..

vedell by si dat tip na dobry mlynek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vedell by si dat tip na dobry mlynek?

 

 

Gaggia MDF. Nej pomer cena - pouzitelnost, pokud uvazujeme standardni ceny.

Nebo idealne nejakej jetej mlynek z kavarny, nechat nabrousit kameny... a jedeme ;)

Do 10K jeste treba Rancilio, mozna by se dal sehnat Mahlkoenig.

 

A jeste doplnim jednu vec - mlynek s kameny ano, ale POMALOOTACKOVY! Rychle otacky spali kafe, ta ETA uz je prilis rychla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...